Other lots in this auction
-
#386Een handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.
Un tapis d’Afghanistan en laine nouée main.No longer availableDim. 248 x 154 cmEstimate: € 60 / 80 -
#436Een Zandjan tapijt van wol.
Un tapis Zandjan en laine.No longer availableDim. 312 x 231 cmEstimate: € 50 / 80 -
#303“Staand naakt.” Bronzen beeldje op marmeren sokkel. Omstreeks 1900.
”Nu debout”. Une statue en bronze sur socle en marbre. +- 1900.No longer availableDim. 16 cm + 6 cmEstimate: € 40 / 60 -
#442Een staande lampenvoet van gesculpteerd eikenhout.
Un pied de lampe en chêne sculpté.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#313Een mosterdpotje met lepeltje en een glazen recipiënt in Rococostijl. Duitse keuren, 800‰.
Un pot à moutarde avec cuillère et récipient en verre. Poinçons allemandes 800 ‰.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#748Een lot van 38 albums van Suske en WIske, waarbij 10 eerste uitgaven.
Un lot de 38 albums de Suske en Wiske, dont 10 premières parutions.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#671Een masker van gesculpteerd hout. Okuo, Nigeria.
Un masque en bois sculpté. Okuo, Niger.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 65 / 75 -
#196Een hoge secretaire van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onder het klapblad en een lade erboven. Met grijs marmeren blad. Tijdperk Empire
Un secrétaire haut en bois de placage acajou à deux portes panneau sous la tablette abattante et un tiroir. tablette en marbre gris. Période Empire.No longer availableDim. 149 x 103 x 53 cmEstimate: € 100 / 120 -
#106Een beker en twee potjes van sterling zilver. Gemerkt.
Un gobelet et deux petits pots en argent Sterling. Marque.No longer availableDim. 196,29 gEstimate: € 200 / 250 -
#614Een rechthoekige spiegel met notenhouten lijst.
Un miroir rectangulaire à encadrement en noyer.No longer availableDim. 107 x 75 cmEstimate: € 80 / 120 -
#187“Bulletin du Musée de l’Industrie”. Diverse Ed. Tussen 1853 en 1876. Delen 23 - 27, 29 - 31, 33, 41 - 42, 45 - 47, 49 - 51, 55 - 56, 58, 60, 62, 64, 67, 69 of 25 volumes. Met vouwplaten, in-8°, goede staat, mooi ingebonden, sommige met lederen ruggen.
“Bulletin du Musée de l’Industrie”. Diverses Ed. Entre 1853 enet1876. Vol. 23 - 27, 29 - 31, 33, 41 - 42, 45 - 47, 49 - 51, 55 - 56 , 58, 60, 62, 64, 67, 69 ou 25 volumes. Avec dépliants, in-8°, bon état, jolie reliures, certaines avec dossier en cuir.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#662Paule Nolens“Naakten”. Acryl op papier, recto verso. Gesigneerd buiten de plaat.
”Nus”. Acrylique sur papier, recto verso. Signée hors planche.No longer availableDim. 75 x 52 cmEstimate: € 120 / 200

