Other lots in this auction
-
#199
Een gepolychromeerd houten beeld met origineel verguldsel. Italië, einde XVIIe eeuw.
Statue en bois polychrome avec dorure d'origine. Italie, fin du XVIIe siècle.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 200/220 -
#310
Een 18 K geelgouden ring bezet met twee briljanten en drie saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de deux diamants et de trois saphirs d'un poids combiné de +- 0,25 ct.No longer availableDim. 1,90 gEstimate: € 320/360 -
#339
Twee gepatineerde houten kandelaars, omgebouwd als lampenvoeten.
Deux bougeoirs en bois patiné, transformés en pied de lampe.No longer availableDim. h: 64 & 94 cmEstimate: € 100/120 -
#592
“Lazare, Veni Foras.” Gravure naar P.P. Rubens. Boëtius à Bolsswert.
"Lazare, Veni Foras." Gravure d'après PP Rubens. Boetius à Bolsswert.No longer availableDim. 67 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#274Jules De BruyckerPeriod: 1870-1945
“Cathédrale d’Amiens”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en “1e état”.
Cathédrale d'Amiens. Gravure. Signée à l'extérieur de la planche et « 1er état ».No longer availableDim. 59 x 46 cmEstimate: € 150/250 -
#344
Een meerkleurig plaasteren missiespaarpot met knikkend hoofdje.
Une tirelire de mission en plâtre multicolore avec un enfant qui hoche la tête.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60/80 -
#596
Een ovaal bijzettafeltje. Jaren ‘20.
Une table d'appoint ovale. Années 20.No longer availableDim. 76 x 72 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#231
“Man met hoed”. Een bronzen beeldje op marmeren sokkel.
"L'homme au chapeau". Une statue en bronze sur un socle en marbre.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100/120 -
#484Pol MaraPeriod: 1920-1998
“Collage en gemengde techniek met personages”. Gesigneerd en gedateerd 1989.
« Collage et technique mixte avec des personnages ». Signé et daté 1989.No longer availableDim. 35 x 50 cmEstimate: € 200/250 -
#402
Een reeks van zeven vintage kunstfoto’s met de zeven hoofdzonden als thema.
Une série de sept photographies d'art vintage sur le thème des sept péchés capitaux.No longer availableDim. 37x60cmEstimate: € 40/60 -
#403
Een moderne vaas van zwart, wit en kleurloos glaspasta.
Un vase moderne en pâte de verre noire, blanche et incolore.No longer availableDim. h: 25 cm Ø 18 cmEstimate: € 55/75 -
#280
Een 18 K geelgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 0,25 ct. en kleine briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un saphir central de +- 0,25 ct et de petits diamants taillés en brillant d'un poids combiné de +- 0,12 ct.No longer availableDim. 2,68 gEstimate: € 450/500