#27“Sport trainer”. Oud speelgoed in de originele doos.
#422SciolariEen vintage chromen hallustertje.
#500JuveniaEen 18 karaats geel gouden horloge met geel gouden polsband.
#333Een paar verguld houten tafellampen met metalen ringen. Te monteren op elektriciteit.
#45Een 18 karaats geel gouden ketting bezet met goudpareltjes.
Chaîne en or jaune 18 ct sertie de petites perles d’or.No longer availableDim. 5,55 gEstimate: € 120 / 140 -
#266Een mahoniehouten tweedeursvitrine in Louis-Philippestijl.
#274Simonne Beardwood“Stilleven met vaas met asters”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘57.
”Nature morte, vase et oeillets”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘57.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#505Een 18 karaats geel gouden broche of hanger bezet met kleine pareltjes.
Broche en or jaune 18 ct, peut servir également comme pendentif, sertie de petites perles.No longer availableDim. 8,35 gEstimate: € 160 / 200 -
#537Een lot van vier verschillende borden van meerkleurig Chinees porselein.
#509“Dames”. Aquarel en houtskool op papier. Draagt monogram ‘PvdH’.
”Dames”. Aquarelle et fusain sur papier. Porte le monogramme ‘PvdH’.No longer availableDim. 29 x 19 cmEstimate: € 100 / 200 -
#627Een Chinese buikvaas van blauw porselein.
#535Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ctNo longer availableDim. 2,86 gEstimate: € 400 / 500