Similar lots by type
-
#1085Een sofa van gesculpteerd eikenhout met gecanneerde rug.
Canapé en chêne sculpté à dossier canné.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#1144Een oude kapstok met tien bronzen hangers. XVIIe eeuw.
Ancien porte manteau à dix crochets en bronze. XVIIe siècle.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 100 / 180 -
#1104Een sobere commode met twee laden en twee deuren, versierd met sober inlegwerk.
Commode sobre à deux tiroirs et à deux portes décorés d’incrustations.No longer availableDim. b: 123 cmEstimate: € 200 / 240 -
#647Een tweedeursvitrine van gefineerd hout in Louis-Philippestijl. XIXde eeuw.
Vitrine à deux portes en bois de placage de style Louis-Philippe. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#1087Een eikenhouten garderobe met twee paneeldeuren en twee laden onderaan, bovenaan met kroon en aan de zijkant twee gedraaide zuiltjes.
Garde-robe en chêne à deux portes aux panneau et deux tiroirs vers le bas. Le dessus surmonté d’une couronne et les pans ornés de deux colonnettes tournées.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#1112Een mahoniehouten secretaire in Louis-Philippestijl met een lade en doucine bovenaan en twee paneeldeuren onderaan.
Secrétaire en acajou de style Louis-Philippe ouvrant à un tiroir en doucine au dessus de deux portes pleines.No longer availableDim. h: 152 cmEstimate: € 180 / 240 -
#198Een Chesterfieldzetel met drie plaatsen van gecapitonneerd leder.
Canapé Chesterfield trois places en cuir capitonné.No longer availableDim. b: 240 cmEstimate: € 1500 / 1600 -
#1070Een gietijzeren tuinbank versierd met guirlandes.
Banc de jardin en fonte.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#1135Een salontafel van geel koper met een onyxen blad. Poten in de vorm van zwanen.
Table de salon en cuivre jaune à tablette en onyx et aux pieds en forme de cygnes.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#995Een Engelse bibliotheek-secretaire van mahoniehout met onderaan twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Bibliothèque-secrétaire anglais en acajou, le bas à deux portes pleines en dessous de l’abattant. Le haut à deux portes vitrées.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#1109Een mahoniehouten tafeltje met twee klapbladen en gecanneleerde poten.
Petite table en acajou à deux abattants et aux pieds cannelés.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#1092Een tweedeurskast van mahoniehoutfineer in Louis-Philippestijl met een lade in doucine.
Armoire à deux portes en placage d’acajou de style Louis-Philippe avec un tiroir en doucine. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 205 cmEstimate: € 120 / 180 -
#990Een mahoniehouten secretaire met opzet in Georgian stijl. met twee gevitreerde deuren bovenaan en vier laden onder het klapblad.
Secrétaire-bibliothèque en acajou de style Georgian ouvrant à deux portes vitrées en dessus d’un abattant et à quatre tiroirs en dessous.No longer availableDim. h: 200 cmEstimate: € 200 / 300 -
#1110Een paar hoge hoekkasten met drie uitgewerkte nissen met gesculpteerde bloemenmotieven en guirlandes.
Paire d’encoignures présentant trois niches et décorées de fleurs et de guirlandes sculptées.No longer availableDim. h: 211 cmEstimate: € 200 / 300 -
#993Een sobere Engelse eendeursvitrinekast.
Vitrine sobre à une porte. Travail anglais.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 100 / 120 -
#985Een eikenhouten tweedeursgarderobe met onderaan twee laden.
Garde-robe à deux portes en chêne. Le bas à deux tiroirs.No longer availableDim. b: 185 cmEstimate: € 200 / 300 -
#1124Een tafel, opgebouwd uit een vroeg XVIIIe eeuwse bovenkast met een XIXe eeuws blad met daaronder twee laden.
Table en partie XVIIIe siècle à tablette du XIXe siècle en dessus de deux tiroirs.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#1093Een fraaie Engelse bibliotheek van eikenhout met vier paar gevitreerde deuren.
Belles bibliothèque anglaise en chêne ouvrant à quatre paires de portes vitrées.No longer availableDim. h: 225 cmEstimate: € 200 / 300 -
#988Een Franse buffetkast met twee paneeldeuren en twee laden naast een kleine centrale lade. XIXe eeuw.
Buffet français à deux portes aux panneaux et à deux tiroirs flanquant un troisième plus petit. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 165 cmEstimate: € 180 / 240 -
#1097Een verlengbare ronde tafel van mahoniehout in Regencystijl. Met twee verlengbladen.
Table ronde à rallonges en acajou de style Regency. Avec deux allonges.No longer availableEstimate: € 100 / 180 -
#1114Een wieg van stoomgebogen beukenhout.
Berceau en hêtre courbé.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#991Een mahoniehouten commode in Louis-Philippestijl met drie laden, een lade en doucine en een grijs marmeren blad.
Commode en acajou de style Louis-Philippe ouvrant à trois tiroirs et un tiroir en doucine. Tablette en marbre gris. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 122 cmEstimate: € 100 / 160 -
#643Een tweedeurskast van gesculpteerd hout. XIXe eeuw.
Armoire à deux portes en bois sculpté. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#636Een preekstoel met trapje van gesculpteerd eikenhout. XXe eeuw.
Chaire d’église et son escalier en chêne sculpté. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#143NelsonEen klassieke damesbuste van bruingepatineerd terracotta. Achteraan gemerkt.
Buste de dame classique en terre cuite à patine brune. Marque au verso.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#543Een Chinees halsvaasje van eierschaalporselein met een famille-rosedecor van bloemen en draken. Onderaan gemerkt. Recent werk.
Petit vase à long col en porcelaine de Chine coquille d’oeuf à décor famille rose de fleurs et de dragons. Marque sous la base. Travail récent.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 150 / 200 -
#915SteinVijf bierpullen van porselein en aardewerk met tinnen deksel. Twee in beige met veelkleurige genretaferelen (H. 15 cm), onderaan gemerkt. Eén met een gestileerde jachtscène (H. 14 cm). Eén met een vignet “17. Jahresversammlung Köln” (H. 12 cm). Eén met Grüss aus München met het Münchner Kindl.
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 17 & 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#1129Een hoge en een lage gemberpot van blauw en wit Chinees porselein met een decor van bloemen en pauwen en met houten deksels.
Un pot à gingembre haut et un pot à gingembre sphérique en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de fleurs et de paons. Couvercles en bois.No longer availableDim. h: 31 & 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#157“Edele dame”. Een beeld van meerkleurig porselein. Zonder merk. XXe eeuw.
“Femme noble”. Statuette en porcelaine polychrome. Sans marque. XXe siècle.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#389“Guingette Flamande” & “Retour de Guingette”. Twee gravures naar werken van David Teniers door J. Ph. Le Bas.
“Guingette Flamande” et “Retour de Guingette”. Deux gravures d’après des oeuvres de David Teniers par J.Ph. Le Bas.No longer availableDim. 39 x 46 cmEstimate: € 80 / 100 -
#315Twee broches. De éne een miniatuur met damesportret geschilderd op Limogesporselein en gezet in verguld metaal. De andere een camee met klassiek damesprofiel, gezet in verguld metaal en omringd door witte en rode cabochons.
Deux broches. L’une à miniature au portrait de dame sur porcelaine de Limoges et sertie en métal doré, l’autre un camée au profil classique serti en métal doré et entouré de cabochons blancs et rouges.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#492Een klein Birmaans wandkleedje met een afbeelding van paarden.
Petite tapisserie birmane représentant des chevaux.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#944René MorrenPeriod: 1868 - 1941“Visser aan de dorpsrand”. Gouache op papier. Gesigneerd.
“Pêcheur à la ligne au bord d’un village”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 30 x 28 cmEstimate: € 100 / 150 -
#112GoebelZes kleine schoteltjes van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I.Hummel. Uitgave uit 1995 naar een uitgave van 1979.
Six petits plats en porcelaine polychrome à décors par M.I. Hummel. Edition de 1995 d’après l’original de 1979.No longer availableDim. Ø: 8,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#39Alphonse MoraPeriod: 1891 - 1977“Overslag van de vangst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Déchargeant les poissons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 58 cmEstimate: € 200 / 300 -
#1036Een paar bankjes van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl, waarvan één met armleuningen.
Paire de banquettes en noyer sculpté de style Louis XVI dont une aux accoudoirs.No longer availableEstimate: € 40 / 60


