Other lots in this auction
-
#474A. Regnier
“La Madonna di Melazzano”. Een kleurenlitho. Gesigneerd en gedateerd ‘82 en genummerd op 2 exemplaren buiten de plaat.
“La Madonna di Melazzano”. Litho en couleurs. Signée et datée ‘82 et numérotée sur deux exemplaires hors planche.No longer availableDim. 56 x 38 cmEstimate: € 50/100 -
#606
Een XIXe eeuws Belgisch uniform.
Uniforme belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#602
Een officierstschako van de Belgische genie, omstreeks 1870.
Shako d’officier de la génie belge vers 1870.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#47
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een fruitschaal, een rechthoekige schotel, twee siervaasjes, twee ovalen schoteltjes, twee kometjes, twee theezeefjes met onderleggertjes en een asbakje, twee etuis met dessertmessen en -vorkjes en een suikertang.
Lot de métal argenté comprenant une coupe à fruits, un plat rectangulaire, deux vases décoratifs, deux plats ovales, deux bols, deux passoires à thé avec soucoupes, un cendrier, deux étuis aux couteaux et fourchettes à dessert et une pince à sucre.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#480
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,87 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,87 ct.No longer availableDim. 8,90 gEstimate: € 900/1000 -
#86
Een wit gepatineerde armstoel en bijpassend bankje in Lodewijk XV-stijl, beide bekleed met blauw fluweel.
Fauteuil patiné blanc et banquette assortie de style Louis XV, recouverts de velours bleu.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#526Bidjar
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 298 x 209 cmEstimate: € 120/200 -
#123
Een driedelig schouwstel van kobaltblauw porselein en messing, versierd met vergulde decors in de stijl van het Sèvresporselein.
Garniture de cheminée en porcelaine bleue cobalt et laiton aux décors dorés dans le goût des porcelaines de Sèvres.No longer availableDim. h: 43 & 33 cmEstimate: € 80/120 -
#285
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct. Color FVS. en een centrale saffier van +- 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1,20 ct. Couleur FVS. Et un saphir central de + - 0,50 ct.No longer availableDim. 6,42 gEstimate: € 1500/1700 -
#95
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 k.No longer availableDim. 8,18 gEstimate: € 300/400 -
#64Miel De Vos
“Stilleven met bloemen en kruik”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs et à la cruche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40/50 -
#343
Een zegelbakje en een pennenhouder van bakeliet, versierd met Lodewijk XV-motieven.
Bac à sceaux et porte plumes en bakélite à décor Louis XV.No longer availableDim. b: 15,5 & 17 cmEstimate: € 40/50