Other lots in this auction
-
#91Royal Zuid-HollandEen vaas van meerkleurig plateel, versierd met een bloemendecor. Decor ‘Hilaire’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
Un vase en faïence polychrome, décor de fleurs. Hilaire. Marque sous la base. Intact.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 30 / 50 -
#600Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger en bijpassende oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,40 ct. en robijn cabochons in bloemenvorm van ± 33 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif ainsi qu’une paire de boucles d’oreilles assortie, le tout serti de brillants ayant un poids total de ± 2,40 ct et de rubis cabochon en forme de fleurs de ± 33 ct.No longer availableDim. 17,94 gEstimate: € 3200 / 3500 -
#441MeissenEen porseleinen kopje en een gekartelde schotel met decor van wijnbladeren. Onderaan gemerkt.
Une tasse et un plat dentelé, décor de feuilles de vigne. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 27 & 8,5 cmEstimate: € 10 / 15 -
#378Val St. LambertTwee vaasjes van rood gedubbeld en geslepen kristal. Onderaan gemerkt, waarbij één ‘pièce unique’.
Deux vases en cristal doublé taillé rouge. Marque sous la base, dont une ‘pièce unique’.No longer availableDim. h: 14 & 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#264“Dansend koppel”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. XIXe eeuw.
”Couple dansant”. Huile sur toile. Pas de signature. XIXème siècle.No longer availableDim. 66 x 95 cmEstimate: € 200 / 240 -
#372Rik SlabbinckPeriod: 1914 - 1991“Stilleven”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
”Nature morte”. Une lithographie. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 58,5 x 47,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#451Jacques Sillis“Vogel”. Een beeld van plaaster met bronspatina en op marmeren sokkel. Gesigneerd.
”Oiseau”. Une statue en plâtre à patine bronze sur socle en marbre. Signée.No longer availableDim. H: 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#472“Pic-nic”. Een ets. Gemonogrameerd en genummerd 4/5 buiten de plaat.
”Picnic”. Une eau-forte. Monogrammée et numérotée 4/5 hors planche.No longer availableDim. 10 x 15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#640Een 18 karaats wit gouden drie rijen ketting met hartvormige hanger. (één ketting te herstellen).
Une chaîne à trois rangs en or blanc et pendentif en forme de coeur (une chaîne à restaurer).No longer availableDim. 7,20 gEstimate: € 250 / 350 -
#800Een goudgepatineerd houten dienblad met een handgeschilderd églomisé bloemendecor.
Un plateau en bois à patine dorée, décor églomisé peint à la main.No longer availableDim. 42 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#103Een verguld bronzen klokstel in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een pendule en een paar vierarmige kandelaars. Werkje op batterij. glas van de wijzerplaat manco.
Une garniture de cheminée en bronze doré style Louis XV, comprenant une pendule et une paire de candélabres à quatre bras. Travail sur piles. Le verre du cadran est manquant.No longer availableDim. h: 48 & 53 cmEstimate: € 200 / 220 -
#414Een reeks van vier antieke gebeeldhouwde stoelen met een voorstelling van een wolf in de rug.
Une série de quatre chaises antiques sculptées, représentation de loup dans le dos.No longer availableEstimate: € 40 / 60

