Similar lots by type
-
#65
Een fijne parelhalssnoer met 18 K geelgouden slot.
Un collier de perles fines avec fermoir en or jaune 18K.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#115
Een paar 18 K geelgouden lange oorbellen. L: 4 cm.
Une paire de boucles d'oreilles longues en or jaune 18K. L: 4 cm.No longer availableDim. 4,36 gEstimate: € 180/250 -
#569
Een verzilverd metalen koffie en theeservies bestaande uit koffie-en theepot, melk-en suikerpot en dienblad. Dekselknoppen in de vorm van een bloem, buiken versierd met getorste ribben. Gemerkt EPNS en Danmark. We voegen er een verzilverd metalen fruitschaal aan toe, gemerkt Sival.
Un service à café et à thé en métal argenté composé d'une cafetière et d'une théière, d'un bol à lait et à sucre et d'un plateau. Boutons de couvercle en forme de fleur, ventre décoré de côtes torsadées. Marqué EPNS et Danmark. Nous ajoutons ajouté un bol à fruits en métal argenté, marqué Sival.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#278
Een paar hoornvazen van Brussels porselein met een meerkleurig bloemendecor en vergulde motieven.
Paire de vases cornets de porcelaine de Bruxelles à décor floral multicolore et motifs dorés.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 45/60 -
#132D. De Heem
“De feestdis.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
La table de fête. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 220/240 -
#430
Een sigarettendoos van hout en zilver met een hanger en zes lepeltjes.
Une boîte à cigarettes en bois et argent avec un pendentif et six cuillères.No longer availableDim. 20 x 11 cmEstimate: € 50/80 -
#220
Een hanger in de vorm van een wereldbol die open gaat en waarin verborgen vrijmetelaarssymbolen van verzilverd en verguld metaal aan een horlogeketting.
Un pendentif en forme de globe ouvrant révèle des symboles maçonniques cachés en métal plaqué argent et plaqué or sur une chaîne de montre.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#270
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,10 ct.No longer availableEstimate: € 150/200
Other lots in this auction
-
#67
Een etui met twee Sterlingzilveren pennen, een misbaha en een paar manchetknopen. Met het wapen van Abu Dhabi.
Un étui avec deux stylos en argent sterling, un misbaha et une paire de boutons de manchette. Avec les armoiries d’Abu Dhabi.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#113
Een wit marmeren schouwpendule. Slinger en sleutel manco.
Une pendule de cheminée en marbre blanc. Pendule et clé manquantes.No longer availableDim. 32 x 40 x 11 cmEstimate: € 40/60 -
#120
Een 18 K geelgouden geweven halssnoer. L: 19 cm.
Un collier tressé en or jaune 18 carats. L : 19 cm.No longer availableDim. 12,15 gEstimate: € 400/500 -
#473
Een benen opiumpijp met gegraveerd decor. Op houten staander.
Une pipe à opium en ivoire à décor gravé. Sur un support en bois.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 150/200 -
#476
Een mahoniehouten commode met drie grote en drie kleine laden.
Commode en acajou avec trois grands et trois petits tiroirs.No longer availableDim. 99 x 119 x 54 cmEstimate: € 100/150 -
#556
Een mahoniehouten commode in Regencestijl met drie gebogen laden.
Commode de style Régence en acajou à trois tiroirs galbés.No longer availableDim. 88 x 116 x 59 cmEstimate: € 120/200 -
#451
Een Chinees porseleinen tegel met een blauw op wit bloemendecor.
Un carreau de porcelaine de Chine avec un motif floral bleu sur blanc.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 200/220 -
#161Loys Potet
“Le Combat.” Beeld van gepatineerd brons. Gesigneerd.
Le Combat. Statue en bronze patiné. Signée.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 650/750 -
#333
Een paar messingen kandelaars, gemonteerd als lampenvoeten.
Une paire de bougeoirs en laiton montés en pied de lampe.No longer availableDim. h: 66 cm (m.k.)Estimate: € 50/80 -
#88
Een art deco schouwklok van albast en arduin, versierd met een zamakken hertje.
Une pendule de cheminée art déco en albâtre et pierre bleue, décorée d'un cerf en régule.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80/120 -
#580
Een eikenhouten gatelegtafel.
Table gateleg en chêne.No longer availableDim. 146 x 104 cmEstimate: € 100/150 -
#681Schaub-Lorenz
Een vintage draagbare radio, model Teddy 80. 1967.
Une radio portable vintage, modèle Teddy 80. 1967.No longer availableDim. 19 x 23 x 6 cmEstimate: € 25/35