#217Een oude Belgische vlag.
#453Een gewichtenset, volledig van 1 tot 500 gr.
Un ensemble de poids, complet, de 1 gr à 500 gr.No longer availableDim. 14 x 6,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#789“Interieur”. Een lithografie. Gesigneerd ‘Tessusin’(?)
”Intérieur”. Une lithographie. Signée ‘Tessusin’.No longer availableDim. 48 x 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#849Zes moderne cognacglazen van Val Saint-Lambert. In de oorspronkelijke doos.
#461Vriens“Biddende monniken.” Een beeld van notenhout.
#835Val Saint-LambertTwee vazen en een bonbonnière van geslepen kristal. Gemerkt met label.
#54“Vaas met bloemen” Lithografie.
”Vase et fleurs”. Lithographie.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#746HerekeEen handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#556BidjarEen handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#156Een eikenhouten tweedeursgarderobe. XIXe eeuw.
Une garde-robe à deux portes en chêne. XIXème siècle.No longer availableDim. 220 x 160 x 65 cmEstimate: € 200 / 240 -
#814Twee kandelaars van Val Saint-Lambert, één van kristal, één van glas.
Deux candélabres Val St. Lambert, un en cristal et un en verreNo longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#297“Leven en dood”. Een groep van wit geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd ‘RVS’.
”La vie et la mort”. Un groupe en faïence blanche à glaçure. Monogrammée: ‘RVS’.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100 / 120