#335Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,38 ct.No longer availableDim. 2,15 gEstimate: € 200 / 250 -
#679Een paar rood marmeren fotokadertjes.
Une paire de bougeoirs en bronze et porcelaine multicolore en forme de perroquets.No longer availableDim. h: 47 & 52 cmEstimate: € 550 / 600 -
#465Een handgeknoopt Kaukasisch wollen karpet.
#556Een houten bureautje met drie laden in de gordel en een kalfslederen blad.
#202Een houten juweelkistje, versierd met messingen inlegwerk.
#656Een smal gefineerd houten meubeltje met twee laden in de gordel en drie messingen staven bovenaan.
#21Een crackleware frenologiebuste.
#362Jos TrotteynPeriod: 1910-2002“Hoevezicht”. Gesigneerd en gedateerd ‘43. Kleine herstelling.
Farm View. Signé et daté '43. Petite réparation.No longer availableDim. 52,5 x 63 cmEstimate: € 120 / 200