Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een eikenhouten commode met drie laden met koperen sleutelgaten en handvatten. XIXe eeuw.

Een eikenhouten commode met drie laden met koperen sleutelgaten en handvatten. XIXe eeuw.

Commode en chêne ouvrant à trois tiroirs aux serrures et anses en cuivre. XIXe siècle.
Dim. b: 124 cm
SKU: 1312160966.
Categories: Hout, Meubel, XIXe eeuw.
Auction day: 15 December 2016 19:00
Catalogue #966
Estimate: € 180 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #995

    Een Engelse bibliotheek-secretaire van mahoniehout met onderaan twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan twee gevitreerde deuren.

    Bibliothèque-secrétaire anglais en acajou, le bas à deux portes pleines en dessous de l’abattant. Le haut à deux portes vitrées.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #198

    Een Chesterfieldzetel met drie plaatsen van gecapitonneerd leder.

    Canapé Chesterfield trois places en cuir capitonné.
    No longer available
    Dim. b: 240 cm
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #985

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe met onderaan twee laden.

    Garde-robe à deux portes en chêne. Le bas à deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 185 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #1124

    Een tafel, opgebouwd uit een vroeg XVIIIe eeuwse bovenkast met een XIXe eeuws blad met daaronder twee laden.

    Table en partie XVIIIe siècle à tablette du XIXe siècle en dessus de deux tiroirs.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #1109

    Een mahoniehouten tafeltje met twee klapbladen en gecanneleerde poten.

    Petite table en acajou à deux abattants et aux pieds cannelés.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #1144

    Een oude kapstok met tien bronzen hangers. XVIIe eeuw.

    Ancien porte manteau à dix crochets en bronze. XVIIe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 130 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #1097

    Een verlengbare ronde tafel van mahoniehout in Regencystijl. Met twee verlengbladen.

    Table ronde à rallonges en acajou de style Regency. Avec deux allonges.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 180
  • #1092

    Een tweedeurskast van mahoniehoutfineer in Louis-Philippestijl met een lade in doucine.

    Armoire à deux portes en placage d’acajou de style Louis-Philippe avec un tiroir en doucine. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 205 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #1135

    Een salontafel van geel koper met een onyxen blad. Poten in de vorm van zwanen.

    Table de salon en cuivre jaune à tablette en onyx et aux pieds en forme de cygnes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #636

    Een preekstoel met trapje van gesculpteerd eikenhout. XXe eeuw.

    Chaire d’église et son escalier en chêne sculpté. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #1104

    Een sobere commode met twee laden en twee deuren, versierd met sober inlegwerk.

    Commode sobre à deux tiroirs et à deux portes décorés d’incrustations.
    No longer available
    Dim. b: 123 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #991

    Een mahoniehouten commode in Louis-Philippestijl met drie laden, een lade en doucine en een grijs marmeren blad.

    Commode en acajou de style Louis-Philippe ouvrant à trois tiroirs et un tiroir en doucine. Tablette en marbre gris. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 122 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #204

    “Idyllisch landschap.” Een wandtapijt. XIXe eeuw.

    “Paysage idyllique”. Tapisserie du XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #1110

    Een paar hoge hoekkasten met drie uitgewerkte nissen met gesculpteerde bloemenmotieven en guirlandes.

    Paire d’encoignures présentant trois niches et décorées de fleurs et de guirlandes sculptées.
    No longer available
    Dim. h: 211 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #993

    Een sobere Engelse eendeursvitrinekast.

    Vitrine sobre à une porte. Travail anglais.
    No longer available
    Dim. h: 150 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #1093

    Een fraaie Engelse bibliotheek van eikenhout met vier paar gevitreerde deuren.

    Belles bibliothèque anglaise en chêne ouvrant à quatre paires de portes vitrées.
    No longer available
    Dim. h: 225 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #1114

    Een wieg van stoomgebogen beukenhout.

    Berceau en hêtre courbé.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #1070

    Een gietijzeren tuinbank versierd met guirlandes.

    Banc de jardin en fonte.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #1087

    Een eikenhouten garderobe met twee paneeldeuren en twee laden onderaan, bovenaan met kroon en aan de zijkant twee gedraaide zuiltjes.

    Garde-robe en chêne à deux portes aux panneau et deux tiroirs vers le bas. Le dessus surmonté d’une couronne et les pans ornés de deux colonnettes tournées.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #990

    Een mahoniehouten secretaire met opzet in Georgian stijl. met twee gevitreerde deuren bovenaan en vier laden onder het klapblad.

    Secrétaire-bibliothèque en acajou de style Georgian ouvrant à deux portes vitrées en dessus d’un abattant et à quatre tiroirs en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 200 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #647

    Een tweedeursvitrine van gefineerd hout in Louis-Philippestijl. XIXde eeuw.

    Vitrine à deux portes en bois de placage de style Louis-Philippe. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #1112

    Een mahoniehouten secretaire in Louis-Philippestijl met een lade en doucine bovenaan en twee paneeldeuren onderaan.

    Secrétaire en acajou de style Louis-Philippe ouvrant à un tiroir en doucine au dessus de deux portes pleines.
    No longer available
    Dim. h: 152 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #988

    Een Franse buffetkast met twee paneeldeuren en twee laden naast een kleine centrale lade. XIXe eeuw.

    Buffet français à deux portes aux panneaux et à deux tiroirs flanquant un troisième plus petit. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 165 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #1085

    Een sofa van gesculpteerd eikenhout met gecanneerde rug.

    Canapé en chêne sculpté à dossier canné.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240

Other lots in this auction

  • #535

    Een lot van 25 originele luxestalen parfum in cadeauverpakking waaronder Armani, Van Cleef & Arpels, Cacharel, Davidoff, Leonard, Joop, Benetton, Anne Klein, Sherrer, Versace en Boss.

    Un lot de 25 échantillons de parfums de luxe en emballage cadeau dont Armani, Van Cleef & Arpels, Cacharel, Davidoff, Leonard, Joop, Benetton, Anne Klein, Scherrer, Versace, Boss. e.a.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #463

    Een hartvormig Afrikaans houten masker op ijzeren staander.

    Masque africaine en bois en forme de coeur. Sur base en fer.
    No longer available
    Dim. H: 46 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #433
    Willy Vandersteen

    “Le Castel de Cognedur”. Oorspronkelijke uitgave in de rode reeks. Goed gelezen. Met gesigneerde foto van Willy Vandersteen.

    “Le Castel de Cognedur”. Edition originale d’un album de Bob et Bobette dans la série rouge. Usures. Avec une photographie de Willy Vandersteen autographiée.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #736

    Een lot van twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes en een loper. Slijtage.

    Deux carpettes d’Orient en laine et un couloir. Usures. Noués main.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #765
    Ethiopie

    Twee te herstellen halssnoeren van Venetiaans, Boheems en Europees glas met zeven hangers van been. Gedragen door de medicijn man. Aangekocht in 1985 ter plaatse.

    Deux colliers de chaman à réparer en verre de Venise, Bohème et Europe à sept pendentifs en os. Achetés sur place en 1985.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #595

    Een halssnoer van stokjes bloedkoraal.

    Collier de parties de corail rouge.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #558
    Michel Hereman

    “Post-demonische wezens”. Een groep van grijsgeglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd.

    “Être post-démonique”. Groupe en faïence à glaçure grise. Monogrammé.
    No longer available
    Dim. 39 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #654
    Jacques Hervens
    Period: 1890 - 1928

    “Mannenportret”. Pastel op papier. Gesigneerd.

    “Portrait d’homme”. Pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #1000
    Stein

    Vier bierpullen van aardewerk met tinnen deksels. Frülhing, Sommer, Herbst & Winter in verschillende kleuren, z.g. Phanolithkrug. Beperkte oplage op 10.000 exemplaren genummerd resp. 197, 4044, 860, 2379, onderaan gemerkt Villeroy & Boch Mettlach 1980 (H. 27 cm).

    Chope(s) à bière allemande.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 400
  • #827

    Een spiegel van verguld en gebeeldhouwd hout met een schelpmotief.

    Miroir en bois sculpté et doré à motif de coquille.
    No longer available
    Dim. H.78 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #452
    Diez

    “Trekkende boer”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 36/50 buiten de plaat.

    “Paysan à la trait”. Eau-forte. Signée et numérotée 36/50 hors planche.
    No longer available
    Dim. 45 x 58 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #1126
    Shiraz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 250 x 125 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Antiekveiling van 13, 14 & 15 december

De veiling is volledig - 1145 loten online.

13 December 2016 19:00
14 December 2016 19:00
15 December 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More