#427Een lot van vijftien verschillende apothekerspotten van amberkleurig glas.
#170Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 2,39 ct. F. VS1.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 2,39 ct. Couleur F. VS1.No longer availableDim. 13,84 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#787Een eikenhouten salontafel met gedraaide poten in H-verbinding.
#369Een messingen lampenvoet met drie lichtarmen.
#618Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit drakendecor.
Un vase en porcelaine de Chine à décor de dragons bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 420 / 460 -
#576KirmanEen handgeknoopt wollen Perzisch karpet
#210Een 18 karaats geelgouden armband met geweven motief.
#490Een 18 karaats geel gouden broche bezet met een camee.
#621Een pijpvaas van celadonporselein. Onderaan gemerkt.
Un vase à long col en porcelaine céladon. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 650 / 750 -
#396Vitrine met één plexiglazen deur in het genre van Vernis Martin.
#72A. Pataux“Begijnhof Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Béguinage de Bruges”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 100 / 150