Fauteuil de style Louis XV en noyer sculpté à la Reine. Tapissé de soie.No longer availableDim. H. 82 cmEstimate: € 80 / 120 -
#480HerizEen antiek handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#538Een moderne vaas van deels geglazuurd Chinees aardewerk, versierd met ringen. Onderaan gemerkt.
#594Een geschilderd grenenhouten koffertje met Christelijk motief.
#169Een heiligenbeeld van deels witgebeitst hout. Barok. Letsels en manco’s.
#644Een lans.
Une lance.No longer availableDim. l: 235 cm -
#226Een Engelse breakfront bibliotheek met onderaan vier paneeldeuren en vier laden.
#22“Koppel”. Een groep van monochroom biscuit.
#549Een fauteuil à la reine in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.
#32Angelo VadalaPeriod: °1940“Vrouw” & “Pegasus”. Twee lithografieën. Artiestenproeven, beide gesigneerd buiten de plaat.
Femme & Pégase. Deux lithographies. Epreuves d'artiste, toutes deux signées hors de la planche.No longer availableDim. 29,5 x 20,5 cmEstimate: € 40 / 50