Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een eclectische klok van messing.
Een eclectische klok van messing.
Een eclectische klok van messing.
Een eclectische klok van messing.

Een eclectische klok van messing.

Une horloge éclectique en laiton.
Dim. H. 57 cm
SKU: 2906210103.
Auction day: 29 June 2021 19:00
Catalogue #103
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #178
    Emile Louis Picault
    Period: 1833 - 1915

    “Science guidant l’industrie”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.

    Science guidant l'industrie. Une statue en bronze patiné. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 650 / 850
  • #290

    Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,26 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 K serties de brillants ayant un poids total de ca 0,26 ct.
    No longer available
    Dim. 3,65 g
    Estimate: € 550 / 600
  • #580

    Een vijfhoekige gesculpteerde Chinees houten sokkel met marmeren blad.

    Un piédestal chinois en bois sculpté pentagonal avec dessus en marbre.
    No longer available
    Dim. H. 61 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #490

    Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 350 x 250 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #628

    “De lederbewerker”. Polychroom biscuit beeldje. Gemerkt van Capodimonte en gesigneerd Conte.

    Le maroquinier. Figurine en biscuit polychrome. Marquée par Capodimonte et signée Conte.
    No longer available
    Dim. H. 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #468

    Een sierschotel van Chinees porselein met een blauw op wit landschapsdecor. XIXe eeuw.

    Un plat en porcelaine de Chine à décor de paysage bleu sur blanc. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 34 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #545
    Tabriz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met geometrishe motieven.

    Un tapis persan en laine noué à la main avec des motifs géométriques.
    No longer available
    Dim. 310 x 210 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #323

    Een sober houten schrijfkoffertje.

    Un écritoire en bois sobre.
    No longer available
    Dim. 24 x 37 x 26 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #488

    Een lot van vier grote sierborden van Imari-porselein. Het grootste met randschilfers.

    Un lot de quatre grandes assiettes décoratives en porcelaine Imari. La plus grande avec des éclats de bord.
    No longer available
    Dim. Ø: 28 - 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #636

    Een serveermeubeltje van wortelnootfineer met afneembaar dienblad.

    Une table de service en placage de ronce de noix avec plateau amovible.
    No longer available
    Dim. 75 x 65 x 44 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #31

    Een siervaas van meerkleurig porselein, versierd met bloemenguirlandes en ramskoppen. Onderaan gemerkt van Capodimonte. We voegen er een meerkleurig porseleinen hondje uit de Sovjetunie aan toe.

    Un vase décoratif en porcelaine multicolore, décoré de guirlandes florales et de têtes de bélier. Marqué en bas de Capodimonte. Nous ajoutons un chien en porcelaine multicolore de l'Union Soviétique.
    No longer available
    Dim. h: 39 & 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #524

    Een eikenhouten bruidskast met twee gemoulureerde deuren. Schade boven- en onderaan. XIXe eeuw.

    Armoire de mariée en chêne à deux portes moulurées. Dessus et bas endommagés. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 207 x 152 x 56 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More