#697
Een balustervaasje en een dekselvaasje van Cantonporselein.
#628
Een paar lantaarnpalen van gietijzer en koper.
#243
Een paar grijsgepatineerde ronde bijzetmeubeltjes.
Paire de meubles d’appoint d’appoint patinés gris.No longer availableDim. 76 - 34 cmEstimate: € 100/120 -
#55
Een 14 karaats geel gouden ring bezet met een aquamarijn van ca 4 ct.
Bague en or jaune 14 K sertie d’une aigue-marine de ± 4 ct.No longer availableDim. 7,56 gEstimate: € 150/200 -
#246
Een breed eikenhouten driedeursbuffet. Begin XIXe eeuw.
Large buffet à trois portes en chêne. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 97 x 185 x 58 cmEstimate: € 150/200 -
#54
Een rechthoekige spiegel in lijst van hout en plaaster.
#33
Twee antieke handgeschilderde metalen dienbladen.
#637
Glasservies van amberkleurig kristal.
#539
Een Edwardian spiegel ingelegd met een biesje fruithout.
#461
Een paar Chinese vaasjes van cloisonné op messing.
#427
#101‘Le Must’ de Cartier
Een “Concours” klokje van gelakt metaal. In originele doos met certificaat.
Horloge “Concours” en métal laqué. Dans la boîte d’origine avec certificat.No longer availableDim. b: 14 cmEstimate: € 100/120