Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een eikenhouten barometer-thermometer met gesculpteerde versieringen. Glas gebarsten.

Een eikenhouten barometer-thermometer met gesculpteerde versieringen. Glas gebarsten.

Un baromètre-thermomètre en chêne et décorations sculptées. .
SKU: 2506190424.
Auction day: 25 June 2019 19:00
Catalogue #424
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #212
    Fanny Churberg
    Period: 1845- 1892

    “Hoeves bij maanlicht”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘FC 78’. Kleine restauratie rechts.

    ”Fermettes au clair de lune”. Huile sur toile. Monogramme ‘FC 78’. Petite restauration à droite.
    No longer available
    Dim. 63 x 73,5 cm
    Estimate: € 8000 / 10000
  • #655
    Dinh Van

    Een zilveren armband.

    Un bracelet en argent.
    No longer available
    Dim. 23,30 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #124
    Johnny Schuddenboom
    Period: 1908 - 1994

    “Sloepen op de oever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Chaloupes sur la rive”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 54 x 77 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #128

    Een vrouwenbuste van grijsgeaderd wit marmer. Niet gesigneerd.

    Un buste féminin en marbre veiné blanc. Pas de signature.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #782
    Eugène Dodeigne
    Period: 1923 - 2015

    “Oude vrouw met bloemen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1965.

    ”Vieille dame et fleurs”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté 1965.
    No longer available
    Dim. 65 x 45 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #484

    Een meerkleurig porseleinen tazza in art-nouveaustijl.

    Un tazza en porcelaine polychrome, style Art Nouveau.
    No longer available
    Dim. Ø: 36 cm
    Estimate: € 45 / 50
  • #412

    Een in hoogte verstelbare kleedspiegel op voet met een lade in de entretoise

    Un miroir vestimentaire réglable en hauteur sur pied et un tiroir dans l'entretoise.
    No longer available
    Dim. h: 166 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #874
    De Fuiseaux, Baudour

    Een servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.

    Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurrier, une saucière, un plat ovale et un plat rond. Marquées.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #809
    E. Madesdaire Jeune, Limoges, France

    Een uitgebreid porseleinen eetservies, versierd met een meerkleurig en verguld bloemendecor, bestaande uit 24 platte borden, 12 diepe borden, 12 dessertborden, 2 sauskommen, 2 groentenschalen met deksel, een terrine, 3 ovale schalen, 3 ronde schalen, een compotier, 2 presentoirs en 2 kleine ovale dessertschaaltjes.

    Un service de table complet en porcelaine, comprenant 24 assiettes plates, 12 assiettes creuses, 12 assiettes à dessert, 2 saucières, 2 plats à légumes avec couvercles, une terrine, 3 plats ovales, 3 plats ronds , un compotier, 2 présentoirs et 2 coupelles ovales. Décor polychrome de fleurs et dorures.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #824

    Een verzilverd messingen wierookvat, gemonteerd op elektriciteit. met gegraveerde Spaanse tekst. 1854.

    Un bénitier en laiton argenté, monté sur électricité. Texte en Espagnol gravé. 1854.
    No longer available
    Dim. H: 28 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #167

    Een paar bronzen girandoles met zes lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.

    Une paire de girandoles à six bras et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #681

    Twee verschillende wandklokjes met meerkleurig porseleinen front. Eén zonder gewichtje.

    Deux pendules murales , fronts en porcelaine. Une pendule sans poids.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More