#619
#807
Een paar Nigeriaanse Ibetji beeldjes.
#676Baharlou
#37
Een romantisch paar beeldjes van polychroom biscuit.
Une paire de statues romantiques en biscuit polychrome.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 30/40 -
#781
Een lot van tien tinnen maatbekers.
#826
Twee armstoelen in Régencestijl, bekleed met naaldwerk.
#569
“Rijstvelden.” Aquarel op papier. Draagt handtekening L. Eland.
”Rizières”. Aquarelle sur papier. Porte la signature: L.No longer availableDim. 27 x 40 cmEstimate: € 25/35 -
#524
“Vogels met fruitboom.” Aquarel op scroll. Draagt handtekening.
”Oiseaux et arbre fruitier”. Aquarelle sur parchemin. Porte une signature.No longer availableDim. B 80 cmEstimate: € 60/80 -
#89Karel Jan Van den Heuvel
“Sleepboot”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Remorqueur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 20 x 34 cmEstimate: € 40/60 -
#694Pierre JailletPeriod: 1893 - 1957
“Marocain” & “Normand”. Twee aquarelportretten op papier. Beide gesigneerd.
”Marocain” et “ Normand”. deux portraits en aquarelle sur papier. Signés.No longer availableDim. 14 x 10 cmEstimate: € 100/150 -
#865
Een paar olielampen van opaalglas met afbeeldingen van Napoleon en Marie-Louise en op zamakken voeten. Zonder glazen. XIXe eeuw.
#656