Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een eekhoorntje en een vredesduif van deels gesatineerd kleurloos kristal. Gemerkt.
Lalique, France

Een eekhoorntje en een vredesduif van deels gesatineerd kleurloos kristal. Gemerkt.

Un écureuil et un pigeon de paix en cristal partiellement incolore. Marque.
Dim. h: 9 & 11 cm
SKU: 1012190453.
Category: Kristal.
Auction day: 11 December 2019 19:00
Catalogue #453
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #337

    Een lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit vier karaffen en een kruik (zonder stoppen) en een stolp met verzilverde dekselknop.

    Un lot de cristal et de verre, comprenant quatre carafes et une cruche sans bouchons, et une cloche avec fretel argenté.
    No longer available
    Dim. h: 18 - 22 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #188

    Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques. Gemonteerd op elektriciteit.

    Une paire de girandoles en bronze à six points lumineux et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #461

    Een lot kristal, bestaande uit vier verschillende vazen en twee kleurloze asbakken. De laatste twee gemerkt van Val St. Lambert.

    Un lot de cristal, comprenant quatre vases différents et deux cendriers incolores . Cendriers Val St. Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #61

    Een kleurloos kristallen kelkvaas in een bronzen montuur, versierd met drie kariatiden en op een zwart marmeren voet.

    Un vase calice en cristal incolore dans une monture en bronze, décoration de trois cariatides et socles en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #73
    Val St. Lambert

    Een grote lampenvoet van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Un grand pied de lampe en cristal incolore. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #417

    Een lot van vijf verschillende karaffen van kleurloos glas en kristal.

    Un lot de cinq carafes et verre et cristal incolore.
    No longer available
    Dim. h: 26 - 32 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #757
    Val St. Lambert

    Twee kristallen vazen, waarbij één geslepen kleurloze en één groene.

    Deux vases en cristal, dont un taillé incolore et l’autre vert.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #367
    Val St. Lambert

    Een paar kristallen lampenvoeten. Gemerkt.

    Une paire de pieds de lampe en cristal. Marque.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #421

    Een reeks van 28 glazen van Boheems kristal.

    Une série de verres en cristal de Bohème.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #13
    Kosta-Boda

    Een ronde schaal van geel glas. Gemerkt.

    Un plat rond en verre jaune. Marque.
    No longer available
    Dim. Ø: 17,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #763

    Een gevarieerd lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit belletjes, vaasjes, asbakjes, enz.

    Un lot de cristal et verre varié, comprenant des sonnettes, vases, cendriers, etc...
    No longer available
    Dim. h: 3-26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #299
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Un vase en cristal incolore taillé. Marque.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #11
    Val St. Lambert

    Een lampenvoet van groen kristal. Gemerkt.

    Un pied de lampe en cristal vert. Marque.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #181

    Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.

    Un lustre doré à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #426

    Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.

    Un lustre style Louis XV à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 440
  • #18
    Val St. Lambert

    Een lot kristal, bestaande uit twee kleurloze en een groene asbak en een geslepen vaas op voet.

    Un lot de cristal comprenant deux cendriers incolores et un cendrier vert et un vase taillé sur pied.
    No longer available
    Dim. 7 - 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #423

    Een vaas van geslepen kristal van Val St. Lambert en een lampenvoet van Italiaans glas.

    Un vase en cristal taillé par Val St. Lambert et un pied de lampe en verre italien.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 58 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #23

    Twee vazen van Boheems kristal.

    Deux vases en cristal de Bohème.
    No longer available
    Dim. h: 22 & 16 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #562
    Frans Minaert

    “Kruiden”. Een bibliofiele uitgave van 25 gravures met tekst van Hubert van Herrewegen. Allen gesigneerd buiten de plaat en genummerd op 30 exemplaren.

    ”Herbes”. Une parution de 25 gravures et texte par Hubert van Herrewegen. Tous signées et numérotées sur 30 exemplaires.
    No longer available
    Dim. 81 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #486
    Elmar Flötotto

    Een paar design stoelen. Duitsland, omstreeks 1970.

    Une paire de chaises design. Allemagne, +- 1970.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #296

    Een koperen luchter met acht lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre à huit bras en cuivre, pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 220
  • #525
    Lanco

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met roestvrij stalen polsband.

    Montre de dame en or jaune 18 ct avec bracelet en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #627

    Een Chinese buikvaas van blauw porselein.

    Un vase pansu en porcelaine bleue.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 420 / 460
  • #688

    Een paar vazen van Satsuma aardewerk met meerkleurig en verguld decor van personages.

    Une paire de vases en faïence Satsuma, décor polychrome doré de personnages.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #519
    Salvador Dali

    Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.

    Une lithographie signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 65 x 53 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #362

    Een achtarmige koperen luchter, getooid met een Habsburgse adelaar.

    Lustre à huit branches en cuivre surmonté d’un aigle des Habsbourg.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #127

    Paar kandelaars van kwikzilver en glas.

    Une paire de candélabres en verre argenté.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #25

    Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een half edelsteen.

    Pendentif en or jaune 18 ct serti d’une pierre semi-précieuse.
    No longer available
    Dim. 3,92 g
    Estimate: € 80 / 100
  • #598

    Een zittende Boeddha van verguld brons.

    Un Bouddha assis en bronze doré.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #150
    Baume & Mercier Géneve

    Een art deco platina dameshorloge bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct. rond de wijzerplaat en op de armband.

    Montre de dame art déco en platine sertie de brillants ayant un poids tota de ± 2,0à ct entourant le cadran et sur le bracelet.
    No longer available
    Dim. 40,77 g
    Estimate: € 2500 / 3000
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 December 2019

10 December 2019 19:00
11 December 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 December 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More