#441Een stier van meerkleurig Muranoglas.
#463Een vrouwenhoofd van meerkleurig Muranoglas.
#423Een vaas van rood Muranoglas.
#388Een coupe van blauw en wit Italiaans glaspasta.
#453Een vrouwenhoofd van meerkleurig Muranoglas.
#407Een vaas van groen Muranoglas met gouden gespikkelde inclusies.
#588Een art deco vaas van gesatineerd glas.
#47Een kleurloze glazen schaal op hoge voet.
#644Een vaas van grijs opaalglas, versierd met olifantjes.
#399Een kandelaar van meerkleurig Muranoglas op gesatineerde voet.
Un bougeoir en verre de Murano multicolore sur un socle satiné.No longer availableDim. h: 41,5 cmEstimate: € 50 / 60
#417Een designvaas van geglazuurd aardewerk.
#408Een kruik van grijs geglazuurd aardewerk.
Une cruche en terre cuite émaillée grise.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 50 / 80 -
#422Luc VandeveldePeriod: 1910 - 1997“Interieur”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd ‘45.
“Intérieur”. Huile sur toile marouflée. Signée et datée '45.No longer availableDim. 30 x 36 cmEstimate: € 100 / 150 -
#394Een snufbottle van verzilverd metaal en been.
#372Een carnavalskostuum: Barokke heer met driekantige steek/ piraat.
#553Monique MuylaertEen modern kunstwerk van geglazuurd aardewerk in plexiglazen kastje. Gesigneerd.
Une pièce moderne en faïence émaillée dans une boîte en plexiglas. Signée.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#2“Sint-Andries”. Olieverf op doek. Gesigneerd Claes (30 x 24 cm). En “Bloemstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd Rainborn (18 x 24 cm).
“Sint-Andries”. Huile sur toile. Signée Claes (30 x 24 cm). Et “Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée Rainborn (18 x 24 cm).No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#121DelvauxEen rood lederen handtas in draagtas.
#323Een lot van negen diverse borden o.m. uit Doornik (décor à la mouche), Minton, Oost-Frankrijk, e.a. Diverse letsels.
Un lot de neuf assiettes diverses de Tournai (décor à la mouche), Minton, Est de la France, et autres. Dégâts divers.No longer availableDim. Ø 30 cm à 23 cmEstimate: € 40 / 60