Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Duitse refractortelescoop met afneembaar kompas. Met originele doos.

Een Duitse refractortelescoop met afneembaar kompas. Met originele doos.

Un télescope réfracteur allemand avec boussole amovible. Avec boîte d'origine.
SKU: 2906210296.
Auction day: 29 June 2021 19:00
Catalogue #296
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #556

    Een houten bureautje met drie laden in de gordel en een kalfslederen blad.

    Un bureau en bois avec trois tiroirs ceinturés et un dessus en cuir de veau.
    No longer available
    Dim. 123 x 73 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #232

    Een rustbank van fruithout. XIXde eeuw. Opnieuw te bekleden.

    Un canapé en bois fruitier. XIXème siècle. A retapisser.
    No longer available
    Dim. 187 x 65 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #78

    “Moeder Gods” & “Sint Jozef”. Twee Russische messingen iconen.

    Mère de Dieu & Saint Joseph. Deux icônes russes en laiton.
    No longer available
    Dim. 27 x 23,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #365

    Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje, zijde op zijde.

    Un tapis de prière persan noué à la main, soie sur soie.
    No longer available
    Dim. 98 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #372
    Tuscan China, England

    Zes theekopjes met schoteltjes in geel, groen en roze. Onderaan gemerkt.

    Six tasses à thé avec soucoupes en jaune, vert et rose. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 6,5 & 11,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #269

    Een meerkleurig en verguld Frans theestel met vier kopjes op dienblad. Compleet en gaaf.

    Un service à thé français multicolore et doré avec quatre tasses sur un plateau. Complet et intact.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 100
  • #432

    “Abstract stilleven”. Gemonogrammeerd.

    Nature morte abstraite. Monogrammé.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #683
    Laderier

    Een verzilverde ijsemmer. Onderaan gemerkt.

    Un seau à glace en métal argenté. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #66

    Een zwartgelakt tweepersoonsbed met smeedwerk.

    Un lit double laqué noir avec ferronnerie.
    No longer available
    Dim. 200 x 145 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #19

    “Koppel bij een koets” & “Koppel met hond”. Twee groepjes van meerkleurig Duits porselein.

    Couple en calèche & Couple avec chien. Deux groupes de porcelaine allemande multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 12 & 19 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #32
    Angelo Vadala
    Period: °1940

    “Vrouw” & “Pegasus”. Twee lithografieën. Artiestenproeven, beide gesigneerd buiten de plaat.

    Femme & Pégase. Deux lithographies. Epreuves d'artiste, toutes deux signées hors de la planche.
    No longer available
    Dim. 29,5 x 20,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #492

    Een gebeeldhouwd eikenhouten armstoel in Louis XIII-stijl.

    Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XIII.
    No longer available
    Dim. 113 x 66 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More