Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een ei van cloisoné op koiper, versierd met een bloemenmotief in reliëf.

Een ei van cloisoné op koper versierd met een bloemenmotief in reliëf.

Un oeuf en cloisonné sur cuivre, décor floral en relief.
Dim. H 15 cm
SKU: 2908170668.
Categories: Aziatisch, curiosa, Koper.
Auction day: 30 August 2017 19:00
Catalogue #668
Estimate: € 40 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #670

    Drie geelkoperen cigognetafeltjes met groen marmeren blaadjes.

    Trois tables Cigognes en cuivre jaune et tablettes en marbre vert.
    No longer available
    Dim. b: 33 - 51 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #588

    Een paar rococokandelaars van messing. Frankrijk, omstreeks 1750.

    Deux chandeliers en laiton style Rococo. France, ± 1750.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #665

    Een geelkoperen salontafel met een glazen blad met églomisedecor van vogels en bloemen.

    Une table de salon en cuivre jaune avec tablette en verre et décor Eglomise de fleurs et d’oiseaux.
    No longer available
    Dim. 48 x 100 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #237
    Bouret

    Beeldje van bronskleurig messing met marmeren voet. Meisje met kat, ca. 1900. Gesigneerd.

    Statuette en laiton patiné sur base en marbre. Vers 1900. Signée.
    No longer available
    Dim. H 29 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #578

    Een zittende Guan Yin van monochroom wit porselein naar het Blanc-de-Chine.

    Un Guan Yin en position assise en porcelaine blanche monochrome d’après le Blanc-de-Chine.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 270 / 320
  • #449

    Drie Indische miniaturen, waarbij twee gouache op zijde en één op paneel.

    Trois miniatures indiennes dont deux en gouache sur soie et une sur panneau.
    No longer available
    Dim. 10 x 7,5 & 15 x 10 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #809

    Een luchtertje van geelkoper in de geest van de barok met vier lichtpunten en glazen kapjes waarvan het centrale ontbreekt.

    Petit lustre en cuivre jaune dans le style baroque à quatre lumières et aux abat-jour en verre. L’abat-jour central manque.
    No longer available
    Dim. L 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #547

    Een Chinese gemberpot van oranje porselein, versierd met afbeeldingen van lotussen en watervogels.

    Un pot à gingembre en porcelaine orange, décor de lotus et oiseaux d’eau.
    No longer available
    Dim. H 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #608

    Een Kuan Yin van gesculpteerd ivoor op een houten voetstuk.

    Un Kuan Yin en ivoire sculptée sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #548

    Een gemberpot van Chinees porselein met een famille-rosedecor.

    Un pot à gingembre en porcelaine chinoise, décor famille rose.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #674

    Een gembertpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bleoemenstruiken.

    Un pot à gingembre en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor d’arbustres.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #565

    Een koperen luchter met een centrale glazen coupe en zes lichtpunten in twee niveaus met glazen kapjes.

    Un lustre en cuivre avec une coupe centrale en verre et six luminaires avec abats jours en verre en deux niveaux.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #577

    Een schotel van celadonporselein.

    Un plat en porcelaine Celadon.
    No longer available
    Dim. Ø: 41,5 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #587

    Een vaas van Chinees porselein met een blauw en wit drakendecor.

    Un vase en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor de dragons.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 270 / 320
  • #807

    Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.

    Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #672

    Een Chinese wandelstok van gesculpteerd hout met een handvat in de vorm van een drakenkop.

    Une canne chinoise en bois sculpté dont la poignée représente un dragon.
    No longer available
    Dim. L: 88 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #641

    Een theepotje van Chinees porselein met een decor van vrouwen in een tuin. Onderaan gemerkt.

    Une théière en porcelaine chinoise avec un décor de femmes dans un jardin. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #611

    Een gemberpot van Chinees porselein met een houten deksel en versierd met een meerkleurig decor van Lange Lijzen in een tuin.

    Un pot à gingembre en porcelaine chinoise et couvercle en bois, décor polychrome dans un jardin.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #601

    Een grote schaal van Chinees porselein met een blauw en wit decor van draken.

    Un grand plat en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor de dragons.
    No longer available
    Dim. Ø: 47 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #392

    Een enkele en twee paar koperen kandelaars

    Deux paires et un simple bougeoirs en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #768

    Een lot Japans porselein, bestaande uit acht borden, een diep bord met kom, een Imari-kom en twee waterkommetjes. Diverse leeftijden.

    Lot de porcelaines japonaises comprenant huit assiettes, une assiette creuse avec bol, un bol Imari et deux bols à eau. Différentes périodes.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #299

    Heilig Hart met stralenkrans en kruis. Verguld koper met versiering van geslepen glazen kralen.

    Sacré Coeur avec une croix et halo. En cuivre doré et décorations de perles en verre taillé.
    No longer available
    Dim. Ø 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #819

    Een hanglantaarn van rood koper en glas. Glazen van het deurtje manco.

    Lanterne de vestibule en cuivre rouge et verre. Un verre manque.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #598

    Een Geisha van gesculpteerd ivoor met bloem en waaier. Op houten voetstuk.

    Une Geisha en ivoire sculptée, avec fleurs et éventail. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #101
    Gouda

    Een pot en een schaal van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor. Gemerkt.

    Pot et plat en faïence polychrome décorés de fleurs. Avec marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø; 20 & 33 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #41

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een vaas op voet, twee asbakken, twee zoutvaatjes en een bonbonnière zonder deksel.

    Lot de cristaux incolores comprenant un vase sur piédouche, deux cendriers, deux salières et une bonbonnière sans couvercle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #490

    Een oude hanglantaarn van brons en geslepen glas.

    Une ancienne lanterne en bronze et verre taillé.
    No longer available
    Dim. h: 96 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #519

    “Compositie”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Tafcoat. Kleine letsels.

    “Composition”. Huile sur board. Porte la signature : “Tafcoat”. Petits dégats.
    No longer available
    Dim. 67 x 54 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #239
    Isidore Meyers
    Period: 1836 - 1917

    “Stilleven met fles en kruik”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux bouteille et cruche”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 46,5 x 32,5 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #636

    Een fraai gesculpteerde eikenhouten buffetkast in neo-gotische stijl met twee deuren boven twee grote en twee kleine laden.

    Un buffet en chêne sculpté, style neo gothique, avec deux portes au dessus , deux grands tiroirs et deux petits tiroirs.
    No longer available
    Dim. 153 x 207 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #550

    Een tweedeurskast van gebeeldhouwd eikenhout in renaissancestijl, versierd met twee vrouwenhoofden in het midden en twee leeuwenkopjes bovenaan.

    Une armoire à deux portes en chêne , style Renaissance, décorée de deux têtes de femmes au milieu et deux têtes de lions au dessus.
    No longer available
    Dim. 130 x 95 x 52 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #521

    Een danseres en een kleine Boeddha van gesculpteerd Aziatisch ivoor. We voegen er een Boeddha van gesculpteerd jade aan toe.

    Danseuse et petit Bouddha en ivoire sculpté. Travail asiatique. Nous ajoutons un Bouddha en jade sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 7, 8 & 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #570

    Een gefineerd bijzettafeltje in empirestijl met één lade in de gordel, versierd met marquetterie en verguld bronsbeslag.

    Une petite table d’appoint en placage, style Empire, avec un tiroir dans la ceinture, décoré avec de la marquetterie en cuivre doré.
    No longer available
    Dim. H: 77 cm B: 68 cm D: 48 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #401
    Swarovski

    Zes diertjes van geslepen kristal: een vlinder, een uil, een muis, een pinguin, een beer en een vis. Elk stuk gepresenteerd op een spiegeltje. We voegen er een lokomotief gemerkt Swarovski en een kaketoe van ruw bergkristal aan toe.

    Six petits animaux en cristal taillé: un papillon, un hibou, un souris, un pingouin, un ours et un poisson. Chaque pièce sur son petit miroir de présentation. Nous ajoutons un locomotive à la marque Swarovski et un cacatoès en cristal de roche naturel.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #422
    Gabbeh

    Een handgeknoopt Perzisch karpet.

    Une carpette Perse nouée main.
    No longer available
    Dim. 155 x 109 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #332
    Constant Simon

    “Herenportret”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd ‘22.

    “Portrait d’homme”. Huile sur toile. Signée et datée ‘22.
    No longer available
    Dim. 33 x 21 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 augustus 2017

De veiling is volledig. 835 loten. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

29 August 2017 19:00
30 August 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 August 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More