Similar lots by type
-
#209Een eikenhouten eendeurskastje met gesculpteerde en zwartgelakte versieringen.
Meuble à une porte en chêne aux décors sculptés et laqués noirs.No longer availableDim. 85 65 x 42 cmEstimate: € 50 / 70 -
#698Een verlengbare ronde eikenhouten tafel op vier gebogen poten. Met verlengblad.
Table ronde à allonges en chêne reposant sur quatre pieds galbés. Avec un rallonge.No longer availableDim. Ø: 110 cmEstimate: € 40 / 60 -
#475Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.
Un secrétaire pliant en chêne avec un tiroir sous la tablette.No longer availableDim. 100 x 82 x 52 cmEstimate: € 120 / 180 -
#206Een verlengbare tafel met tapse poten.
Une table extensible avec des pieds fuselés.No longer availableDim. 77 x 220 x 105 cmEstimate: € 200 / 300 -
#537Een eikenhouten eenpersoonsbed.
Un lit simple en chêne.No longer availableDim. 218 x 83 cmEstimate: € 60 / 80 -
#697Een paar gebeeldhouwd houten stoelen in barokke stijl, versierd met meerminnen bij een wapenschild en met getorste spijlen en poten. Bekleed met groen fluweel. Eén beschadigd.
Paire de chaises en bois sculpté de style baroque, décorées de sirènes par un blason et de barreaux et pieds torsadés. Doublé de velours vert. Un endommagé.No longer availableDim. H:123cmEstimate: € 120 / 200 -
#156Een Hollandse vitrine van gefineerd notenhout met onderaan negen laden en met spiegel in de kap.
Une vitrine tombeau hollandaise en placage de noyer avec neuf tiroirs en bas et un miroir dans le centre sous la coiffe.No longer availableDim. 240 x 175 x 45 cmEstimate: € 300 / 400 -
#694Een laag grenenhouten bureautje met twee laden.
Petit bureau bas en pin à deux tiroirs.No longer availableDim. 69 x 117 x 69 cmEstimate: € 60 / 100 -
#166Een eikenhouten garderobe in Régencestijl met drie gemouleerde deuren.
Armoire en chêne de style Régence à trois portes moulurées.No longer availableDim. 199 x 188 x 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#236Een eikenhouten wandtafel. Omstreeks 1900.
Une table murale en chêne. Vers 1900.No longer availableDim. 61 x 134 x 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#545Een eikenhouten piëdestal met roterend blad.
Guéridon en chêne à plateau tournant.No longer availableDim. 55 cm x 50 cm x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#196Een eikenhouten tafel in barokke stijl met gebeeldhouwde balusterpoten, eindigend in dolfijnen.
Table en chêne de style baroque avec pieds balustres sculptés, terminés par des dauphins.No longer availableDim. 75 x 120 x 90 cmEstimate: € 600 / 800 -
#689Een XIXde eeuws tinnen kinderserviesje. In houten wandvitrine.
Un service d'enfants en étain du XIXe siècle. Dans une vitrine murale en bois.No longer availableDim. 51,5 x 45 x 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#106Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
Une table en acajou avec un plateau profilé.No longer availableDim. 123 x 90 cmEstimate: € 120 / 140 -
#485Een driedelig mahoniehouten salongarnituur met gecanneerde zit, bestaande uit een zitbank en twee stoelen. Eén zit beschadigd.
Un ensemble de salon en acajou trois pièces avec siège canné, composé d'un canapé et de deux chaises. L'un est endommagé.No longer availableDim. 90 x 125 cm h: 95 cmEstimate: € 200 / 240 -
#575Een gebeeldhouwde armstoel in Lodewijk XVI-stijl. Bekleding te vervangen.
Fauteuil sculpté de style Louis XVI. Couverture à remplacer.No longer availableDim. H:85 cmEstimate: € 50 / 70 -
#176Een eikenhouten vitrinekast met drie paneeldeuren onderaan.
Une vitrine en chêne avec trois portes à panneaux en bas.No longer availableDim. 230 x 205 x 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#186Een eikenhouten Hollandse tweedeurskast met onderaan twee grote en twee kleine laden, de kap versierd met gebeeldhouwde bloemen.
Une armoire hollandaise à deux portes en chêne avec deux grands et deux petits tiroirs dans le bas, le dessus décoré de fleurs sculptées.No longer availableDim. 250 x 195 x 65 cmEstimate: € 200 / 300 -
#146Een eikenhouten tweedeursmeubel met sober versierde deuren. XIXe eeuw.
Un meuble à deux portes en chêne aux portes sobrement décorées. XIXème siècle.No longer availableDim. 185 x 197 x 66 cmEstimate: € 120 / 200 -
#226Een eikenhouten wandtafel met balusterpoten vooraan. XVIIe eeuw.
Une table murale en chêne avec pieds balustre à l'avant. XVIIème siècle.No longer availableDim. 75 x 130 x 61 cmEstimate: € 240 / 320 -
#185Een verguld houten wandconsole in rococostijl met een wit marmeren blad.
Console en bois doré rococo. Tablette en marbre blanc.No longer availableDim. 96 x 117 cmEstimate: € 400 / 600 -
#585Een verlengbare ovale tafel met gerainureerde tapse poten. Zonder verlengblad.
Une table ovale extensible avec des pieds fuselés. Sans rallonge.No longer availableDim. 133 x 106 cmEstimate: € 60 / 100 -
#136Een eikenhouten meubel in Louis-Philippestijl met vier paneeldeuren en een lade en doucine.
Un meuble en chêne de style Louis-Philippe avec quatre portes à panneaux et un tiroir en doucine.No longer availableDim. 147 x 107 x 48 cmEstimate: € 60 / 80 -
#539Een paar mahoniehouten stoelen, versierd met drie ringen in de rug en met sober ingelegd biesje.
Paire de chaises en acajou, décorées de trois anneaux dans le dossier et d'une sobre garniture marquetée.No longer availableDim. H:90cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#278“L’album de la guerre 1914 1919, l’illustration”. Een tweedelige documentatie van W.O. I uit het jaar 1923.
"L'album de la guerre 1914-1919, l'Illustration". Une documentation en deux parties de la Première Guerre mondiale de l'année 1923.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#286Een uitgebreid salongarnituur van wit en oranjegepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een zitbank, drie fauteuils, een tafeltje en een plantenstaander.
Vaste ensemble de salon en bois patiné blanc et orange de style Louis XV, composé d'un canapé, de trois fauteuils, d'une table et d'un jardinière.No longer availableDim. 94 x 130 cmEstimate: € 300 / 400 -
#499Een staande klok in notenhouten kast en met handgeschilderde wijzerplaat. Nottingham, eind XVIIIe eeuw.
Une horloge grand-père dans une gaine en noyer et avec un cadran peint à la main. Nottingham, fin du XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 211 cmEstimate: € 200 / 240 -
#345Een rendiergewei.
Un bois de renne.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 35 / 45 -
#566Een handgeknoopt Indisch wollen karpet.
Carpette indienne en laine. Nouée main.No longer availableDim. 210 x 138 cmEstimate: € 60 / 80 -
#94Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Hoeves bij de rivier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Fermes au bord de la rivière". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 94 cmEstimate: € 100 / 120 -
#31Een samovar van gedreven koper en een theepotje met filter. Gemerkt “Garanti Semaverleri”.
Un samovar en cuivre jaune repoussé et une théière avec filtre. Marqué “Garanti Semaverleri”.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#28Een oude legerkijker van deels met leder bekleed messing. In verweerd lederen etui. Begin XXste eeuw.
Une vieille jumelle militaire en laiton partiellement recouverte de cuir. Dans étui en cuir patiné. Début XXe siècle.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 70 / 100 -
#279Alfons RubbensPeriod: °1944“Blankenberghe”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Blankenberghe". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 21 x 36 cmEstimate: € 120 / 180 -
#679Een recente schemerlamp met gekleurd glazen kap op deels zwartgepatineerd houten voet met drie zuiltjes en de rand versierd met ingelegd kubusmotief.
Lampe de table récente à abat-jour en verre coloré sur un socle en bois patiné en partie noir à trois colonnes et le bord orné d'un motif de cubes incrusté.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#587Een groot gepolychromeerd houten plankmasker met hoorns. Burkina Faso.
Un grand masque en planche de bois polychrome à cornes. Burkina Faso.No longer availableDim. 120 x 66 cmEstimate: € 100 / 120 -
#479Een metalen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un petit lustre en métal à six points lumineux et décorée de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 120 / 200

