#521Een theepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine de Chine, décor polychrome de personnages. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 55 / 65 -
#377“Havendienst Antwerpen”. Een bronzen plaquette op groen marmer. 1949.
#398Een lot van 9 kunstboeken, ed. Arcade en andere:- “Sint Martens Latem”.- “Veranneman”.- “Het glas in België”.- “Pol Bury”.- enz.
Un lot de 9 livres d’Art:- “Sint Martens Latem”.- “Veranneman”.- “Het glas in België”.- “Pol Bury”et autres.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#457Een zeeschelp van meerkleurig Muranoglas.
#316Een kristallen Marie-Thérèseluchter met zes lichtarmen en versierd met pendeloques.
Un lustre Marie-Thérèse à six bras et orné de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#615Een zilveren ring bezet met een granaat van ± 0,50 ct.
Bague en argent sertie d’un grenat de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,19 gEstimate: € 50 / 100 -
#627Een Chinese buikvaas van blauw porselein.
#570Een 18 karaats wit en geel gouden armband bezet met diamanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 7 ct.
Bracelet en or blanc et jaune 18 ct serti de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 7,00 ct.No longer availableDim. 22,50 gEstimate: € 3000 / 3300 -
#456Een Caucaze karpet van wol.
#89Jack GodderisPeriod: 1916-1971“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 26 cmEstimate: € 100 / 150 -
#287Dekselvaasje van Booms glas versierd met vergulde motieven.
#415Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een half edelsteen.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’une pierre semi-précieuse.No longer availableDim. 4,50 gEstimate: € 80 / 120