Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een eclectische klok van messing.
Een eclectische klok van messing.
Een eclectische klok van messing.
Een eclectische klok van messing.

Een eclectische klok van messing.

Une horloge éclectique en laiton.
Dim. H. 57 cm
SKU: 2906210103.
Auction day: 29 June 2021 19:00
Catalogue #103
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #650

    Een kersenhouten wandmeubeltje in twee niveaus en met spijltjes.

    Un élément mural en merisier à deux niveaux et à lattes.
    No longer available
    Dim. 82 x 66 x 35 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #443

    Een sierbord van meerkleurig Chinees porselein, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Une assiette décorative en porcelaine de Chine multicolore, décorée d'un motif floral. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #135

    “Heilige Helena en Heilige Konstantin”. Een zilveren hanger met icoontje. 85 zolotnik. Gemerkt G.S. 1908-1917.

    Sainte Hélène et Saint Konstantin. Un pendentif en argent avec icône. 85 zolotnik. Marqué G.S. 1908-1917.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #677

    Een met leder beklede reistas voor twee flessen.

    Un sac de voyage gainé de cuir pour deux bouteilles.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #527

    “Vrouw met pioenen”. Een beeld van gesculpteerd ivoor. Eerste helft XXe eeuw.

    “Femme aux pivoines". Une sculpture en ivoire sculpté. Première moitié du 20e siècle.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 850 / 1000
  • #296

    Een Duitse refractortelescoop met afneembaar kompas. Met originele doos.

    Un télescope réfracteur allemand avec boussole amovible. Avec boîte d'origine.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #197

    “Vrouw met vaas”. Een gepatineerd vol gipsen beeld.

    Femme au vase. Une statue en plâtre patiné plein.
    No longer available
    Dim. h: 72 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #339

    “To market”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 49 3/0.

    “To market”. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M. I. Hummel. Marqué en bas. N° 49 3/0.
    No longer available
    Dim. h: 10,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #251

    Twee lampenvoeten van Limogesporselein.

    Deux pieds de lampes en porcelaine de Limoges.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #676

    Een Chinees porseleinen paraplubak met een decor van bloemen en vogels. Vernislaag te verwijderen.

    Un porte-parapluie en porcelaine de Chine décoré de fleurs et d'oiseaux. Le vernis s'enlève.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #9

    “Boszicht met herten”. Een XIXe eeuwse ronde potloodstudie. Lichte schade.

    Vue de forêt avec des cerfs. Une étude au crayon rond du XIXe siècle. Légers dégâts.
    No longer available
    Dim. Ø: 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #302

    “Veillant à la liberté des mers”. Een originele affiche uit de Tweede Wereldoorlog.

    Veillant à la liberté des mers. Une affiche originale de la Seconde Guerre mondiale.
    No longer available
    Dim. 58 x 42 cm
    Estimate: € 50 / 70
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More