Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een eikenhouten hangvitrine met één deur.

Een eikenhouten hangvitrine met één deur.

Vitrine à suspendre en chêne ouvrant à une porte.
Dim. h: 69 cm
SKU: 1012190026.
Auction day: 10 December 2019 19:00
Catalogue #26
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #72
    A. Pataux

    “Begijnhof Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Béguinage de Bruges”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #390

    Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de diamants de tailles ancienne ayant un poids total de ± 1,00 ct.
    No longer available
    Dim. 2,72 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #741

    Een lampenvoet van deels zwartgepatineerd koper in Empirestijl.

    Pied de lampe en cuivre partiellement noirci. Style Empire.
    No longer available
    Dim. h: 160 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #693

    Een bord van Chinees porselein, versierd met een blauw-wit Wanli-decor.

    Une assiette en porcelaine de Chine, décor Wanli bleu-blanc.
    No longer available
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 85 / 95
  • #447

    Een reeks van vier gebeeldhouwde stoelen.

    Une série de quatre chaises sculptées.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #759
    Francisco Diaz Diaz
    Period: 1918 - 1989

    “Koppel met lam” & “Dansers”. Drie werken, gouache op papier. Spaanse school. Allen gesigneerd.

    ”Couple et agneau” & “Danseurs”. Trois oeuvres, gouache sur papier. Ecole espagnole, toutes signées.
    No longer available
    Dim. 34 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #213
    Hermés Paris

    “Les Bois de Boulogne”. Een kleurrijke zijden sjaal. Gemerkt en in originele doos.

    ”Les Bois de Boulogne”. Un châle en soie de couleurs. Marque et emballage d’origine.
    No longer available
    Dim. 88 x 83 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #81

    Een kastje met een reeks boeken van Hendrik Conscience.

    Une petite armoire et des livres par Hendrik Conscience.
    No longer available
    Dim. 100 x 67 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #248

    Een paar bronzen girandoles met zes lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.

    Une paire de girandoles à six bras, décoration de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 190 / 220
  • #691
    Michel Hereman
    Period: 1933 - 2000

    “Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van gepatineerd aardewerk. Gemonogrammeerd.

    ”Etre post-apocalyptique”. Une statue en faïence à patine. Monogramme.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #275
    Baume & Mercier Geneve

    Een roestvrij stalen horloge in originele doos. Swiss Made.

    Une montre en acier inoxydable dans sa boîte d’origine. Fabrication suisse.
    No longer available
    Estimate: € 800 / 1000
  • #238

    Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.

    Un ensemble de jardin, comprenant une table et quatre chaises.
    No longer available
    Dim. 75 x 170 cm st. 100 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 December 2019

10 December 2019 19:00
11 December 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 December 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More