#909Een staande lamp van koper in barokke stijl.
#856Twee crapauds, bekleed met rood fluweel.
#22Gustaaf De BruyneEen ets van een vrouw met kind. Getekend buiten de plaat.
Une eau-forte représentant une femme et son enfant. Signée hors planche.No longer availableDim. 26 x 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#387“Boogschutter”. Een plaasteren beeld met tweekleurig patina.
”Sagittaire”. Une statue en plâtre à patine en deux couleurs.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#82Al. De Dobbelaer“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘80.
”Vue sur le village”. Huile sur toile. Signée et datée ‘80.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#476Een lot van vier kleine Morikarpetjes en -lopertjes.
#300Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.
#664William Degouve de NuncquesPeriod: 1867 - 1935“Boszicht”. Pastel op papier. Gemonogrammeerd.
”Vue forestière”. Pastel sur papier. Monogramme.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#227Een bijzettafeltje met entretoise in Louis XV stijl.
#670Een halssnoer met schijfjes van zoetwaterparels met een zilveren slot.
#538Twee Chinese juwelenkistjes met opengewerkte plaquettes van jade en met messingen beslag.
Deux coffrets à bijoux chinois, montures en laiton et plaquettes en jade.No longer availableDim. h: 22 & 24 cmEstimate: € 120 / 160