#672Oded FeingerschPeriod: °1938“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Composition”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 62 x 84 cmEstimate: € 80 / 120 -
#751Een porseleinen tête-à-tête met Chinees decor op dienblaadje (klein letsel). Tsjechoslovakije.
Tête-à-tête en porcelaine à décor chinois sur présentoir (petit dégât). Tchécoslovaquie.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#659Somville“Meisjesportret”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 109/160 buiten de plaat.
”Portrait de jeune fille”. Une lithographie. Signée et numérotée 109/160 hors planche.No longer availableDim. 73 x 55 cmEstimate: € 150 / 200 -
#484“Stormloop naar de sterren, de ruimtevaart” & “De auto’s in de wereld 1964”. Twee albums met chromo’s van Chocolade Jacques.
#128“Station no.1”. Een oude gietijzeren spaarpot met een brandweerwagen.
#345Een 18 karaats wit gouden Art deco ring bezet met vijf briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en omringd door kleine saffierbaguettes.
Bague art déco en or blanc 18 ct sertie de cinq brillants ayant un poids total de ± 1 ct et entouré de petites baguettes de saphir.No longer availableDim. 4,15 gEstimate: € 600 / 800 -
#70Een 18 karaats licht roze gouden ring bezet met een fancy yellow diamant van ± 0,21 ct. I1.
Bague en or rose 18 ct sertie d’un diamant “fancy yellow” de ± 0,21 ct. Qualité I1.No longer availableDim. 4 gEstimate: € 450 / 550 -
#428Een Oude Duitse helm.
Un ancien casque allemand.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#729Een spiegel in notenhouten lijst.
#13Kosta-BodaEen ronde schaal van geel glas. Gemerkt.
#431Een paar vechtende hanen van verzilverd metaal.
Une paire de coqs en métal argenté.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 30 / 40