Similar lots by type
-
#213
Een modern bronzen beeld van een Kat.
Une statue en bronze moderne d’un chat.No longer availableDim. h: 47 cm l: 88 cmEstimate: € 650 / 700 -
#495
Een lot wit koraal.
Un lot de corail blanc.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#760
Een lot van twee ‘vintage’ reiskoffers.
Un lot de deux bagages de voyage vintage.No longer availableDim. l: 52 cmEstimate: € 50 / 80 -
#301
Een paar gedreven zilveren schaaltjes met Arabische merken.
Une paire de plats en argent repoussé, poinçons arabes.No longer availableDim. Ø 10 cmEstimate: € 30 / 40 -
#444
Gevarieerd lot met asbakken, doosjes enz. van porselein, kristal e.a. O.m. gemerkt van Val Saint-Lambert, Sèvres e.a.
Un lot comprenant des cendriers, petites boîtes. Porcelaine et cristal, quelques uns de la marque Val St Lambert.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#281
Een houten humidor met hygrometer.
Un humidor avec hygromètre.No longer availableDim. 35 x 19 x 13 cmEstimate: € 100 / 120 -
#308P. Boël, Bruxelles
Theodoliet.
Théodolite”.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#337
Polychroom houten helmmasker. Yoruba (Nigeria).
Un masque-casque en bois polychrome. Yoruba, Niger.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 80 / 100 -
#397
Een reliekhouder van hout en metaal. Gabon.
Une relique en bois et métal. Gabon.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 40 / 50 -
#127
Een polychroom houten masker of buste. Afrikaans werk.
Un buste ou masque en bois polychrome. Travail africain.No longer availableDim. H. 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#371
Een houten beeld van een vrouw. Yoruba (Nigeria).
Une statue en bois d’une femme. Yoruba, Niger.No longer availableDim. H. 68,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#221
Een voorraadpot van geciseleerd brons, op het deksel een luipaard die een geit aanvalt. Verloren was techniek. Benin.
Un pot à réserves de bronze ciselé, un léopard attaquant une chèvre sur le couvercle. Technique de lavis perdue.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 200 / 300 -
#307
Een bronzen bel in de vorm van een apenkop getooid met een klein aapje. Verloren was techniek. Benin.
Une sonnette en bronze en forme de tête de singe décorée d’un petit singe. Technique de lavis perdue.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#11
Diverse precisie instrumenten in etuis. Drie stuks.
Divers instruments de précision dans des étuis. Trois pièces.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#470
Een oud paardenjuk en enkele oude werktuigen.
Un joug ancien, avec usures, et quelques outils anciens.No longer availableDim. l: 86 cmEstimate: € 40 / 60 -
#831
Oude rekenmachine “Triumphator”.
Une ancienne calculatrice “Triumphator”.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#416
Twee diverse spinnenwielen.
Deux anciens rouets.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#18
Een kazuifel.
Une chasuble.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#417
Rechthoekige bronzen doos met los deksel. Verloren was techniek. Benin.
Une boîte rectangulaire avec couvercle détaché. Technique de lavis perdue.No longer availableDim. 8 x 20 x 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#487
Een Afrikaans mes en schede evenals zes pijlen met ijzeren punten. D.R.C.
Un couteau africain avec fourreau et six flèches avec pointes en fer. RDC.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#770
Een verguld houten butlerspiegel.
Un miroir de butler à encadrement en bois doré.No longer availableDim. Ø 65 cmEstimate: € 85 / 100 -
#841
Twee doosjes en een asbak van rode Chinese lak op koper.
Deux petites boîtes et un cendrier en laque rouge chinoise sur cuivre .No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#768
Een plat aardewerken vaasje, een houten voorraaddoos, een ebbenhouten olifant en een rechthoekig doosje met deksel. Afrikaans werk.
Un vase plat en faïence, une boîte à provisions, un éléphant en ébène et une boîte couverte rectangulaire. Travail africain.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#751
Een Oosterse juwelendoos in hout met koperbeslag.
Une boîte à bijoux orientale en bois, montures en cuivre.No longer availableDim. 32 x 22 cmEstimate: € 85 / 100
Other lots in this auction
-
#74Albert De Deken
“Straatzicht te Schilde.” Aquarel op papier. Gesigneerd. Gedateerd 1970.
”Scène de rue, Schilde”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 72 x 94 cmEstimate: € 80 / 100 -
#289Marten Melsen
“Studie van een marktscène”. Paneel. Gesigneerd.
”Etude de scène de marché”. Panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 200 / 300 -
#107
Een houten voorouderbeeld. Dogon (Mali).
Une statue d’ancêtre en bois. Dogon, Mali.No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 40 / 60 -
#120
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met twee centrale diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,18 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de deux diamants centraux ayant un poids total de ± 0,60 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,18 ct.No longer availableDim. 2,70 gEstimate: € 900 / 1000 -
#45
Een 18 karaats wit en geel gouden ring.
Bague en or jaune et blanc 18 ct.No longer availableDim. 7,50 gEstimate: € 220 / 280 -
#786
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 153 x 112 cmEstimate: € 40 / 50 -
#640
Een zwartgelakt ladenkastje met marmeren blad.
Un petit meuble à tiroirs laqué noir à tablette en marbre.No longer availableDim. h: 85 cm; B: 101 cmEstimate: € 220 / 240 -
#573
Een paar vazen van cloisonné op rood koper, versierd met een drakendecor. XIXe eeuw. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en cloisonné sur cuivre rouge, décoration de dragons. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 200 / 240 -
#490
Een spiegel met lijst van gedreven messing in barokke stijl.
Un miroir à encadrement en laiton repoussé, style Baroque.No longer availableDim. 55 x 32 cmEstimate: € 120 / 200 -
#288Keralux
Een achthoekige dekselvaas met ‘Fleur de Saxe’ decor. Onderaan gemerkt.
Un vase à couvercle, décor ‘Fleur de Saxe’. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 40 / 50 -
#101
Een paar houten beelden. Yoruba (Nigeria).
Une paire de statues en bois. Yoruba, Niger.No longer availableDim. H. 102 cmEstimate: € 200 / 300 -
#278
Twee antieke parasolletjes, waarvan één met borduursel en een polychroom houten handvat in de vorm van een roos en het andere met een geëmailleerd bloemendecor.
Deux petites ombrelles, dont une avec de la broderie et un manche en bois polychrome en forme de rose et l’autre à décor floral émaillé.No longer availableDim. 98 & 93 cmEstimate: € 100 / 150