Similar lots by type
-
#742
Een klasseerkastje met rolluikje.
Un meuble de classement avec volet roulant.No longer availableDim. 60 x 64 x 33 cmEstimate: € 80/100 -
#744
Twee verschillende plantenstaanders.
Deux supports de plantes différents.No longer availableDim. h: 85 & 87 cmEstimate: € 80/120 -
#422Loom by Ross Lovegrove
Twee stoelen op verchroomd frame met bijpassende tafel met rond glazen blad.
Deux chaises sur structure chromée avec table assortie avec plateau en verre rond.No longer availableDim. 75 cm Ø 75 cmEstimate: € 80/120 -
#581
Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
Un ensemble de jardin, comprenant une table et quatre chaises.No longer availableDim. 75 x 170 cm st. 100 cmEstimate: € 200/240 -
#206
Een art deco vitrinekastje met aan weerskanten een paneeldeurtje, versierd met bloemenmarquetterie.
Petite vitrine art déco avec deux petite portes sur les côtés décorées de marquetterie fleurie.No longer availableDim. 125 x 125 x 40 cmEstimate: € 200/300 -
#685Calligaris, Italy
Een reeks van drie barstoelen van kunststof, op verchroomde poot, model ‘Basil’. Gemerkt.
Une série de trois tabourets de bar en plastique, sur pied chromé, modèle Basil . Marqués.No longer availableDim. h: 118 cmEstimate: € 200/250 -
#412
Een zeshoekige plantenstaander met uitgestoken bloemenmotief in het blad.
Piédestal hexagonal à tablette décorée de fleurs sculptées.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 80/100 -
#387
Een armstoel in Lodewijk XV-stijl met blauwe stoffen bekleding.
Fauteuil de style Louis XV avec revêtement en tissu bleu.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#675
Een paar gefineerd houten plantenstaanders met ingelegde wapens.
Une paire de supports pour plantes en bois plaqué avec des bras incrustés.No longer availableDim. h: 86; Ø: 42 cmEstimate: € 240/260 -
#626
Een gefineerd mahoniehouten Engels meubel met drie kleine en drie grote laden in het opzet en drie in de gordel. XIXe eeuw.
Meuble anglais en placage d’acajou ouvrant à trois petits et trois grands tiroirs vers le haut et trois tiroirs en ceinture. XIXe siècle.No longer availableDim. 168 x 102 x 58 cmEstimate: € 250/400 -
#652
Een smeedijzeren wandtafel.
Une table d'appoint en fer forgé.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 220/280 -
#749
Een ovale Engelse tafel met kantelbaar blad.
Une table anglaise ovale avec une tablette inclinable.No longer availableDim. 114 x 94 cmEstimate: € 60/100 -
#364
Een paar bijzetkastjes van gefineerd hout op drie gebogen en gekruiste poten en met een lade in de gordel.
Une paire de meubles d’appoint en bois plaqué sur trois pieds courbes et croisés et avec un tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 260/280 -
#409
Een houten tafeltje in Régencestijl met tussenblad.
Petite table de style Régence à tablette d’entretoise.No longer availableDim. 42 x 60 cmEstimate: € 40/50 -
#560
Een Engelse mahoniehouten vierladenkast.
Meuble à quatre tiroirs anglais en acajou.No longer availableDim. 114 x 120 x 57 cmEstimate: € 80/120 -
#642
Een smeedijzeren wandtafel.
Une table d'appoint en fer forgé.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 220/280 -
#186
Een Engels bureau met kalfslederen schrijfvlakken en messingen handvaten en monturen.
Un bureau anglais avec des surfaces d'écriture en cuir de veau et des poignées et des cadres en laiton.No longer availableDim. 180 x 90 cmEstimate: € 250/350 -
#389
Een klein bijzettafeltje met opklapbare zijbladen.
Petite table d'appoint avec côtés rabattables.No longer availableDim. 74 x 48 cmEstimate: € 30/50 -
#616
Een paar buffetten met onderaan drie deuren en drie laden en in het opzet twee gebogen deurtjes met facetgeslepen glas naast een deur met twee ovale spiegeltjes.
Une paire de buffets avec trois portes et trois tiroirs en bas et deux portes courbes avec verre à facettes à côté d'une porte avec deux miroirs ovales.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#670
Een vintage opklapbaar serveerwagentje. Duitsland, jaren ‘60.
Chariot de service pliant vintage. Allemagne, années 1960.No longer availableDim. 78 x 63 x 41 cmEstimate: € 40/60 -
#535
Een paar gefineerde bijzetkastjes in Empirestijl met een deur, een lade en een marmeren blad.
Paire d'armoires latérales en placage de style Empire avec une porte, un tiroir et un dessus en marbre.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 360/380 -
#623
Een brede houten tuinbank.
Un banc de jardin en bois. Large.No longer availableDim. 87 x 197 cmEstimate: € 200/220 -
#216Goebel, Germany
Een grote vitrinekast met verlichting. Gemerkt.
Une grande vitrine avec éclairage. Marquée.No longer availableDim. 234 x 100 x 48 cmEstimate: € 200/240 -
#407
Een eikenhouten buffetkastje met twee deuren en twee laden.
Buffet en chêne ouvrant à deux portes et deux tiroirs.No longer availableDim. 90 x 116 x 44 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#45
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt. Victoria 1885.
Collier en or jaune 18 carats avec pendentif serti d'une pièce de monnaie. Victoria 1885.No longer availableDim. 14,35 gEstimate: € 500/600 -
#692
Een sierschotel van Imariporselein met een decor van een man met een vis in het plat en bloemenmotieven op de vleugel. Onderaan gemerkt. Gerestaureerd.
Plat décoratif en porcelaine d’Imari à décor d’un homme avec un poisson et avec des fleurs sur l’aile. Marque sous la base. Restauré.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 60/80 -
#590
Een wassen Madonna met kind onder stolp.
Une Vierge à l’Enfant de cire sous une cloche.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 30/40 -
#104Frank Rousse
“Vissersvrouwen bij het binnenhalen van de vangst”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Pêcheuses transportant la prise . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 26 x 37 cmEstimate: € 100/120 -
#516Mehravan
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 364 x 260 vmEstimate: € 100/150 -
#96
Kleine gebombeerde Lodewijk XV commode met drie laden en marmeren blad. Versierd met bloemenmarquetterie. Slijtage.
Petite commode Louis XV bombée ouvrant à tris tiroir et avec tablette en marbre. Décoré de marqueterie fleurie. Usures.No longer availableDim. H. 82 cmEstimate: € 120/200 -
#60
Een 18 karaats roze gouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,56 ct.
Une bague en or rose 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de + - 1,56 ct.No longer availableDim. 9,75 gEstimate: € 1100/1300 -
#353
Een grote siercoupe coupe van blauw Muranoglas.
Une grande coupe décorative en verre de Murano bleu.No longer availableDim. l: 58 cmEstimate: € 40/60 -
#376
Een grote metalen kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
Grand candélabre en métal, monté en lampadaire.No longer availableDim. h: 178 cmEstimate: € 30/40 -
#102Homer CoppensPeriod: 1895-1975
“Kerkinterieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1925.
Intérieur de l'église . Huile sur panneau. Signé et daté 1925.No longer availableDim. 56 x 45 cmEstimate: € 100/150 -
#414Staf De Smedt
“De mens grijpt in”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 13/14 buiten de plaat. Glas gebroken.
“L’homme intervient”. Eau forte. Signée et numérotée 13/14 hors planche. Verre cassé.No longer availableDim. 19,5 x 14 cmEstimate: € 25/35 -
#344
Een houten kolompendule met inlegwerk. Met slinger en sleutel
Pendule à colonnes en bois incrusté. Avec balancier et clé.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 120/200