Other lots in this auction
-
#209Joseph François“Houthakkers in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bûchers dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 91 x 61 cmEstimate: € 220 / 240 -
#16827 boeken over geneeskunde, anatomie e.d. Edouard Monneret. “Traité Elémentaire de Pathologie Interne”. 3 volumes. Ed. Béchet Jeune, Paris, 1864-65-66. In-8°, goede staat, bruine lederen rug. Gustave Bernutz. “Clinique Médicale sur les Maladies des Femmes”. 2 delen. Ed. Chamerot, Paris 1862. In-8°, goede staat. En 22 andere.
27 livres sur l’anatomie, la médecine etc. Edouard Monneret. “Traité Elémentaire de Pathologie Interne”. 3 volumes. Ed. Béchet Jeune, Paris, 1864-65-66. In-8°, bon état, dossier en cuir brun. Gustave Bernutz. “Clinique Médicale sur les Maladies des Femmes”. 2 vol. Ed. Chamerot, Paris 1862. In-8°, bon état. Et 22 autres.No longer availableEstimate: € 300 / 350 -
#590Pierre Balmain ParisEen roestvrij stalen horloge in originele doos. Swiss Made.
Montre en acier inoxydable dans la boîte d’origine. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#442Een staande lampenvoet van gesculpteerd eikenhout.
Un pied de lampe en chêne sculpté.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#468Drie Oosterse bellen van messing, waarvan twee ingelegd.
Trois cloches orientales en laiton, dont deux incrustées.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#191Een jongen en een meisje met houtbussel. Bronzen beeld naar Moreau.
Un garçon et une fille et une gerbe de petit bois. Une statue en bronze d’après Moreau.No longer availableDim. H. 49 cmEstimate: € 300 / 400 -
#260Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,40 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,19 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,40 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,19 ct.No longer availableDim. 3,72 gEstimate: € 800 / 1000 -
#631Een grote buikvaas van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig perzikendecor op gele fond. Onderaan gemerkt.
Un grand vase pansu en porcelaine de Chine, décor de pêches polychrome sur fond jaune. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 700 / 750 -
#293Een butlerspiegel in verguld houten lijst. Beschadiging.
Un miroir majordome , encadrement doré. Dégâts.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#439Een tafel in Regencystijl op twee voeten, telkens eindigend in drie bronzen leeuwenpoten. Met verlengblad.
Table de style Regency sur deux piétements, se terminant chaque fois en trois griffes de lion en bronze. A rallonge.No longer availableDim. 180 x 90 cmEstimate: € 120 / 160 -
#769Een rechthoekige Chinese salontafel van zwartgelakt hout met decor van pietra dura.
Une table de salon rectangulaire en bois laqué noir, décor en pierre dure.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#51Kleine samovar van rood koper met messingen monturen.
Un petit samovar en cuivre rouge à montures en laiton.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 35 / 55

