#650Een kersenhouten wandmeubeltje in twee niveaus en met spijltjes.
#443Een sierbord van meerkleurig Chinees porselein, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Une assiette décorative en porcelaine de Chine multicolore, décorée d'un motif floral. Marquée en bas.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#677Een met leder beklede reistas voor twee flessen.
#296Een Duitse refractortelescoop met afneembaar kompas. Met originele doos.
#197“Vrouw met vaas”. Een gepatineerd vol gipsen beeld.
#339“To market”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 49 3/0.
#251Twee lampenvoeten van Limogesporselein.
#9“Boszicht met herten”. Een XIXe eeuwse ronde potloodstudie. Lichte schade.
Vue de forêt avec des cerfs. Une étude au crayon rond du XIXe siècle. Légers dégâts.No longer availableDim. Ø: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
Veillant à la liberté des mers. Une affiche originale de la Seconde Guerre mondiale.No longer availableDim. 58 x 42 cmEstimate: € 50 / 70