Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een een Italiaans zwartmarmeren klokstel, met groenmarmeren rand en vergulde filigranen. Middencompartiment met kristallen ruit en spiegel.
Een een Italiaans zwartmarmeren klokstel, met groenmarmeren rand en vergulde filigranen. Middencompartiment met kristallen ruit en spiegel.
Een een Italiaans zwartmarmeren klokstel, met groenmarmeren rand en vergulde filigranen. Middencompartiment met kristallen ruit en spiegel.

Een Italiaans zwartmarmeren klokstel, met groenmarmeren rand en vergulde filigranen. Middencompartiment met kristallen ruit en spiegel. Met slinger.

An Italian black marble clock set, with green marble rim and gilded filigrees. Center compartment with crystal window and mirror. With pendulum.
Dim. h 55 cm & h 27 cm
SKU: 1804230103.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #103
Estimate: € 220 / 280
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #496

    Een eiken houten commode met 3 laden.

    An oak chest of drawers with 3 drawers.
    No longer available
    Dim. 93 x 131 x 59 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #4
    Windsor

    Een lot van 4 houten wheelback Windsor stoelen. Gemerkt JB met ster (“JB van Sciver”)

    A lot of 4 wooden wheelback Windsor chairs. Marked JB with star (“JB van Sciver”)
    No longer available
    Dim. 90 x 37 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #338

    Een porseleinen tabakspot met koperen deksel en gezichten in het handvatreliëf. Opschrift “Tabac au Roy”.

    A porcelain tobacco jar with a copper lid and faces in the handle relief. Inscription “Tabac au Roy”.
    No longer available
    Dim. H: 31 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #563

    Een paar Chinees porseleinen gemberpotten, hoog, blauw-wit en versierd met flora in het decor.

    A pair of Chinese porcelain ginger jars, tall, blue and white and decorated with flora in the decor.
    No longer available
    Dim. 36 x Ø 22 cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #265

    Een decreet en een medaille van Sint-Helena, verstrekt aan Guillaume Roeykens voor zijn dienst onder Napleon I van 1792 tot 1815. De medaille werd uitgebracht onder Napoleon III in 1857.

    A decree and medal of Saint Helena, issued to Guillaume Roeykens for his service under Napoleon I from 1792 to 1815. The medal was issued under Napoleon III in 1857.
    No longer available
    Dim. 18 x 27 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #366

    Een 3-delig houten nesting tafelset met verguld bovenblad. Onderaan gemerkt “Baker - The Barbara Barry collection”. (AID5408 ref3462G)

    A 3-piece wooden nesting table set with gilded top. Marked at the bottom "Baker - The Barbara Barry collection". (AID5408 ref3462G)
    No longer available
    Dim. 73 x 37 x 37 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #670

    ‘Garibaldi.’ Polychroom aardewerken beeldje.

    “Garibaldi”. A multicolored earthenware figurine.
    No longer available
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #184
    Jules Raiot

    “Kempens landschap met fietser”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    “Kempen landscape with cyclist”. A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #655
    Val Saint Lambert.

    Een kristallen vaas met groen in de massa. Circa 1900.

    A crystal vase with green in the mass. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. 35,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #530

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten van +- 0,47 ct.

    An 18 carat white gold ring set with diamonds of +- 0.47 ct.
    No longer available
    Dim. 2,67 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #651
    Nell

    Een koro van veelkleurig aardewerk met decor van personages en met een draak als dekselknop. Satsuma, omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.

    A multicolored earthenware koro decorated with characters and with a dragon as a lid knob. Satsuma, around 1900. Marked on the bottom.
    No longer available
    Dim. H. 18 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #254
    Edmond De Meulenaere
    Period: 1884 - 1963

    “Dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.

    "Village view". A painting, oil on panel. Illegibly signed.
    No longer available
    Dim. 48 x 37 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More