#513Chabrol & Poirier, Limoges
Een groot eetservies van wit porselein met een kobaltblauwe rand en vergulde details, oren met korenaarmotief. Onderaan gemerkt.
#309Victor Rousseau
#586
Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
#145
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif en or jaune 18 carats serti d'un brillant de +- 0,63 ct.No longer availableDim. 2,50 gEstimate: € 800/900 -
#652Boch Frères Keramis
Een paar sierstukken van aardewerk versierd met koeien in een landschap. Gemerkt BFK.
Paire de pièces décoratives en faïence à décor de vaches dans un paysage. Marqué BFC.No longer availableDim. 23 x 25 cmEstimate: € 65/75 -
#512Victor BramsPeriod: 1921 - 2000
“Keukenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte sur une table de cuisine". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100/150 -
#470
Thaïse basreliëf met dansende shiva.
#85
Een paar langwerpige refterbanken van eikenhout.
#352Felicien Rops
#410
#675
Een luchtertje met één lichtpunt en kristallen pendeloques.
#122M. AubertPeriod: 1910 - 2006
“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage à la ferme". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 71 cmEstimate: € 150/250