Other lots in this auction
-
#405
Een antiek eikenhouten kloosterbankje.
Un ancien banc de monastère en chêne.No longer availableDim. 157 x 27 x 42 cmEstimate: € 50 / 80 -
#328
Twee kunstboeken:- “Albert Van Dyck”. Ed. Mercatorfonds- “Frits Van den Berghe”. Ed. Gemeentekrediet.
Deux livres d'art : - « Albert Van Dyck ». Éd. Fonds Mercator - "Frits Van den Berghe". Éd. Crédit Communal.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#313Rex
“De Landloper”. Porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt.
"Le marcheur des terres". Statuette en porcelaine. Marquée en bas.No longer availableDim. h; 26 CMEstimate: € 40 / 50 -
#276
Een reeks van zes houten stoelen met gesculpteerde versiering van palmtakken in de rug. Met rieten zitten.
Suite de six chaises en bois à décor sculpté de palmes dans le dossier. Assis en osier.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#164
“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur. Vroeg XIXe eeuw.
"Nature morte aux fruits". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature. Début du 19ème siècle.No longer availableDim. 22 x 28 cmEstimate: € 200 / 240 -
#195
Twee fijn gebeeldhouwde heiligenbeelden.
Deux saints finement sculptés.No longer availableDim. h: 41 & 43 cmEstimate: € 100 / 150 -
#627
Een Zuid-Amerikaanse bajonet in lederen schede. Artilleria nacional.
Une baïonnette sud-américaine dans un étui en cuir. Artilleria nacional.No longer availableDim. L:56cmEstimate: € 70 / 80 -
#321
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad. Eén oortje los.
Service à thé et café quatre pièces en métal argenté sur plateau. Une oreille détachée.No longer availableDim. H:13-28cmEstimate: € 80 / 120 -
#383
Een schelpvormig wijwatervat, gedragen door twee engeltjes. Meerkleurig en verguld porselein.
Un bénitier en forme de coquille, porté par deux anges. Porcelaine multicolore et dorée.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#649Fons VerstrekenPeriod: 1929-2011
“Studie voor heraldische arend i.v.m. Arscota Ventosa 2”. Gravure. Gesigneerd en A.P. buiten de plaat.
"Étude pour l'aigle héraldique lié à Arscota Ventosa 2". Gravure. Signée et AP hors planche.No longer availableDim. 23 x 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#397
Drie clowns van veelkleurig Murano glas.
Trois clowns en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. H. 25 - 22 - 22 cmEstimate: € 100 / 180 -
#645
Een lot van vier handgeknoopte Oosterse kleedjes. Slijtage.
Lot de quatre carpettes orientales nouées à la main. Usures.No longer availableDim. 40 x 44; 81 x 110; 108 x 83 & 78 x 48 cmEstimate: € 50 / 80