Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een eikenhouten hoekkastje met één deur.

Een eikenhouten hoekkastje met één deur.

Encoignure en chêne ouvrant à une porte.
SKU: 2709160822.
Category: Meubel.
Auction day: 28 September 2016 19:00
Catalogue #822
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #802

    Een eikenhouten salontafel met twee klapbladen.

    Table de salon en chêne à deux abattants.
    No longer available
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #808

    Een sober houten tafeltje met een lade in de gordel.

    Table sobre à un tiroir en ceinture.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #820

    Een klein eikenhouten vitrinekastje op wielen met een bergvak aan de linkerkant. Te restaureren.

    Petite vitrine en chêne sur roulettes, une étagère de côté gauche. A restaurer.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #823

    Twee Chinese piedestals in verschillende hoogtes van gesculpteerd hardhout en met marmeren bladen.

    Deux piédestals chinois de différentes tailles en bois dur sculpté et avec tablettes en marbre.
    No longer available
    Estimate: € 20à / 260
  • #816

    Een houten bijzetmeubeltje met één lade op een centrale driepoot van koper in de vorm van barokke dolfijnen.

    Meuble d’appoint ouvrant à un tiroir sur tripode central en cuivre en forme de dauphins baroque.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #605

    Een gietijzeren tuinbank.

    Banc de jardin en fonte.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #595

    Een mahoniehouten kaptafel in Louis-Philippestijl met een marmeren blad, vier grote en twee kleine laden.

    Coiffeuse en acajou de style Louis-Philippe à tablette en marbre, ouvrant à quatre grands et deux petits tiroirs.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #811

    Een naaitafeltje en een lessenaartje.

    Table d’ouvrage et un pupitre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #826

    Drie verschillende mahoniehouten armstoelen.

    Trois fauteuils différents en acajou.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #610

    Een sobere eikenhouten tweedeurs vitrinekast.

    Vitrine à deux portes en chêne.
    No longer available
  • #818

    Een paar mahoniehouten opbergmeubeltjes met klapblad. XIXe eeuw.

    Paire de meubles de rangement en acajou à abattants. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #824

    Een paar eikenhouten armstoelen in Lodewijk XV-inspiratie met stoffen bekleding.

    Paire de fauteuils de style Louis XV recouverts de tissus.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #805

    Een zwartgelakte houten koffer. We voegen er een tweede exemplaar van gesculpteerd hout aan toe.

    Coffre en bois noirci. Nous ajoutons un second exemplaire en bois sculpté.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #810

    Een gefineerd bijzettafeltje met liervormige poten en een lade.

    Table d’appoint en placage sur pieds en forme de lyre et à un tiroir.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #807

    Een paar eikenhouten bijzettafeltjes met gecanneleerde poten.

    Paire de tables d’appoint en chêne sur pieds cannelés.
    No longer available
  • #809

    Een kaarttafel van gefineerd hout met vier tapse poten op wieltjes en vier driehoekige klapbladen, versierd met inlegwerk over een vilten blad

    Table à jeux en bois de placage sur quatre pieds fuseaux sur roulettes, quatre abattants triangulaires incrustés. Tablette recouverte de feutre.
    No longer available
    Dim. b: 57 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #815

    Een mahoniehouten bijzettafeltje met twee klapbladen en twee laden. XIXe eeuw.

    Table d’appoint en acajou à deux abattants et deux tiroirs. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #795

    Een kleine commode van grijsgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met drie laden.

    Petite commode en bois à patine grise de style Louis XV ouvrant à trois tiroirs.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #814

    Een Chinees barmeubeltje van gelakt hout in twee niveaus met vogels in het decor.

    Petit bar chinois en bois laqué à deux niveaux. Décor aux oiseaux.
    No longer available
    Estimate: € 3à / 60
  • #829

    Een kleine tweedeursvitrine met glas-in-loodraampjes.

    Vitrine à deux portes et aux vitraux.
    No longer available
    Dim. h: 98 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #825

    Een eikenhouten os-de-mouton armstoel bekleed met tapisserie.

    Fauteuil os-de-mouton en chêne recouvert de tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #804

    Een mahoniehouten buffet in Louis-Philippestijl met twee paneeldeuren onder een lade.

    Buffet en acajou de style Louis-Philippe ouvrant à deux portes pleines en dessous d’un tiroir.
    No longer available
    Dim. b: 115 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #819

    Een lot meubelen, bestaande uit een bankje, twee stoeltjes en een hoge stoel met rieten bekleding.

    Lot de meubles comprenant une banquette, deux chaises et une haute chaise à siège en osier.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #817

    Een klein mahoniehouten bureau in Régencestijl met een centrale lade, vier laden aan weerskanten en een met kalfsleder bekleed blad.

    Petit bureau en acajou de style Régence ouvrant à un tiroir central, quatre tiroirs latéraux. Tablette en vachette.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #653

    Een theepot van blauw en wit Chinees porselein, versierd met een draak in het decor en het dekseltje met een vogelnestje.

    Théière en porcelaine de Chine bleue et blanche décorée d’un dragon. Fretel en forme de nid d’oiseau.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 130 / 180
  • #303

    Een lot van vijf verschillende beelden van zamak.

    Lot de cinq statuettes en régule.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #570

    Paar grote vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buiken, lichtjes verbredende basissen. Koppels qilongs op de schouders. Verbredende kragen met oren in de vorm van Fohonden. Decor in boven elkaar geplaatste, afgeronde vierkante uitsparingen met galante scènes in interieurs, evenals met bloemen en vogels. Groene achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Canton, tijdperk Qing, XIXde eeuw.

    Paire de grands vases en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panses ovoïdes, bases légèrement élargies. Couples de qilong sur les épaules. Cols évasés accostés de couples de chiens de Pho. Décor dans des réserves carrées superposées aux coins arrondis de scènes galantes dans des intérieurs et d’oiseaux et des fleurs. Fond vert aux semis de fleurs et de papillons. Canton, période Qing, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 83 cm
    Estimate: € 4000 / 5000
  • #613

    Een klapsecretaire van gefineerd hout in Hollandse stijl met drie laden onderaan.

    Secrétaire à abattant en bois de placage de style hollandais, ouvrant à trois tiroirs.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #330

    Een armband, twee broches en een paar oorbellen van amber gezet in zilver van 925 ‰.

    Bracelet, deu broches et une paire de boucles d’oreilles en ambre serti en argent de 925‰.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #511

    Een kleine Chinese cachepot van meerkleurig porselein met een paradijsvogel en een draak in het decor. Onderaan gemerkt.

    Petit cache-pot en porcelaine de Chine polychrome décoré d’un oiseau du paradis et d’un dragon. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #742
    Marc Kennes
    Period: °1962

    “Fabriek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Usine”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #505

    Een liggende Guan yin van gesculpteerd jade op houten sokkel en een balustervaas van Cantonporselein.

    Guanyin couchée en jade sculpté sur socle en bois, ainsi qu’un vase balustre en porcelaine du Canton.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 1290
  • #353

    Een lot van vijf handgeschilderde miniaturen, waarvan twee met ivoren kaders.

    Lot de cinq miniatures peintes à la main dont deux aux cadres en ivoire.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #752
    Dirk Baksteen

    “Dorpszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Vue de village”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 27 x 31 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #454
    D.V.H.

    “Hoevelandschap”. Pastel op papier. Gemonogrammeerd.

    “Vue de ferme”. Pastel sur papier. Monogrammé.
    No longer available
    Dim. 24,5 x 34,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #73

    (Zuid-Amerikaanse cultuur, 6 boeken, als nieuw). Francis Devigne 2006. “Prodigioso Perù Profundo. Chamànico, Còsmico, Simbòlico” (hardcover, dustjacket. Spaans). Thames & Hudson London 1992. Stone-Miller. “To weave for the sun. Ancient Andean Textiles” (softcover). Time-Life 1998. “De Geest van de Jaguar. Zuid-Amerikaanse mythen” (hardcover, dustjacket, Nederland). Ed. Nerea 2002. Alexandra Kennedy. “Arte de la Real Audiencia de Quito, siglos XVII-XIX” (hardcover, dustjacket). Ed. Villegas 1999.(..)

    (Culture sud-américaine, 6 livres, comme neuf). Francis Devigne 2006. “Prodigioso Perù Profundo. Chamànico, Còsmico, Simbòlico” (hardcover, jaquette. espagnol). Thames & Hudson London 1992. Stone-Miller. “To weave for the sun. Ancient Andean Textiles” (softcover). Time-Life 1998. “De Geest van de Jaguar. Zuid-Amerikaanse mythen” (hardcover, jaquette, néerlandais). Ed. Nerea 2002. Alexandra Kennedy. “Arte de la Real Audiencia de Quito, siglos XVII-XIX” (hardcover, jaquette). Ed. Villegas 1999. Ka(..)
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2016

De veiling is volledig - 830 loten.

27 September 2016 19:00
28 September 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More