Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een educatieve tekening voor het leren van de Thaise (?) taal..

Een educatieve tekening voor het leren van de Thaise (?) taal.

Dessin éducatif pour des leçons de langue Thaï (?).
Dim. 149 x 66 cm
SKU: 2508200354.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 25 August 2020 19:00
Catalogue #354
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #764
    Jacky Duyck
    Period: °1947

    “Compositie”. Olieverf op papier. Gesigneerd.

    “Composition”. Huile sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 35 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #569

    Een fragment van een romantisch landschap. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.

    Un fragment d’un paysage romantique. Huile sur panneau. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 32 x 26 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #159
    Jos Mertens
    Period: 1911 - 1964

    “Arabische scène met personages aan de thee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Scène arabe aux personnages prenant le thé”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 98 x 77 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #772
    Paul Draps

    “Interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘55.

    “Intérieur”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘55.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #574
    Marcel Vaes

    “Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “La Bruyère”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #214
    Adrianus Van der Schouw

    “Plattelandsgezicht met vee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de campagne avec bétail”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #152

    “Vrouwenportret”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Enkele restauraties. XVIIe eeuw.

    “Portrait de femme”. Huile sur toile marouflé. Quelques restaurations.
    No longer available
    Dim. 38 x 32 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #204

    “Pastoraal landschap met personage en koeien”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.

    ”Paysage pastorale, personnages et vaches”. Huile sur toile. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 19 x 28 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #729
    Leonardo Torfs
    Period: °1927

    “De kunstenaar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “L’artiste”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #779

    “Aan het hof der Moguls”. Schildering op textiel. Indisch werk.

    A la cour des Moghol . Peinture sur textile. Travail indien.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #654
    Lucien Van de Velde
    Period: 1910 - 1997

    “Interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Intérieur”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 29 x 34 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #242
    Leonardo Torfs
    Period: °1927

    “Clown”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    “Clown”. Huike sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 28 x 39 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #184
    Carl Sierig
    Period: 1839 - 1905

    “Visser in een bootje”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan.

    “Pêcheur dans un bateau”. Huile sur panneau. Attribué à.
    No longer available
    Dim. 25 x 20 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #392
    Jules Bovée

    “Hoevegezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue de fermette”. Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 56 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #2
    M Ford

    “Boten op de Theems”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Bateaux sur la Tamise”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 29 x 39 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #742

    “Winters hoevezicht”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.

    “Ferme en hiver”. Huile sur panneau. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 27 x 39 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #777
    Daufresne de la Chevalerie

    “Vrouw in een stalletje in een Perzisch straatje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Delac. Medio XXe eeuw.

    “Vendeuse dans une ruelle persane”. Huile sur panneau. Signé Delac. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #762
    Marcel Vaes

    “Heidelandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    “Paysage de bruyère”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #794
    Savery

    “Leeuw in de wildernis”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”Lion dans la jungle”. Une eau-forte. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 19 x 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #244

    “Oude zeeman”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.

    “Vieux marin”. Huile sur toile. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #752
    V.J. Bergh

    “Veenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue des fagnes”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 37 46 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #774
    Georges Claeys

    “Biddende nonnen in een kerkinterieur”. Olieverf op doek op paneel gekleefd. Gesigneerd.

    “Nonnes en prière dans une église”. Huile sur toile, collée sur panneau. Signée.
    No longer available
    Dim. 32 x 24 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #783

    Een luchter van koper en glas met kristallen pendeloques. 8 lichtarmen.

    Un lustre en cuivre et verre avec pendeloques en cristal. 8 bras de lumière.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #724
    L. Van Tolhuyzen

    “Landschap met hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘74.

    “Paysage avec ferme”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘74.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #651
    Joris Buseyne

    “Fantasiewezen”. Een beeld van gepatineerd keramiek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘96.

    ”Être fantastique”. Une statue en céramique. Marque sous la base et datée ‘96.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #460

    Twee zakhorloges - Montre Chemin-de-fer - met gegraveerde decors op de rugzijde. Eén gemerkt A. Rosskopf & Cie., de andere F. E. Rosskopf. Met chatelaines.

    Deux montres de gousset. “Montre Chemin-de-Fer” avec décor gravé. L’une marquée A.Rosskopf & Cie, l’autre F.E. Rosskopf. Avec châtelaines.
    No longer available
    Dim. Ø: 5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #106

    Een Engelse mahoniehouten vierladenkast.

    Meuble à quatre tiroirs anglais en acajou.
    No longer available
    Dim. 114 x 120 x 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #307

    Een koperen granaat van een Leopard-tank.

    Grenat en cuivre d’une blindée Léopard.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #343

    Een achthoekige kraagvaas van meerkleurig aardewerk van Rouen. Onderaan gemerkt.

    Vase octogonal en faïence polychrome de Rouen. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #62

    Een rechthoekige spiegel in goudgepatineerde houten lijst.

    Miroir rectangulaire à cadre en bois doré.
    No longer available
    Dim. 84 x 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #696

    Een halkapstok met parapluhouder en handschoenkastje.

    Porte manteaux avec bac à parapluies et coffret à gants.
    No longer available
    Dim. h: 191 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #503

    Een ronde coupe van Imari-porselein in bronzen montuur. Omstreeks 1900.

    Coupe ronde en porcelaine d’Imari à monture en bronze. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm Ø 27 cm
    Estimate: € 170 / 250
  • #448
    Ruscha

    Een aardewerken vaas met een meerkleurig geglazuurd decor van personages in een straatzicht. Onderaan gemerkt.

    Vase en faïence à décor polychrome de personnages dans une rue. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 42 / 48
  • #761

    Een hallantaarn met gesatineerde en geslepen coupe en versierd met ramskoppen.

    Lanterne de vestibule avec coupe satinée et taillée, décorée de têtes de bélier.
    No longer available
    Dim. h: 82 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #674

    “Schaapherder in een romantisch rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Modern atelierwerk.

    “Berger dans un paysage rupestre romantique”. Huile sur panneau. Travail récent.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #473

    Een Afrikaanse wandelstok met getorste ivoren knop. Bevestigd met metalen spanklemmetje.

    Canne Africaine à manche en ivoire torsadé.
    No longer available
    Dim. l: 94 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Augustus 2020

De veiling is volledig - 800 loten. Downloads verkrijgbaar op de downloads pagina. Tentoonstelling van zaterdag 22 tot zondag 23 augustus van 11.00 tot 18.00

25 August 2020 19:00
26 August 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 August 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More