Similar lots by type
-
#561H. Tinsely & Co., LTD
Galvanometer, gemarkeerd “H. Tinsely & Co., Ltd”.
Galvanomètre, marqué « H. Tinsely & Co., Ltd ».No longer availableDim. h18,5 x 26 x 38Estimate: € 45/55 -
#405
2 Afrikaanse snijwapens, waarvan één van de Kuba.
2 armes tranchantes africaines dont une des Kuba.No longer availableDim. L: 37-40 cmEstimate: € 65/85 -
#683
Antiek gietijzeren boekenpers.
Ancienne presse à livres en fonte.No longer availableDim. h30cm x 31cmEstimate: € 40/60 -
#660
Metalen vintage gynaecologiebank, verstelbaar.
Divan de gynécologie vintage en métal, réglable.No longer availableDim. h83 x l182 x b49,5cmEstimate: € 80/100 -
#463
Militair Katana Samoerai zwaard, type 95 NCO, Japan WOII, kopie.
Épée militaire Katana Samurai, type 95 NCO, Japon WWII, copie.No longer availableDim. L: 96 cmEstimate: € 290/310
Other lots in this auction
-
#267Val Saint Lambert
Een vaas van kleurloos geslepen kristal. Draagt sticker.
Vase en cristal taillé incolore. Avec une étiquette.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 60/80 -
#687
Vier porseleinen en glazen bierpullen.
Quatre chopes à bière en porcelaine et verre.No longer availableDim. H: 16-20 cmEstimate: € 20/30 -
#388
Keramiek mid-century asbak, Italiaans Rimini blauw, naar ontwerp Aldo Londi voor Bitossi. Gemarkeerd Italy - 102/20.
Cendrier en céramique du milieu du siècle, bleu Rimini italien, conçu par Aldo Londi pour Bitossi. Marqué Italie - 102/20.No longer availableDim. Ø20,5cmEstimate: € 35/45 -
#698
Een gefineerd mahoniehouten reisscribaan met vilten schrijfvlak.
Ecritoire de voyage en acajou plaqué avec surface d'écriture en feutre.No longer availableDim. 69x63x18 cmEstimate: € 70/90 -
#419
“Fornells - Menorca.” Olieverf op paneel.
"Fornells-Minorque." Peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. h19 x b26cmEstimate: € 35/50 -
#63
Een paar getorste en vergulde houten schemerlampen naar barok voorbeeld. Hoogte zonder de kappen.
Paire de lampes de table en bois torsadé et doré d'après un exemple baroque. Hauteur sans les abat-jour.No longer availableDim. H.70 cmEstimate: € 100/120 -
#47
Vier antieke hangsloten van smeedijzer. Een ingelegd met been. Drie met sleutel.
Quatre cadenas anciens en fer forgé. L'un incrusté d'os. Trois avec clé.No longer availableDim. H: 4.5-9 cmEstimate: € 60/100 -
#370Cordon Noir
Een parure van hematiet, bergkristal en plaqué waaronder halssnoer, armband en twee paar bijpassende oorbellen. Met certificaat en in originele doos.
Une parure d'hématite, de cristal de roche et de plaque comprenant un collier, un bracelet et deux paires de boucles d'oreilles assorties. Avec certificat et dans la boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#555
Een 18 K witgouden ring bezet met één briljant van +- 0,46 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un brillant de +- 0,46 ct.No longer availableDim. 4,53 gEstimate: € 700/800 -
#31
Drie Russische reisiconen met voorstelling van Sint-Joris. Eén geajoureerd, één triptiek en een iets grotere met verzilverd metalen riza.
Trois icônes de voyage russes représentant Saint George. Un ajouré, un triptyque et un légèrement plus grand avec riza en métal argenté.No longer availableDim. 10x6 cm7x9 cm10x13 cmEstimate: € 80/100 -
#285T.J. Morris, London.
Mahoniehouten doos voor aquarelverf. ‘Manufacturer of Superfine Water Colors.’
Boîte en acajou pour peinture aquarelle. ‘Manufacturer of Superfine Water Colors.’No longer availableDim. 24x19x10 cmEstimate: € 100/120 -
#22Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971
“Afrikaans tafereel”, ets, gesigneerd, circa 1939.
« Scène africaine », gravure, signée, vers 1939.No longer availableDim. h14,5 x b10,5cmEstimate: € 55/65