#719Een antieke eikenhouten scribaan. Zonder sleutels.
#772Een paar zwart gelakte, metalen kandelaars.
#534“Dame met bloemenhoed”. Aquarel op papier.
#887Een lot postzegels met speciale gelegenheidsstempels plus 42 kunstbladen met gouddruk, enkele ‘first day sheets’ en ‘first day covers’.
#688Twee wandklokjes met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat.
#736Twee handgeknoopte wollen Morikarpetjes.
#802Een karaf van Val Saint-Lambert met een montuur van zilver, Belgische keuren 835‰. We voegen er 9 kristallen borrelglaasjes aan toe.
Une carafe Val St. Lambert avec monture en argent, poinçons belges, 835 ‰. Nous ajoutons 9 verres à liqueur.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 35 / 50 -
#854Vijf diverse asbakken en schalen van kleurloos kristal. Val Saint-Lambert.
Cinq cendriers différents et plats en cristal incolore Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 35 / 40 -
#209Drie XIXe eeuwse religieuze reliëfjes van pijpaarde achter glas.
#38Een kruikje van meerkleurig porselein.
Une carafe en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 35 / 45