Other lots in this auction
-
#558Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin.
Un vase balustre en porcelaine chinoise, décor polychrome de personnages dans un jardin.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80 / 100 -
#679Paul JoostensPeriod: 1889-1960“Abstract”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat.
”Abstrait”. Une gravure sur bois. Signée hors planche.No longer availableDim. 37 x 27 cmEstimate: € 120 / 200 -
#358Een messingen devotiegarnituur in gotische stijl bestaande uit een kruisbeeld met Maria en Johannes aan weerskanten en twee kandelaars met getorste schachten. Belgisch werk, einde XIXde eeuw.
Une garniture de dévotion, style gothique, comprenant un crucifix avec Marie et Jean sur les côtés et deux candélabres torsadés. Travail belge, fin XIXème siècle.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#63“Moeder met kinderen’. Een bronzen beeld, gemonogrammeerd D.A. Paris.
”Mère et enfants”. Une statue en bronze, monogramme D.A., Paris.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 130 / 150 -
#251Een lot zilver en verzilverd metaal, bestaande uit een zeilbootje, een lepeltje met ivoor, een suikertang, een potloodhoudertje, een broche, een ruikflesje, een vingerhoed, een stempel en een driedelig schrijfsetje in etui.
Un lot d’argent et métal argenté, comprenant un petit voilier, une petite cuillère avec de l’ivoire, une pince à sucre, un porte-crayon, une broche, un flacon, un dé de couture, un tampon et une garniture d’écriture en trois pièces dans un étui.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#91Royal Zuid-HollandEen vaas van meerkleurig plateel, versierd met een bloemendecor. Decor ‘Hilaire’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
Un vase en faïence polychrome, décor de fleurs. Hilaire. Marque sous la base. Intact.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 30 / 50 -
#110Een XIXe eeuwse zakhorloge met slagwerk in zilveren kast. Het uurwerk met bewegende personages. Te reviseren, maar in werkende staat. Met sleuteltje
Une montre à clé du XIXème siècle à boîtier en argent. En état de marche , mais à faire réviser. La montre avec représentation de personnages qui bougent. Avec clé.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#594Een gesculpteerd houten flesje met een voorstelling van de aanbidding van het Heilig Hart en met een stopje in de vorm van een hoofd. XIXe eeuw.
Un flacon en bois sculpté, représentation de l’Adoration du Sacré Coeur et un bouchon en forme de tête. XIXème siècle.No longer availableDim. l: 11 cmEstimate: € 50 / 60 -
#336Een paar gebeeldhouwde bergères in Régencestijl.
Une paire de bergères sculptées, style Régence.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 80 / 100 -
#757Roos Van de VeldePeriod: °1961Twee wit porseleinen vaasjes in een smeedijzeren houdertje.
Deux petits vases en porcelaine blanche, supports en fer forgé.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 150 -
#330Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 1,50 ct. VVS-VS.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 1,050 ct. VVS-VS.No longer availableDim. 3,73 gEstimate: € 3300 / 3500 -
#905Een kleine gefineerde commode met drie laden en een rood marmeren blad.
Une petite commode en bois de placage à trois tiroirs et une tablette en marbre rouge.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 50 / 80

