#458
Drie kleine theekopjes en schoteltjes van Chinees porselein met een guirlandedecor in rood, rose en goud naar Imari-voorbeeld. Geribde vorm. XIXde eeuw.
Trois petites tasses à thé et soucoupes en porcelaine de Chine à décor de guirlandes en rouge, rose et or d'après un exemple Imari. Forme côtelée. XIXème siècle.No longer availableDim. H:4cmØ:10cmEstimate: € 100/120 -
#558Rasteli
Een design fruitschaal van Italiaans ‘Lattice’ glass. Gemerkt.
#86
Kinderwagentje van hout met twee plaatsen.
#335Boch Belgium
“Zeilboten een de kade”. Een muurplaquette van blauw en wit faience.
#222Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994
“Het Neerhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd linksonder.
"Le Neerhof". Huile sur toile. Signée en bas à gauche.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200/240 -
#513
Een handgeschilderd icoon met messingen riza en geëmailleerde versieringen.
#359
“De kus III. Voor Shelly.” Snijwerk.
#202
Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1966.
Huile sur toile. Signée et datée 1966.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#158
Een gietijzeren tuinvaas.
Vase de jardin en fonte.No longer availableDim. 83 x 50 cmEstimate: € 300/400 -
#571
Een grote dekselvaas van Satsuma-aardewerk. Op losse voet en met sokkel.
#622
Pastel in de geest van Chagall. Niet gesigneerd.
Pastel dans l'esprit de Chagall. Pas signé.No longer availableDim. 35 x 28 cmEstimate: € 50/60 -
#254
Een spiegel met gepatineerde houten lijst met acanthusbladeren.
Miroir avec cadre en bois patiné à feuilles d'acanthe.No longer availableDim. 106 x 86 cmEstimate: € 200