#660
Metalen vintage gynaecologiebank, verstelbaar.
#561H. Tinsely & Co., LTD
Galvanometer, gemarkeerd “H. Tinsely & Co., Ltd”.
#683
Antiek gietijzeren boekenpers.
#405
2 Afrikaanse snijwapens, waarvan één van de Kuba.
#463
Militair Katana Samoerai zwaard, type 95 NCO, Japan WOII, kopie.
Épée militaire Katana Samurai, type 95 NCO, Japon WWII, copie.No longer availableDim. L: 96 cmEstimate: € 290 / 310
#570
Un collier de perles avec un fermoir en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de +- 0,40 ct et d'émeraudes d'un poids combiné de +- 0,25 ct.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#524
Une statue en polyester plus grande que nature, représentant le monstre de Frankenstein.No longer availableDim. H. 215 cmEstimate: € 300 / 500 -
#466
Twee Art deco ronde tafeltjes, gefineerd walnoten hout.
#699
#314
#647
Vintage decoratief beeld van een Poema, porselein.
#30
Une bague en or jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,15 ct.No longer availableDim. 2,20 gEstimate: € 300 / 350 -
#403
Een lot van recent blauw en wit Chinees porselein bestaande uit drie kommetjes.
#370Cordon Noir
#342
Een smeedijzeren staande lamp.
#428
#32Lydia VerleePeriod: °1939
“Voorjaarsbloesem.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Fleur de printemps." Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. h25 x b15cmEstimate: € 60 / 100