Similar lots by type
-
#186
Een sobere mahoniehouten tweedeursgarderobe.
Une armoire sobre à deux portes en acajou.No longer availableDim. 240 x 164 x 65 cmEstimate: € 100/160 -
#213
Een grote antieke blaasbalg. Met pootje zoadat hij kan gebruikt worden als salontafel.
Un grand soufflet ancien. Avec pied pour pouvoir être utilisé comme table basse.No longer availableDim. 114 x 64 cmEstimate: € 60/100 -
#567
Een Thais houten beeldje met sporen van verguldsel.
Une figurine en bois thaïlandaise avec des traces de dorure.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80/100 -
#116
Een mahoniehouten buffetkast met twee paneeldeuren en een lade. Het blad naar boven toe openklappend met binnenin uitklapbare leggers en kalfslederen blad. De randen over het geheel afgewerkt in gesculpteerde motieven. Slijtage en kleine beschadigingen.
Buffet en acajou avec deux portes à panneaux et un tiroir. Le dessus se replie vers le haut avec des étagères intérieures dépliables et un dessus en cuir de veau. Les bords sont finis dans des motifs sculptés dans l'ensemble. Usure et dommages mineurs .No longer availableDim. 135 x 102 x 52 cmEstimate: € 40/60 -
#206
Een eikenhouten bruidskast met twee gemoulureerde deuren. Schade boven- en onderaan. XIXe eeuw.
Armoire de mariée en chêne à deux portes moulurées. Dessus et bas endommagés. XIXème siècle.No longer availableDim. 207 x 152 x 56 cmEstimate: € 120/200 -
#198
Een eikenhouten bureau in Mechelse renaissancestijl met zes laden in de gordel.
Un bureau en chêne de style Renaissance avec six tiroirs dans la ceinture.No longer availableDim. 160 x 90 cmEstimate: € 120/200 -
#188
Een verlengbare mahoniehouten tafel met vier stoelen in Directoirestijl. Met drie verlengbladen.
Une table extensible en acajou avec quatre chaises de style exécutif. Avec trois rallonges.No longer availableEstimate: € 400/600 -
#201
Een sobere eikenhouten tweedeurskast. Omstreeks 1900.
Une armoire sobre à deux portes en chêne. Vers 1900.No longer availableDim. 113 x 114 x 38 cmEstimate: € 50/70 -
#166
Een tweeledig mahoniehouten meubel met onderaan twee paneeldeuren en een lade en bovenaan twee gevitreerde deuren. Op te knappen.
Un meuble en acajou avec deux portes à panneaux et un tiroir en bas et deux portes grillagées en haut. Peut être rénové.No longer availableDim. 240 x 140 x 56 cmEstimate: € 40/80 -
#126
Een mahoniehouten secretaire met zes kleine laden en kleine laatjes achter het klapblad. Diverse beschadigingen.
Un bureau en acajou avec six petits tiroirs et de petits tiroirs derrière le dessus rabattable. Divers dégâts.No longer availableDim. 110 x 120 x 55 cmEstimate: € 100/150 -
#203
Een groot dubbelzijdig bureau plat met zes laden in de gordel.
Un grand bureau double face plat avec six tiroirs dans la ceinture.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#196
Een eikenhouten tweedeursgarderobe in régencestijl met gemoulureerde deuren met uitgestoken versieringen.
Une armoire à deux portes de style Renaissance en chêne avec des portes moulurées avec des décorations sculptées.No longer availableDim. 214 x 177 x 64 cmEstimate: € 200/300 -
#595
Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Une table en chêne avec pieds torsadés.No longer availableDim. 72 x 140 cmEstimate: € 100/120 -
#468
Een vrouwen- en een mannenbuste van gebeeldhouwd Afrikaans hout.
Un buste féminin et masculin en bois dur sculpté africain.No longer availableDim. h: 26 & 31 cm 4730 gEstimate: € 100/120 -
#176
Een Engelse mahoniehouten linnenpress met onderaan zes laden.
Une presse à linge anglaise en acajou avec six tiroirs en bas.No longer availableDim. 190 x 140 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#156
Een groot Engels mahoniehouten bureau-plat met acht laden in de gordel en met kalfslederen blad.
Une grande étagère de bureau en acajou anglais avec huit tiroirs dans la ceinture et dessus en cuir de veau.No longer availableDim. 168 x 122 cmEstimate: € 200/300 -
#133
Een eikenhouten commode met drie laden. Begin XIXde eeuw.
Commode en chêne à trois tiroirs. Début XIXe siècle.No longer availableDim. 92 x 123 x 60 cmEstimate: € 50/80 -
#178
Een gefineerde mahoniehouten bilbiotheek met onderaan leggers en laden achter drie paneeldeuren en bovenaan drie gevitreerde deuren.
Une bibliothèque en acajou plaqué avec des étagères en bas et des tiroirs derrière trois portes à panneaux et trois portes grillagées en haut.No longer availableDim. 210 x 183 x 60 cmEstimate: € 300/400 -
#256
Een kleine eikenhouten Lodewijk XVI commode met drie grote en een kleine lade. Vroeg XIXe eeuw.
Petite commode Louis XVI en chêne avec trois grands et un petit tiroir. Début XIXème siècle.No longer availableDim. 88 x 96 x 55 cmEstimate: € 200/240 -
#183
Een lounge chair met ottoman naar model van Eames. Met wit lederen bekleding. Lichte gebruikssporen.
Chaise longue avec pouf d'après le modèle Eames. Revêtement en cuir blanc. Légères traces d'usure.No longer availableEstimate: € 320/400 -
#246
Een driezitsbank van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl.
Canapé trois places de style Louis XV en noyer sculpté.No longer availableDim. 100 x 200 cmEstimate: € 200/300 -
#197
Een eikenhouten vierdeurskast in Franse stijl met uitgestoken paneeldeuren, geflankeerd door zuiltjes met dorische kapitelen en met twee laden in de gordel. Gemerkt. Lichte beschadiging aan het fineer van het blad van de basis achteraan.
Armoire à quatre portes de style français en chêne avec portes à panneaux saillants, flanquée de colonnes à chapiteaux doriques et avec deux tiroirs dans la ceinture. Marquée. Léger dommage au placage du haut de la base de derrière.No longer availableEstimate: € 200/260 -
#211
Een antiek laag eikenhouten bureau met drie laden in de gordel. Omstreeks 1900.
Un ancien bureau bas en chêne avec trois tiroirs à la ceinture. Vers 1900.No longer availableDim. 194 x 74 cmEstimate: € 120/180 -
#182
Een tweeledige eikenhouten buffetkast met onderaan twee grote en vier kleine laden en twee gevitreerde deuren in het opzet. Met porseleinen trekkers en benen sleutelgaten.
Buffet en chêne à deux niveaux avec deux grands et quatre petits tiroirs en bas et deux portes vitrifiées en haut. Avec tiroirs en porcelaine et trous de serrure en os.No longer availableDim. 215 x 120 x 53 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#301
“Dansende moeder en zoontje”. Een groep van meerkleurig geglazuurd wit terracotta. Onderaan gemerkt. Royal Dux (?).
Mère et fils dansant . Un groupe de terre cuite blanche émaillée multicolore. Marqué en bas. Royal Dux (?).No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 120/200 -
#14B. Leicher
“Schutting”. Litho. Gesigneerd.
Clôture . Lithographie. Signée.No longer availableDim. 34 x 36 cmEstimate: € 30/40 -
#54
“Stilleven met klaprozen en pruimen”. Olieverf op paneel.
Nature morte aux coquelicots et prunes . Huile sur panneau.No longer availableDim. 37,5 x 31,5 cmEstimate: € 50/80 -
#121
Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten en versierd met kleurloze kristallen pendeloques.
Une paire de girandoles en bronze a six points lumineux et décoration de pendeloques en cristal incolore.No longer availableDim. H. 63 cmEstimate: € 200/220 -
#645
Een halluchtertje met glazen kap in art decostijl.
Une petite lampe de hall avec abat-jour en verre de style Art Déco.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 25/40 -
#317
Een grote vintage schaal van paars glas. Mogelijk Italiaans. Kleine schilfer aan de basis.
Un grand bol en verre violet vintage. Peut-être italien. Petit éclat à la base.No longer availableDim. b: 66 cmEstimate: € 30/40 -
#47
Een vaasje van celadon aardewerk. Onderaan gemerkt.
Un petit vase en poterie céladon. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40/50 -
#232Jozef Tilleux
“Begijnhof van Lier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Béguinage de LIerre . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25,5 x 33,5 cmEstimate: € 120/150 -
#293
Een paar deels vergulde zamakken cassolettes, versierd met bladeren en bloemen in hoog- en laagreliëf en met meerkleurig porselein. Omstreeks 1900.
Paire de cassolettes en zamak partiellement dorées, décorées de feuilles et de fleurs en haut et bas relief et de porcelaine multicolore. Vers 1900.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 80/100 -
#434
Een bronzen luchtertje met vijf lichtarmen met bladeren en eindigend in glazen bloemvormige kapjes.
Un petit lustre en bronze avec cinq bras lumineux avec des feuilles et se terminant par des bouchons en verre en forme de fleur.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 50/80 -
#27
Een aardewerken lampvoet met met verguld decor op blauwe fond.
Une lampe en faïence à décor doré sur fond bleu.No longer availableDim. h: 66 cm (m.k.)Estimate: € 40/50 -
#195
Een 18 K geelgouden schakelarmband voor horloge. Te herstellen.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats pour montre. A récupérer.No longer availableDim. 43,15 gEstimate: € 1200/1400