Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een eikenhouten buffetkast met twee gemoulureerde paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.

Een eikenhouten buffetkast met twee gemoulureerde paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.

Buffet en chêne ouvrant à deux portes moulurées en dessous de deux tiroirs. XIXe siècle.
Dim. b: 158 cm
SKU: 1312160266.
Categories: Meubel, XIXe eeuw.
Auction day: 13 December 2016 19:00
Catalogue #266
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #204

    “Idyllisch landschap.” Een wandtapijt. XIXe eeuw.

    “Paysage idyllique”. Tapisserie du XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #1135

    Een salontafel van geel koper met een onyxen blad. Poten in de vorm van zwanen.

    Table de salon en cuivre jaune à tablette en onyx et aux pieds en forme de cygnes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #1112

    Een mahoniehouten secretaire in Louis-Philippestijl met een lade en doucine bovenaan en twee paneeldeuren onderaan.

    Secrétaire en acajou de style Louis-Philippe ouvrant à un tiroir en doucine au dessus de deux portes pleines.
    No longer available
    Dim. h: 152 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #1092

    Een tweedeurskast van mahoniehoutfineer in Louis-Philippestijl met een lade in doucine.

    Armoire à deux portes en placage d’acajou de style Louis-Philippe avec un tiroir en doucine. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 205 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #991

    Een mahoniehouten commode in Louis-Philippestijl met drie laden, een lade en doucine en een grijs marmeren blad.

    Commode en acajou de style Louis-Philippe ouvrant à trois tiroirs et un tiroir en doucine. Tablette en marbre gris. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 122 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #1124

    Een tafel, opgebouwd uit een vroeg XVIIIe eeuwse bovenkast met een XIXe eeuws blad met daaronder twee laden.

    Table en partie XVIIIe siècle à tablette du XIXe siècle en dessus de deux tiroirs.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #636

    Een preekstoel met trapje van gesculpteerd eikenhout. XXe eeuw.

    Chaire d’église et son escalier en chêne sculpté. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #985

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe met onderaan twee laden.

    Garde-robe à deux portes en chêne. Le bas à deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 185 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #1097

    Een verlengbare ronde tafel van mahoniehout in Regencystijl. Met twee verlengbladen.

    Table ronde à rallonges en acajou de style Regency. Avec deux allonges.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 180
  • #647

    Een tweedeursvitrine van gefineerd hout in Louis-Philippestijl. XIXde eeuw.

    Vitrine à deux portes en bois de placage de style Louis-Philippe. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #995

    Een Engelse bibliotheek-secretaire van mahoniehout met onderaan twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan twee gevitreerde deuren.

    Bibliothèque-secrétaire anglais en acajou, le bas à deux portes pleines en dessous de l’abattant. Le haut à deux portes vitrées.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #988

    Een Franse buffetkast met twee paneeldeuren en twee laden naast een kleine centrale lade. XIXe eeuw.

    Buffet français à deux portes aux panneaux et à deux tiroirs flanquant un troisième plus petit. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 165 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #1087

    Een eikenhouten garderobe met twee paneeldeuren en twee laden onderaan, bovenaan met kroon en aan de zijkant twee gedraaide zuiltjes.

    Garde-robe en chêne à deux portes aux panneau et deux tiroirs vers le bas. Le dessus surmonté d’une couronne et les pans ornés de deux colonnettes tournées.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #1070

    Een gietijzeren tuinbank versierd met guirlandes.

    Banc de jardin en fonte.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #990

    Een mahoniehouten secretaire met opzet in Georgian stijl. met twee gevitreerde deuren bovenaan en vier laden onder het klapblad.

    Secrétaire-bibliothèque en acajou de style Georgian ouvrant à deux portes vitrées en dessus d’un abattant et à quatre tiroirs en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 200 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #1104

    Een sobere commode met twee laden en twee deuren, versierd met sober inlegwerk.

    Commode sobre à deux tiroirs et à deux portes décorés d’incrustations.
    No longer available
    Dim. b: 123 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #198

    Een Chesterfieldzetel met drie plaatsen van gecapitonneerd leder.

    Canapé Chesterfield trois places en cuir capitonné.
    No longer available
    Dim. b: 240 cm
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #1085

    Een sofa van gesculpteerd eikenhout met gecanneerde rug.

    Canapé en chêne sculpté à dossier canné.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #993

    Een sobere Engelse eendeursvitrinekast.

    Vitrine sobre à une porte. Travail anglais.
    No longer available
    Dim. h: 150 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #1114

    Een wieg van stoomgebogen beukenhout.

    Berceau en hêtre courbé.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #1093

    Een fraaie Engelse bibliotheek van eikenhout met vier paar gevitreerde deuren.

    Belles bibliothèque anglaise en chêne ouvrant à quatre paires de portes vitrées.
    No longer available
    Dim. h: 225 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #1110

    Een paar hoge hoekkasten met drie uitgewerkte nissen met gesculpteerde bloemenmotieven en guirlandes.

    Paire d’encoignures présentant trois niches et décorées de fleurs et de guirlandes sculptées.
    No longer available
    Dim. h: 211 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #1109

    Een mahoniehouten tafeltje met twee klapbladen en gecanneleerde poten.

    Petite table en acajou à deux abattants et aux pieds cannelés.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #1144

    Een oude kapstok met tien bronzen hangers. XVIIe eeuw.

    Ancien porte manteau à dix crochets en bronze. XVIIe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 130 cm
    Estimate: € 100 / 180

Other lots in this auction

  • #929

    “Hoeve bij een stroom”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Omstreeks 1900.

    “Ferme au bord de l’eau”. Huile sur toile. Sans signature. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 35 x 27 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #529

    “Bedelaar bij een ruïne”. Aquarel op papier.

    “Mendiant près d’une ruine”.
    No longer available
    Dim. 31 x 54 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #489
    P. Delf...

    “Zittend naakt”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 100/120 buiten de plaat.

    “Nu assis”. Lithographie. Signée et numérotée 100/120 hors planche.
    No longer available
    Dim. 41 x 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #341
    Goebel

    “Jongen met accordeon”. Een asbak met een beeldje van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I.Hummel.

    “Garçon à l’accordéon”. Cendrier à la statuette en porcelaine polychrome par M.I.Hummel.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #1000
    Stein

    Vier bierpullen van aardewerk met tinnen deksels. Frülhing, Sommer, Herbst & Winter in verschillende kleuren, z.g. Phanolithkrug. Beperkte oplage op 10.000 exemplaren genummerd resp. 197, 4044, 860, 2379, onderaan gemerkt Villeroy & Boch Mettlach 1980 (H. 27 cm).

    Chope(s) à bière allemande.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 400
  • #847

    Twee fauteuils à la reine van gesculpteerd eikenhout, waarbij één versierd met naaldwerk en de andere met tapisserie.

    Deux fauteuils à la Reine en chêne sculpté recouverts de tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #780
    Latijns Amerika

    Twee halssnoeren van verschillende soorten zaden. Ter plaatse aangekocht. We voegen er nog twee halssnoeren met half edelstenen aan toe.

    Deux colliers en différentes sortes de graines. Achetés sur place. Nous ajoutons deux colliers en pierres semi-précieuses.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 150
  • #274

    “Herderin met schapen”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd. Gedateerd 1900. Kleine beschadiging in het doek.

    “Bergère et moutons”. Huile sur toile. Illisiblement signée et datée 1900. Petit dégât à la toile.
    No longer available
    Dim. 52 x 34 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #805
    Govancroft, Glasgow

    Een grote geglazuurde kruik voor chemicaliën van Berk Chemicals. We voegen er een klepkan van blauw en zwart steengoed met tinnen montuur aan toe.

    Grande cruche de Berk Chemicals. Nous ajoutons une chope couverte en grès noir et blanc à monture en étain.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #947

    “Jongen met pijp”. Een beeld van donkergepatineerd brons op marmeren sokkel naar een werk van A. Moreau.

    “Garçon à la pipe”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre. D’après l’oeuvre d’Auguste Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #59
    Robert Van Eyck

    “De Visser”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Robert en gedateerd 06.

    “Le pêcheur”. Huile sur panneau. Signé Robert et daté ‘06.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #831

    Een wijnkoeler en een paraplubak van geel koper. We voegen er een verzilverd metalen wijnfleshouder met wieltjes aan toe.

    Rafraichissoir et bac à parapluies en cuivre jaune. Nous ajoutons un dessous de bouteille sur roulettes.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
View all auction items ›

Antiekveiling van 13, 14 & 15 december

De veiling is volledig - 1145 loten online.

13 December 2016 19:00
14 December 2016 19:00
15 December 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 13 December 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More