Similar lots by type
-
#639Voorsnijbestek van zilver, hoorn en staal. Keuren van Sheffield en J.B.
Couvert de service à viande en argent, corne et acier. Poinçons de Sheffield et “J.B.”No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#633Vierkante art nouveau cachepot van polychroom aardewerk versierd met draken. Klein letsel onderaan.
Cache-pot carré art nouveau en faïence polychrome décoré de dragons. Petit dégât à la base.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#584Een lot chromolitho’s door o.m. Henri Cassiers, Flor Van Acker, Jean Droit, linosneden door J.J. De Grave, talrijke litho’s, vaak buiten de plaat gesigneerd, door Herman Verbaere.
Lot de chromolithos par e.a. Henri Cassiers, Flor Van Acker, Jean Droit, linogravures par J.J. De Grave, nombreuses lithos, Par Herman Verbaere, souvent signées hors planche.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#623Een bidstoeltje van zwartgelakt hout met rieten zit.
Prie-dieu en bois laqué noir avec siège cannée.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 30 / 50 -
#591Jos SpeybrouckSerie van 24 liturgische chromolitho’s. Drukkerij Goffart, Brussel. Ed. Apostolat Liturgique, Abbaye de St-André par Lophem-lez-Bruges. Jaren dertig. Enkele kleine letsels.
Suite de 24 chromolithos liturgiques. Imprimerie Goffart, Bruxelles. Ed. Apostolat Liturgique, Abbaye de St-André par Lophem-lez-Bruges. Années 30. Quelques petits dégâts.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#10Een handtas van croco met binnenvoering van daim en met bijpassende kam en geldbeugel. We voegen er een avondtasje aan toe.
Sac à main en croco à doublure en daim. Avec peigne et porte-monnaie assortis. Nous ajoutons un petit sac de soir.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#385Een poppenhuis met keukentje met drie popjes.
Maison de poupées avec cuisine et trois petites poupées.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#627ReplogleEen wereldbol in metalen staander van de collectie ‘Le monde classique’.
Globe dans une monture en métal. De la collection “Le monde classique”.No longer availableDim. h: 123 cmEstimate: € 180 / 220 -
#484Ingekleurde art deco ets van een vrouw met een pauw. Genummerd en gesigneerd J. Haron.
Eau forte colorée art déco représentant une femme et un paon. Numérotée et signée J. Haron.No longer availableDim. 67 x 53 cmEstimate: € 70 / 80 -
#625Giorgio Armani“Pocket line”. Vijf dezelfde toiletzakken. Nieuwstaat.
“Pocket line”. Cinq sacs de toilette identiques. Etat neuf.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#805Een oude Meccano bouwset met aparte opwindmotor. In originele dozen. Jaren ‘60.
Ancien Meccano avec moteur. Dans les boîts d’origine. Vers 1960.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#635Een jaren ‘60 bureau met aan weerskanten vier en drie laden.
Bureau des années 60 avec trois respectivement quatre tiroirs latéraux.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#583Een grote partij gravures. 4 diverse kleurenlitho’s van oude maritieme scènes (telkens 100 exemplaren) en het ontwerp voor 12 postkaarten met zichten op Gent door Herman Verbaere (100 exemplaren). Drukkerij Weissenbruch, “imprimerie du roi”.
Grand lot de gravures dont 4 lithos en couleurs de scènes maritimes anciennes (chaque fois 100 pièces) et le croquis de 12 cartes postales aux vues de Gand par Herman Verbaere (100 exemplaires). Imprimerie Weissenbruch, imprimerie du roi.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#647Een art nouveau fotolijst van smeedijzer, versierd met rozen.
Cadre à photographies art nouveau en fer forgé décoré de roses.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#638Een Birmaans wandtapijt (Kalagas) met afbeeldingen van paarden, personages, Fo-honden en olifanten.
Tapisserie birmane (Kalagas) représentant des chevaux, des personnages, des chiens de Fo et des éléphants.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#803“Drink-o-matic”. Een miniatuur drankautomaat. Recent werk.
“Drink-o-matic”. Un automate à boissons miniature. Exemplaire récent.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 50 / 60 -
#615JoopZeventien kleine en twee grote sjaaltjes
Dix-sept petits et deux grands foulards.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#621Map met gravures, gedrukt met oorspronkelijke platen van Plantijn. 10 exemplaren met betrekking tot Antwerpen en 9 oude landkaarten. Drukkerij J.S. Buschmann, Antwerpen.
Carton à gravures imprimées avec des planches d’origine de Plantin. 10 exemplaires concernant Anvers et 9 anciennes cartes géographiques. Imp. J.S. Buschmann, Anvers.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#610Giorgio Armani“Pocket line”. Vijf dezelfde toiletzakken. Nieuwstaat.
“Pocket line”. Cinq sacs de toilette identiques. Etat neuf.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#644“Moeder Gods”. Russische icoon met verzilverde riza.
“Mère de Dieu”. Icône russe à riza en métal argenté.No longer availableDim. 32 x 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#804Een oude waaier van struisvogelveren. In originele doos van Vandenbroeck te Antwerpen.
Ancien éventail en plumes d’autruche. Dans la boîte d’origine de Vandenbroeck à Anvers.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#592Negen cartoons m.b.t. Belgisch voetbal uit de jaren 40-50. Oost-Indische inkt en waterverf op papier. Sommige in slechte staat.
Neuf cartoons traitant le football belge des années 40-50. Encre de Chine et aquarelle sur papier. Certains en mauvais état.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#802Een zeer mooie tweedeurskast van gebeeldhouwd en gemoulureerd eikenhout. Centraal bovenaan versierd met een imposante rocaille. Onderaan twee laden. Schuine, concave hoeken, gebogen kap. Frankrijk, tijdperk Lodewijk XV.
Une très jolie armoire à deux portes en chêne mouluré et sculpté. Corniche en chapeau de gendarme décoré vers le centre avec une importante rocaille asymétrique. Le bas à deux tiroirs juxtaposés, les coins coupés et concaves. France, époque Louis XV.No longer availableDim. 247 x 178 x 69 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#636Een Oosterse wollen loper. Met de hand geknoopt.
Couloir d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 250 x 106 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#793Koffie-en theeservies van polychroom porselein: koffie-en theepot, suikerpot, melkpot (schade aan rand), tien koppen en twaalf schoteltjes. Stencildecor van engeltjes. Omstreeks 1900.
Service à thé et à café en porcelaine polychrome: théière, cafetière, sucrier, pot à lait (dégât au bord), dix tasses et douze soucoupes. Décor imprimé d’angelots. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#29José Wolff“Plattelandszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage de campagne”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 28 x 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#383Boch La LouvièreEen vierdelig lampetstel van groen en verguld aardewerk.
Garniture de toilette en faïence verte et dorée.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#668“Justitia”. Een bronzen beeld met meerkleurig patina. Weegschaal ontbreekt.
“Justice”. Une statue en bronze. La balance n’est pas inclue.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 80 / 120 -
#158Victoria wareEen grote jardinière van blauw en wit porselein met een decor van personages in een stad. Onderaan gemerkt.
Grand jardinière en porcelaine bleue et blanche à décor de personnages dans la ville. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#239Een stenen tuinbeeld in de vorm van een adelaar.
Statue de jardin en forme d’aigle.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 300 / 400 -
#287Een paar sierkruikjes van monochroom wit biscuit met een reliëfdecor van jonge dames met bloemen. Begin XXe eeuw.
Paire de cruches décoratives en biscuit monochrome blanc à décor de jeune femmes et de fleurs en relief. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 20 / 30 -
#122Lode Verhoeven“Binnenhof begijnhof Lier.” Olieverf op paneel.
“Béguinage de Lierre”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 38 x 45 cmEstimate: € 160 / 200 -
#691Vier verschillende Chinese figuren van gesculpteerd hardhout. Enkele kleine beschadigingen.
Quatre figurines chinoises en bois dur sculpté. Quelques petits dégâts.No longer availableDim. h: 31 - 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#253“Cupido en Psyche”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel. naar een werk van Fausto Biggi.
“Cupidon et Psyche”. Bronze sur pied en marbre noir. D’après une oeuvre de Fausto Biggi.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#782Een lot van veertien Madonnabeeldjes van Brussels porselein en biscuit.
Lot de quatorze statuettes de la Vierge en porcelaine et biscuit de Bruxelles.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#558Een beursvormige vaas van cloisonné op brons, boven-en onderaan een honingraatmotief in reliëf. Onderaan reliëfmerk met zes tekens verwijzend naar de Ming-dynastie. Chinees werk, XIXde eeuw.
Vase boursiforme en bronze cloisonné. Le dessus et le bas à décor en nid d’abeille. Marque en relief sous la base référant à la dynastie Ming. Travail chinois, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 60 / 80

