Other lots in this auction
-
#623“Leunende vrouw”. Een beeld van wit composiet.
“Femme s’appuyant”. Sculpture en composite blanc.No longer availableDim. h: 32 x 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#340Een 18 karaats wit gouden broche bezet met parels en saffiertjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.
Broche en or blanc 18 ct sertie de perles et de petits saphirs ayant un poids total de ± 0,36 ct.No longer availableDim. 9,90 gEstimate: € 350 / 450 -
#249Leonid FrechkopPeriod: 1897-1982“Portret van een oude dame”. Een gewassen inkttekening op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘63.
“Portrait d’une vieille dame”. Lavis sur papier. Signé et daté ‘63.No longer availableDim. 33 x 23 cmEstimate: € 120 / 160 -
#460Twee zakhorloges - Montre Chemin-de-fer - met gegraveerde decors op de rugzijde. Eén gemerkt A. Rosskopf & Cie., de andere F. E. Rosskopf. Met chatelaines.
Deux montres de gousset. “Montre Chemin-de-Fer” avec décor gravé. L’une marquée A.Rosskopf & Cie, l’autre F.E. Rosskopf. Avec châtelaines.No longer availableDim. Ø: 5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#192Jef Louis Van LeemputtenPeriod: 1865 - 1948“Het binnen leiden van het vee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La rentrée du bétail. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 500 / 700 -
#22“Chien de chasse”; “Chasse aux canards” & “Shih-Tzu”. Drie lithografieën, waarbij de eerste twee gesigneerd ‘Leon Danchin’ buiten de plaat. Eén met vochtplekjes.
“Chien de chasse”; “Chasse aux canards”, “Chien de chasse aux canards” & “Shih-Tzu”. Trois lithographies, dont deux signées par Leon Danchin hors planche.No longer availableDim. 80 x 57 cmEstimate: € 400 / 500 -
#240Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,54 ct. en gekalibreerde robijnen met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,45 ct.
Bague en or jaune 18 K sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,54 ct et de rubis calibrés ayant un poids total de ± 0,45 ct.No longer availableDim. 4,03 gEstimate: € 550 / 650 -
#621Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
Un ensemble de jardin, comprenant une table et quatre chaises.No longer availableDim. 75 x 170 cm st. 100 cmEstimate: € 200 / 240 -
#35SélectionEen zakhorloge in 18 karaats geelgouden kast, achteraan met gegraveerd decor van een paard. Dekglaasje manco.
Montre de gousset en or jaune 18 k, décor gravé d’un cheval. Verre manque.No longer availableDim. Ø: 4,5 cm 66,40 gEstimate: € 300 / 400 -
#469Marcel Mijlemans“Winters berglandschap met riviertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Village de montagne avec rivière en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#691“Tempelwachter.” Aziatisch beeld uit gesculpteerd hout.
”Gardien de temple”. Une statue en bois sculpté asiatique.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#669Een plaasteren tuinvaas.
Vasque en plâtre.No longer availableDim. 35 x 40 cmEstimate: € 80 / 120

