Similar lots by type
-
#227Een bijzettafeltje met entretoise in Louis XV stijl.
Une petite table à entretoise style Louis XV.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 180 / 220 -
#901Een halfrond bijzetmeubeltje met drie tapse poten en twee schuifdeurtjes. Een deurtje beschadigd.
Petit meuble d’appoint en demi-lune sur trois pieds gaines et à deux petites portes glissantes.No longer availableDim. b: 67 cmEstimate: € 80 / 120 -
#638Een Chinees buffet met twee deuren en drie laden en versierd met snijwerk op de flanken.
Un buffet chinois à deux portes et trois tiroirs, décorations sculptés sur les côtés.No longer availableDim. b: 217 cmEstimate: € 200 / 300 -
#236Een grote Indische salontafel. Blad op te frissen.
Une grande table de salon indienne. Tablette à rafraîchir.No longer availableDim. 180 x 110 cmEstimate: € 120 / 200 -
#628Een verlengbare eettafel en een reeks van zes eikenhouten stoelen met imitatie kalfslederen bekleding.
Une table à rallonges et une série de six chaises, revêtement en imitation cuir de veau.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#96Een armstoel en twee bijzetstoelen in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met fluweel.
Un fauteuil et des chaises assortis style Louis XVI, revêtement de velours.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#439Een reeks van vier witgepatineerde stoelen in Régencestijl. Op te frissen.
Une série de quatre chaises à patine blanche, style Régence. A rafraîchir.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#226Een bijzettafeltje met entretoise in Louis XV stijl.
Une petite table à entretoise style Louis XV.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 200 / 220 -
#612Een Chinese piëdestal van gesculpteerd hardhout en met een roze marmeren blad.
Un piédestal chinois en bois dur sculpté et tablette en marbre rose.No longer availableDim. h: 50 cm Ø 40 cmEstimate: € 180 / 240 -
#599Een vierkante salontafel met een blad van bamboe.
Table de salon carrée avec tablette en bambou.No longer availableDim. 110 x 110 cmEstimate: € 60 / 80 -
#673Een teakhouten tuinbank.
Un banc de jardin en teak.No longer availableEstimate: € 160 / 180 -
#206Een berkenhouten slaapkamer, bestaande uit een grote garderobe, een bed met twee, aan de sponde bevestigde nachtkastjes, een kaptafel en een commode met drie laden.
Une chambre à coucher en bouleau, comprenant une grande garde-robe, un lit à deux tables de nuits rattachées, une coiffeuse et une commode à trois tiroirs.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#910Een voetbankje van kamelenleer en hout.
Un repose-pied en cuir camel et bois.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 30 / 35 -
#796Een metalen kapstok met vijf haken en twee bronzen paardenkoppen als bevestigingspunten.
Un porte manteaux en métal à cinq crochets et deux têtes de chevaux comme points d’attaches.No longer availableDim. l: 117 cmEstimate: € 55 / 65 -
#326Een paar clubzetels, bekleed met rood fluweel.
Une paire de fauteuils club, revêtement de velours rouge.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#653Een tuinbankje in wit metaal. schade.
Un banc de jardin en métal blanc. Dégâts.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#186Een sobere hoge ladenkast met zes laden, geflankeerd door twee zuiltjes.
Une haute armoire à tiroirs sobre, à six tiroirs flanqués par deux colonnes.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#234Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.
Une commode en bois de placage d’acajou joliment symmétrique à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. Ouvrant à trois grands tiroirs et un plus petit en ceinture. XIXième siècle.No longer availableDim. 86 x 106 x 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#908Een zwart- en roodgelakte Chinese sokkel met een decor van spelende kinderen.
Un socle à laque noir et rouge, chinois, décor d’enfants qui jouent.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#602Een sobere roodgepatineerde houten kist.
Un coffre en bois sobre à patine rouge.No longer availableDim. b: 96 cmEstimate: € 100 / 120 -
#647Een ronde notenhouten tafel. Op te knappen.
Une table ronde en noyer. A rafraîchir.No longer availableDim. Ø: 93 cmEstimate: € 30 / 50 -
#907Een gebeeldhouwd eikenhouten haardkistje met deksel.
Un coffre en chêne sculpté à couvercle.No longer availableDim. 45 x 43 x 43 cmEstimate: € 40 / 50 -
#266Een eikenhouten commode met vier laden. Omstreeks 1900.
Une commode en chêne à quatre tiroirs. +- 1900.No longer availableDim. b: 127 cmEstimate: € 80 / 120 -
#624Een verlengbare eettafel. Met vier verlengbladen. (Enkele beschadigd)
Une table dînatoire à quatre rallonges. (quelques dégâts).No longer availableEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#805Twee borden van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vlinders. We voegen er een XIXe eeuws Imaribordje aan toe. Twee met randschilfer.
Deux assiettes en porcelaine chinoise, décor polychrome de papillons. Nous ajoutons une petite assiette Imari du XIXème siècle. Deux éclats.No longer availableDim. Ø: 21,23 & 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#426Een sober tafeltje met glazen blad. Onder het blad een oude meelzak van de ‘Stuarts Draft Milling Co.’ uit Virginia, versierd met borduursel.
Une petite table sobre à tablette en verre. Sous la tablette se trouve un ancien sac à farine ‘Stuarts draft Milling Co’ de la Virginie.No longer availableDim. 77x 77 x 52 cmEstimate: € 60 / 100 -
#530Dinh Van ParisEen halssnoer bezet met parels en 18 karaats geel gouden bolletjes en slot. (te herstellen).
Un collier serti de perles et de petites boules en or jaune 18 ct et fermoir ( à réparer).No longer availableDim. 25,34 gEstimate: € 400 / 500 -
#85Baume & MercierEen 18 karaats geel gouden dameshorloge in originele doos. Swiss Made.
Une montre pour dames en or jaune 18 ct dans son emballage d’origine. Swiss Made.No longer availableDim. 44,70 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#460Een 18 karaats geel gouden naamarmband.
Un bracelet à nom en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,76 gEstimate: € 160 / 200 -
#76Een eikenhouten armstoel met mooi gesculpteerde versieringen en met gecanneerde zit en rug. Luik, omstreeks 1900.
Un fauteuil en chêne, décorations sculptés, assise et dos cannés. Liège, +- 1900.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#336Een paar gebeeldhouwde bergères in Régencestijl.
Une paire de bergères sculptées, style Régence.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 80 / 100 -
#80Een zeer mooie 18 karaats Victoriaanse broche van zilver bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 5 ct. XIXde eeuw.
Une très jolie broche Victorienne en argent 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 1 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 5 ct. XIXème siècle.No longer availableDim. 12,39 gEstimate: € 400 / 500 -
#634Een rechthoekige vergulde spiegel met barokke versieringen bovenaan.
Un miroir rectangulaire doré, décorations Baroque.No longer availableDim. 73 x 102 cmEstimate: € 180 / 220 -
#598Een moderne bronzen plak naar een werk van Modigliani.
Une plaque en bronze moderne d’après une oeuvre par Modigliani.No longer availableDim. h: 25 cm; b: 14 cmEstimate: € 120 / 140 -
#293Een Parijse salonpop met porseleinen voetjes, armen en hoofd. Met originele kledij. Gaaf. Omstreeks 1880.
Une poupée de salon parisienne, pieds, mains et tête en porcelaine. Habits d’origine. Intact . +- 1880.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120 / 180 -
#902Twee verschillende messingen kandelaars, waarbij één barokke en één gemonteerd als staande lamp.
Deux candélabres différents en laiton, dont un Baroque et un monté en lampe.No longer availableDim. h: 142 & 83 cmEstimate: € 40 / 60

