Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
Een eikenhouten armstoel in Spaanse stijl. Mogelijk XVIIe eeuw met recente bekleding.

Een eikenhouten armstoel in Spaanse stijl. Mogelijk XVIIe eeuw met recente bekleding.

Fauteuil en chêne de style espagnol. Probablement XVIIe siècle récemment recouvert.
SKU: 2508150586.
Category: Beeld.
Auction day:
Catalogue
Estimate: € 200 / 300
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #163

    “L’ enfant au papillon”. Een beeld van gepatineerd zamak. XIXe eeuw.

    “L’enfant au papillon”. Sculpture en régule. XIXe siècle.
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #433

    Een art deco groep in de vorm van twee bronzen vissen op en sokkel van groen marmer.

    Groupe art déco présentant deux poissons en bronze sur un socle en marbre vert.
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #157

    “Femme fleur”. Buste van een jonge vrouw getooid met drie rozen. Diverse kleuren marmer.

    “Femme fleur”. Buste de jeune femme ornée de roses, en différentes couleurs de marbre.
    Dim. H. 65 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #323

    “Jachthond met buit”. Een beeldje van donkergepatineerd brons.

    “Chien de chasse et sa proie”. Statuette en bronze à patine foncée.
    Dim. l: 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #617

    Een mannenhoofd van brons. NIgeria.

    Tête d’homme en bronze. Nigeria.
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #561

    “Zeehondjes onder een ijsbeer”. Een groep van mat glas.

    “Phoques et un ours polaire”. Groupe en verre dépoli.
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #667

    Een Chinese visser van gesculpteerd speksteen. Schilfer aan hoed.

    Pêcheur chinois en pierre de lard sculptée. Eclat au chapeau.
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #498

    Een ram van donkergepatineerd brons. Afrikaans werk.

    Bélier en bronze à patine foncée. Travail africain.
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #657

    Een Aziatisch houtsnijwerk. Kleine beschadiging.

    Sculpture asiatique en bois. Petit dégât.
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #211
    X. Raphanel

    “Mireille”. Een beeld van bruingepatineerd zamak op een sokkel van groen marmer. Gesigneerd.

    “Mireille”. Sculpture en régule à patine brune sur socle en marbre vert. Signée.
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #697

    “Afrikaanse wasvrouw”. Een beeld van groengepatineerd brons op een houten voetstuk.

    “Laveuse africaine”. Sculpture en bronze à patine verte sur socle en bois.
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 180 / 230
  • #53
    Couvreur

    “Hoort... Hij klept... te... wapen!!!”. Een groep van donkergepatineerd brons op een groen marmeren sokkel. gesigneerd en gedateerd 1946.

    “Hoort... HIj klept... te... wapen!!!”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en marbre vert. Signé et daté 1946.
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #717

    “Giraf met kalf”. Een beeld van gesculpteerd en zwartgelakt hout.

    “Girafe et veau”. Sculpture laqué en bois.
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #78

    Twee grote en twee kleine beeldjes van een dame en een heer. De kleinste onderaan gemerkt en met kleine beschadiging.

    Deux grands et deux petites statuettes d’une dame et d’un homme. Les plus petites avec marque et petit dégât.
    Dim. h: 26 & 14 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #543

    Een luipaard van donkergepatineerd brons. Afrikaans werk.

    Léopard en bronze à patine foncée. Travail africain.
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 140 / 200
  • #611

    Drie zittende Boeddha’s van witte marmer. Handen in Dhyana Mudra, telkens met een ander voorwerp. Chinees werk.

    Trois Bouddhas assis en marbre blanc. Mains en Dhyana Mudra, chaque fois tenant un autre objets. Travail chinois.
    Dim. H. 46 cm
    Estimate: € 480 / 550
  • #698

    Een hert van deels goudgepatineerd metaal.

    Cerf en métal partiellement doré.
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #427

    “Melkvrouw met hondenkar”. Een groep van brons.

    “Laitière et sa charrette à chien”. Groupe en bronze.
    Dim. l: 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #637

    Een bronzen luipaard. Afrikaans werk.

    Léopard en bronze. Travail africain.
    Dim. l: 35 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #677

    “Schrijvende cupido”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een arduinen sokkel.

    “Cupido écrivant”. Statuette en bronze à patine foncée sur socle en pierre bleue.
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #6

    Een theetafeltje, versierd met bloemenmarquetterie. Recent werk.

    Table à thé décorée de marqueterie florale. Travail contemporain.
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #547

    Een staand naakt van gips. Draagt handtekening.

    Nu debout en plâtre. Porte une signature.
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #387

    “De tingieter”. Een gepatineerd bronzen beeldje op een marmeren sokkeltje.

    “Le fondeur d’étain”. Statuette en bronze patiné sur socle en marbre.
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #281

    “Melpomene”. Een classicistische buste van donkergepatineerd zamak. XIXe eeuw.

    “Melpomene”. Buste classique en régule à patine foncée. XIXe siècle.
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #154
    Charles Gouweloos
    Period: 1867 - 1946

    “Plattelandskerkje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Eglise de campagne”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 45 x 54 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #313

    Een missienegertje van gepolychromeerd gips.

    Nègre des missions en plâtre polychrome.
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #285

    Een 18 karaats wit en geel gouden toi et moi bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.

    Bague toi et moi en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,40 ct.
    Dim. 2,47 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #454
    Jan Kennis

    “Paardenkoets op een veldweg in de winter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Calèche sur un chemin de campagne en hiver”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 100 x 120 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #92
    André Goezu

    Een reeks van vier ingekaderde etsen: “Lascaux” 42/60; “Ondes” 74/75; “Olympic” 25/30 en “Que séra” 34/50. Allen gesigneerd buiten de plaat.

    Suite de quatre eaux fortes encadrées: “Lascaux”, 42/60; “Ondes”, 74/75; “Olympic”, 25/30 et “Que sera” 34/50. Signées hors planche.
    Dim. 7,5 x 5,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #686

    Paar nachtkastjes in Louis-Philippestijl met voluutpoten en met een lade in de gordel.

    Paire de tables de chevet de style Louis-Philippe aux pieds volutes et à u tiroir en ceinture.
    Dim. H. 62 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #439

    Reproductie naar Labisse.

    Reproduction d’après Labisse.
    Dim. 48 x 30 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #288

    Kleine buste van een jonge vrouw met tulband. Brons met licht patina en zwarte marmeren sokkel.

    Petit buste de jeune femme aux turban. Bronze à patine claire et socle en marbre noir.
    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #541

    “Laurel & Hardy”. Een groep van meerkleurig gips.

    “Laurel et Hardy”. Groupe en plâtre polychrome.
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #188

    Een mahoniehouten naaidoosje met een speldenkussentje op het mansardevormig deksel. XIXe eeuw.

    Boîte à ouvrage en acajou. Couvercle de forme Mansard au coussin aux épingles. XIXe eeuw.
    Dim. b: 31 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #502

    “Les avontures de Rabbi Jacob”. Twee grote filmaffiches, opgebouwd uit vier delen.

    “Les aventures de Rabbi Jacob”. Deux grandes affiches de cinéma en quatre parties.
    Dim. 230 x 315 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #451

    Een vaas van cloisonné op geel koper met een decor van mandarijneenden.

    Vase en cloisonné sur cuivre jaune à décor de canards mandarins.
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 augustus 2015

Deze veiling is volledig - 760 loten online.



View auction ›

Place an online bid

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More