Other lots in this auction
-
#253Drie kristallen wijnkaraffen van gekleurd kristal (één stop manco), evenals drie grote gekleurde wijnglazen.
Trois carafes à vin en cristal coloré (un bouchon manquant), trois grands verres à vin colorés.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#430Een enkelschots Co2 luchtdrukpistool. Kaliber 5.5. Bijgevoegd een Retay tactical red dot.
Un pistolet à air comprimé CO2 à un coup. Calibre 5.5. Ci-joint un point rouge tactique Retay.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#92“Bloemstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Fleur nature morte. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#67Een vierdelig serveerbestekje met zilveren handvatten. Sauslepeltje beschadigd.
Couvert de service en quatre pièces avec poignées en argent. Cuillère à sauce endommagée.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#276Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Une table gateleg en chêne avec pieds torsadés.No longer availableDim. 73 x 110 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#21Een crackleware frenologiebuste.
Un buste de phrénologie crackleware.No longer availableDim. 44 cmEstimate: € 40 / 50 -
#366Een reeks van vier witgepatineerde armstoelen in Lodewijk XVI-stijl.
Une série de quatre fauteuils de style Louis XVI patinés en blanc.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#438Een Chinees porseleinen kraagvaas met drakendecor. Met houten sokkel.
Vase à col en porcelaine de Chine à décor de dragon. Avec socle en bois.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 50 / 80 -
#484Baron Herni-Michel Heger de Löwenfeld“Zétès et Calais”. Uit de reeks “Hommage aux Bijoux de Braque”. Hoogdruk verguld met 23 K fijn goud. Met droogdrukstempel G. Braque. Genummerd 109/200 en gesigneerd buiten de plaat.
Zétès et Calais. De la série Hommage aux Bijoux de Braque. Typographie dorée à l'or fin 23K. Avec cachet à sec G. Braque. Numéroté 109/200 et signé à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 34 x 49 cmEstimate: € 180 / 240 -
#692Een doofpot van rood en geel koper.
Un étouffoir de cuivre rouge et jaune.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#523Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten op elektriciteit en versierd met kristallen pendeloques.
Une paire de girandoles en bronze à six lumières électriques et décorées de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 200 / 240 -
#114Pros ColpaertPeriod: 1923 - 1990“Woonwagens bij het bos”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Les charrettes gitanes au bord des bois”. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 12,5 x 18 cmEstimate: € 120 / 180

