Similar lots by type
-
#604
Een schouwspiegel van verguld hout in Louis-Philippestijl.
Un miroir de cheminée en bois doré style Louis Philippe.No longer availableDim. 142 x 90 cmEstimate: € 180 / 220 -
#594
Een trumeau van verguld hout in Louis-Philippestijl met een schild in de kuif.
Un trumeau en bois doré style Louis Philippe avec un blason dans la coiffe.No longer availableDim. 165 x 90 cmEstimate: € 220 / 300 -
#229
Een spiegel van verguld hout in barokke stijl met een rocaille in de kuif.
Miroir en bois doré de style baroque coiffé d’une rocaille.No longer availableDim. 84 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#629
Een XIXe eeuwse tuinspiegel.
Un miroir de jardin, XIXième siècle.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#824
Een grote schouwspiegel, geflankeerd door twee gedraaide stijlen en bovenaan met een ovale uitsparing met een litho met zeilschepen en met Lodewijk XVI-versieringen.
Un grand miroir de cheminée flanquée de deux colonnes tournées, le dessus avec une lithographie de voiliers et décorations Louis XVI.No longer availableDim. 190 x 113 cmEstimate: € 240 / 360
Other lots in this auction
-
#477
Een buikvaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor. XIXe eeuw. Restauratie aan de rand. Met sokkel.
Vase pansu en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc. XIXe siècle. Restauration au rebord. Avec socle.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 200 / 300 -
#251
Twee paar runderhoorns met wandbevestiging.
Deux paires de cornes de boeuf comme décoration murale.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 150 / 200 -
#496
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 325 x 215 cmEstimate: € 200 / 300 -
#327
Theaterkijker van messing en parelmoer.
Lunettes de théâtre en laiton et nacre.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#62
Een antieke rammelaar van gedreven zilver met een ivoren handvat. Kleine beschadiging. XIXe eeuw. We voegen er een verzilverd theezeefje en een strooilepel aan toe.
Hochet ancien en argent repoussé à manche en ivoire. Petit dégât. XIXe siècle. Nous ajoutons un petit passoir à thé et un saupoudroir en métal argenté.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#522
Een Indisch wollen tapijt.
Tapis indien en laine. Noué main.No longer availableDim. 255 x 338 cmEstimate: € 200 / 240 -
#711
Twee gepolychromeerd houten maskers. Vermoedelijk Mexicaans. We voegen er een houten beeldje aan toe.
Deux masques en bois polychrome. Probablement Mexicain. Nous ajoutons une petite statue en bois.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#316
Een fauteuil-à-la-Reine van gebeeldhouwd notenhout, bekleed met blauw fluweel. Mogelijk Luik, XIXde eeuw.
Un fauteuil-à-la-Reine en noyer sculpté, revêtement en velours bleu. Probablement Liège, XIXe siècle.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 240 / 360 -
#322C. Heulebos
“Vrouwen aan een kerkje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1949.
”Femmes devant l’église”. Huile sur panneau. Signé et daté 1949.No longer availableDim. 25 x 37 cmEstimate: € 60 / 100 -
#275
Drie verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen.
Trois alliances en or jaune 18 ct différentes.No longer availableDim. 11 gEstimate: € 230 / 280 -
#18
Een waterkruik van blauw en wit Italiaans aardewerk. Omstreeks 1800.
Une cruche à eau en faïence italienne bleue et blanche. Vers 1800.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#606
Een groot tweeledig buffet van gebeeldhouwd eikenhout in Henri II-stijl. Onderaan twee paneeldeuren, geflankeerd door uitsparingen met zuiltjes, vier laden in de gordel en bovenaan bordenrekjes.
Un grand buffet à deux corps en chêne sculpté style Henri II. Le dessous comporte deux portes panneaux flanquées de colonnes, quatre tiroirs dans la ceinture et des portes assiettes au dessusNo longer availableDim. 180 x 170 x 60 cmEstimate: € 300 / 400