Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een eikenhouten barometer-thermometer met gesculpteerde versieringen. Glas gebarsten.

Een eikenhouten barometer-thermometer met gesculpteerde versieringen. Glas gebarsten.

Un baromètre-thermomètre en chêne et décorations sculptées. .
SKU: 2506190424.
Auction day: 25 June 2019 19:00
Catalogue #424
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #891

    Een reeks van acht champagnecoupes van kleurloos kristal. Enkele kleine beschadigingen aan de randen.

    Une série de huit coupes à champagne en cristal incolore. Quelques petits dégâts au bords.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #481

    Een lot recente postzegels vanaf de jaren ‘60.

    Un lot de timbres postes récents débutant dans les années ‘60.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #811
    P&S

    Wit porseleinen dekselvaas met gordel van bloemendecor op de buik. Gemerkt, ChecoSlowakia.

    Un vase à couvercle en porcelaine blanche, ceinture de fleurs sur le ventre. Marque, CechoSlowakia.
    No longer available
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #657

    Een recent bronzen Boeddhabeeld in Thaise stijl.

    Une statue Bouddha en bronze récente, style thaï.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #40

    Een zilveren munt. 900‰. 5 Franse Frank. Hercule 2de Republiek 1849.

    Une pièce en argent. 900 ‰ . 5 Francs français. Hercule 2ème République.
    No longer available
    Dim. 24,92 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #539

    “Zeilboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Voiliers”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #653

    Een tuinbankje in wit metaal. schade.

    Un banc de jardin en métal blanc. Dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #93

    Zilveren koffiekan versierd met getorste ribben en op drie klauwpootjes. Gemerkt 900‰. 1078 g (inclusief houten handvat).

    Une cafetière en argent , côtes torsadées et sur trois pieds griffes. Marque 900‰. 1078 gr. (manche en bois inclus).
    No longer available
    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #17
    Limoges

    Twee porseleinen flesjes, versierd met een bloemenmotief in cartouche op roze fond. Eén stopje niet passend.

    Deux flacons en porcelaine, décoration de fleurs en cartouche sur fond rose. Un bouchon dépareillé.
    No longer available
    Dim. h:15 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #572
    Mary Verloop VLB

    “Mission” Kartondruk en collage. Gesigneerd.

    ”Mission”. Estampe sur carton et collage. Signée.
    No longer available
    Dim. 35 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #464

    Een vaas van Booms glas met een handgeschilderd bloemenmotief.

    Un vase en verre de Boom, motif de fleurs peint à la main.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #722

    Een XIXe eeuwse schouwpendule van zwartgelakt hout, versierd met ingelegde motieven van messing en email. Zonder sleutel. Schade.

    Une pendule de cheminée du XIXème siècle en bois laqué noir, décoration de motifs incrustés en laiton et émail.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More