#172J. Lambert
“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Enkele herstellingen.
“Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Signée. Quelques réparations.No longer availableDim. 38 x 46 cmEstimate: € 100/150 -
#746
Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetten.
#332
#269Paul PermekePeriod: 1918 - 1990
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vase fleuri”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 69 x 49 cmEstimate: € 500/600 -
#583
“Meisje met vlinder”. Een klein gietijzeren tuinbeeld.
#95
Een 18 karaats geel gouden geweven armband met een verlengstuk.
#354
Een educatieve tekening voor het leren van de Thaise (?) taal.
Een eikenhouten kofferbank met gesculpteerd front en neerklapbaar blad.
Banc-coffre en chêne avec front sculpté et dossier abattant.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 100/150 -
#205
Bracelet en or blanc 14 K serti de brillants ayant un poids total de ± 1,10 ct.No longer availableDim. 10,65 gEstimate: € 700/800 -
#436
Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.
#464
Een geometrische tekening, inkt en potlood op papier. Draagt een handtekening en gedateerd ‘75’.
Dessin géométrique, encre et crayon sur papier. Porte une signature et daté ‘75.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60/80 -
#442Albert De DekenPeriod: 1915 - 2003
“Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 41 x 29 cmEstimate: € 40/60