Other lots in this auction
-
#636
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 310 x 245 cmEstimate: € 200/300 -
#659Somville
“Meisjesportret”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 109/160 buiten de plaat.
”Portrait de jeune fille”. Une lithographie. Signée et numérotée 109/160 hors planche.No longer availableDim. 73 x 55 cmEstimate: € 150/200 -
#4François Lamorinière
“Un Etang. Heidezicht”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Un Étang. Bruyères”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 16 x 21 cmEstimate: € 30/40 -
#287
Dekselvaasje van Booms glas versierd met vergulde motieven.
Un petit vase à couvercle en verre de Boom, décorations dorées.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 30/40 -
#494
“Spelend jongetje op straat”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Garçon qui joue dans la rue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 27 x 27 cmEstimate: € 200/300 -
#170
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 2,39 ct. F. VS1.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 2,39 ct. Couleur F. VS1.No longer availableDim. 13,84 gEstimate: € 1800/2000 -
#792
Een goudgepatineerde rechthoekige wandspiegel.
Un miroir rectangulaire à patine dorée.No longer availableDim. 83 x 60 cmEstimate: € 40/50 -
#715
Een zilveren armband bezet met citrine met een gezamenlijk gewicht van ± 8,50 ct.
Bracelet en argent serti de citrine ayant un poids total de ± 8,50 ct.No longer availableDim. 12,45 gEstimate: € 300/400 -
#690
Een zilveren munt. 900‰. 5 Franse Frank. Hercule 2de Republiek 1849.
Une pièce en argent. 900 ‰ . 5 Francs français. Hercule 2ème République.No longer availableDim. 24,92 gEstimate: € 100/150 -
#217
Louis Figuier. “Les Merveilles de la Science”. 4 delen. Ed. Furne, Jouvet & Cie, Paris, 1867-1870. In-4°, mooie staat. Talrijke afbeeldingen in de tekst.
Louis Figuier. “Les Merveilles de la Science”. 4 vol. Ed. Furne, Jouvet & Cie, Paris, 1867-1870. In-4°, bon état. Nombreuses illustrations dans le texte.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#769
Een rechthoekige Chinese salontafel van zwartgelakt hout met decor van pietra dura.
Une table de salon rectangulaire en bois laqué noir, décor en pierre dure.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#771
Een likeurstelletje, bestaande uit een karafje en zes borrelglaasjes op presentatiespiegeltje.
Une garniture à liqueur comprenant une petite carafe et six petits verres sur un plateau miroir.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 30/40