Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een eendeurskastje met een lade.

Een eendeurskastje met een lade.

Une armoire à une porte avec un tiroir.
Dim. 82 x 60 x 33 cm
SKU: 2906210469.
Category: Meubel.
Auction day: 30 June 2021 19:00
Catalogue #469
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #524

    Een eikenhouten bruidskast met twee gemoulureerde deuren. Schade boven- en onderaan. XIXe eeuw.

    Armoire de mariée en chêne à deux portes moulurées. Dessus et bas endommagés. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 207 x 152 x 56 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #196

    Een gefineerde ééndeursvitrine in Lodewijk XVI-stijl met een ovale schildering in de deur en het geheel versierd met verguld beslag. Slijtage aan de schildering.

    Vitrine de style Louis XVI plaquée à une porte avec une peinture ovale dans la porte et le tout décoré de garnitures dorées. Usure du tableau.
    No longer available
    Dim. 175 x 91 x 41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #509

    Twee gietijzeren tuintafeltjes in barokke stijl.

    Une table en acajou avec un plateau profilé.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm Ø: 36 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #179

    Een bureau in Lodewijk XV-stijl met witte glanslak, verchroomde monturen en een kalfslederen blad.

    Bureau de style Louis XV en laque brillante, montures chromées, tablette en vachette.
    No longer available
    Dim. 82 x 140 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #554

    Een eikenhouten gatelegtafel.

    Table gateleg en chêne.
    No longer available
    Dim. 146 x 104 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #539

    Een smeedijzeren tuinset, bestaande uit een rond tafeltje met twee vouwstoeltjes. 90 cm.

    Un salon de jardin en fer forgé, composé d'une table ronde avec deux chaises pliantes. 90 cm.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm Ø 78 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #552

    Een sobere eikenhouten tweedeurskast. Omstreeks 1900.

    Une armoire sobre à deux portes en chêne. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 113 x 114 x 38 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #56

    Een sober mahoniehouten tafeltje met tapse poten en met een lade in de gordel.

    Une table sobre en acajou avec des pieds fuselés et un tiroir en ceinture.
    No longer available
    Dim. 96 x 58 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #504

    Een verlengbare mahoniehouten tafel met vier stoelen in Directoirestijl. Met drie verlengbladen.

    Une table extensible en acajou avec quatre chaises de style exécutif. Avec trois rallonges.
    No longer available
    Dim. 75 x 290 x 125 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #510
    Annibale Colombo

    Een paar notenhouten kuipfauteuils met cannage. Gemerkt en serienummers 19728 & 19729.

    Une paire de sièges baquets avec cannage en noyer. Marqués et numéros de série 19728 & 19729.
    No longer available
    Dim. h: 74 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #182

    Een eikenhouten vierdeurskast in Franse stijl met uitgestoken paneeldeuren, geflankeerd door zuiltjes met dorische kapitelen en met twee laden in de gordel. Gemerkt. Lichte beschadiging aan het fineer van het blad van de basis achteraan.

    Armoire à quatre portes de style français en chêne avec portes à panneaux saillants, flanquée de colonnes à chapiteaux doriques et avec deux tiroirs dans la ceinture. Marquée. Léger dommage au placage du haut de la base de derrière.
    No longer available
    Dim. 200 x 110 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #514

    Een gefineerde mahoniehouten bilbiotheek met onderaan leggers en laden achter drie paneeldeuren en bovenaan drie gevitreerde deuren.

    Une bibliothèque en acajou plaqué avec des étagères en bas et des tiroirs derrière trois portes à panneaux et trois portes grillagées en haut.
    No longer available
    Dim. 210 x 183 x 60 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #499

    Een gietijzeren tuinvaas.

    Vasque en fonte.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #199

    Een groot dubbelzijdig bureau plat met zes laden in de gordel.

    Un grand bureau double face plat avec six tiroirs dans la ceinture.
    No longer available
    Dim. 76 x 180 x 95 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #557

    Een paar zwartgelakt houten stoeltjes met gecanneerde zit.

    Une paire de chaises en bois laqué noir avec assise inclinée.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #559

    Een moderne salontafel met metalen frame en twee glazen bladen.

    Une table basse moderne avec structure en métal et deux plateaux en verre.
    No longer available
    Dim. 85 x 85 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #549

    Een fauteuil à la reine in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.

    Fauteuil de style Louis XV, tapissé de broderies.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #159

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe in régencestijl met gemoulureerde deuren met uitgestoken versieringen.

    Une armoire à deux portes de style Renaissance en chêne avec des portes moulurées avec des décorations sculptées.
    No longer available
    Dim. 214 x 177 x 64 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #209

    Een antiek laag eikenhouten bureau met drie laden in de gordel. Omstreeks 1900.

    Un ancien bureau bas en chêne avec trois tiroirs à la ceinture. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 194 x 74 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #544

    Een eikenhouten klapsecretaire met drie laden en met uitgestoken versieringen.

    Un secrétaire pliant en chêne à trois tiroirs et décorations décorées.
    No longer available
    Dim. b: 85 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #548

    Een driedelig mahoniehouten salongarnituur met gecanneerde zit, bestaande uit een zitbank en twee stoelen. Eén zit beschadigd.

    Un ensemble de salon en acajou trois pièces avec siège canné, composé d'un canapé et de deux chaises. L'un est endommagé.
    No longer available
    Dim. 90 x 125 cm h: 95 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #219

    Een mahoniehouten secretaire met zes kleine laden en kleine laatjes achter het klapblad. Diverse beschadigingen.

    Un bureau en acajou avec six petits tiroirs et de petits tiroirs derrière le dessus rabattable. Divers dégâts.
    No longer available
    Dim. 110 x 120 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #496

    Een deels zwartgelakte commode in Lodewijk XVI-stijl met drie laden en op tapse poten.

    Commode de style Louis XVI en partie laquée noire à trois tiroirs et pieds fuselés.
    No longer available
    Dim. b: 130 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #166

    Een gefineerde commode met vier laden en met roze marmeren blad.

    Commode plaquée à quatre tiroirs et dessus en marbre rose.
    No longer available
    Dim. 98 x 105 x 45 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #417

    Drie verschillende Imari borden.

    Trois assiettes Imari différentes.
    No longer available
    Dim. 21,21,5 en 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #461

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages en dieren.

    Un vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages et d'animaux.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #292

    “Sint Antonius” & “Christus Heilig Hart”. Twee gepolychromeerde plaasteren Heiligenbeelden onder stolp. (De tweede met schilfer aan de voet).

    Saint Antoine & Christ Sacré-Cœur. Deux statues de saints en plâtre polychrome sous une cloche. (La seconde avec un éclat au pied).
    No longer available
    Dim. h: 43 & 53 cm (stolp)
    Estimate: € 80 / 100
  • #690

    Een vol messingen kerkkandelaar.

    Un chandelier d'église en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #108
    Pierre le Faguays
    Period: 1892 - 1962

    “Danseres met cimbalen”. Een art deco beeldje van kunstbrons op marmeren voetstuk. Gesigneerd.

    Danseuse aux cymbales. Une statuette Art Déco en bronze sur un socle en marbre. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #14
    Léon Danchin

    “Mechelse herder”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.

    Malinois. Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 29,5 x 23,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #124
    Rik Mulders

    “Koeien aan de drinkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vaches à l'abreuvoir. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #699

    Een verguld houten wandspiegeltje met console. Italiaans werk.

    Miroir mural en bois doré avec console. Travail italien.
    No longer available
    Dim. 75 x 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #192

    Een butlerspiegel met verguld houten kader.

    Miroir de majordome avec cadre en bois doré.
    No longer available
    Dim. Ø: 46 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #3

    Een gevarieerd lot bronzen, koperen, ijzeren en houten klinken, enkele kapstokken, een applique, twee kranen, monturen, enz.

    Un lot varié de poignées en bronze, cuivre, fer et bois, quelques portemanteaux, une applique, deux robinets, des cadres, etc.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #484
    Baron Herni-Michel Heger de Löwenfeld

    “Zétès et Calais”. Uit de reeks “Hommage aux Bijoux de Braque”. Hoogdruk verguld met 23 K fijn goud. Met droogdrukstempel G. Braque. Genummerd 109/200 en gesigneerd buiten de plaat.

    Zétès et Calais. De la série Hommage aux Bijoux de Braque. Typographie dorée à l'or fin 23K. Avec cachet à sec G. Braque. Numéroté 109/200 et signé à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 34 x 49 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #652

    Een vintage draaibare kuipstoel op chromen voet. Ontwerp van Jean-Paul Emonds-Alt (België, 1928 - 2014). Gemerkt.

    Un siège baquet pivotant vintage sur une base chromée. Design par Jean-Paul Emonds-Alt (Belgique, 1928 - 2014). Signé.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More