Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een eikenhouten klapsecretaire in Louis Philippestijl met twee laden onder het klapblad en een lade en doucine. Binnenin een grote lade bovenaan en onderaan vijf kleine schuifjes.

Een eikenhouten klapsecretaire in Louis Philippestijl met twee laden onder het klapblad en een lade en doucine. Binnenin een grote lade bovenaan en onderaan vijf kleine schuifjes.

Un secrétaire en chêne, style Louis Philippe, deux tiroirs sous la tablette, un tiroir et une doucine. A l'intérieur se trouvent un grand tiroir au dessus et cinq petits tiroirs en dessous.
Dim. 153 x 103 x 47 cm
SKU: 1004180286.
Category: Meubel.
Auction day: 10 April 2018 19:00
Catalogue #286
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #826

    Een reeks van vijf antieke, rustieke stoelen.

    Suite de cinq chaises rustiques.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 40
  • #596

    Een Louis Philippe klapsecretaire van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onder het klapblad, een lade en doucine en een grijs marmeren blad.

    Secrétaire à abattant en placage d’acajou ouvrant à deux portes vers le bas et un tiroir en doucine au dessus de l’abattant. Tablette en marbre gris. Epoque Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. 154 x 105 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #195

    Een antieke eikenhouten keukentafel met een lade onder het blad.

    Une table de cuisine en antique en chêne, un tiroir sous la tablette.
    No longer available
    Dim. 169 x 76 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #223

    Een Napoléon III tafel van zwartgelakt hout met koperen marquetterie op rood schildpadimitatie in de stijl van Boulle. De randen en poten versierd met verguld bronsbeslag. Marquetterie op verschillende plaatsen beschadigd. XIXe eeuw.

    Une table en bois laqué noir avec marqueterie rouge sur imitation tortue dans l’esprit Boulle. Les bords et pieds décorés de montures en bronze doré. Marqueterie endommagée à plusieurs endroits. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 130 x 76 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #623

    Een eikenhouten commode met drie grote en twee kleine laden. Engeland, omstreeks 1800.

    Commode Georgian en chêne ouvrant à trois grands et deux petits tiroirs. Angleterre, vers 1800.
    No longer available
    Dim. 104 x 97 x 53 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #175

    Een serie van zes sobere eikenhouten stoelen.

    Une série de six chaises en chêne, sobre”.
    No longer available
    Dim. h: 104 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #615

    Een semainier van mahoniehoutfineer in Louis Philippestijl.

    Semainier en placage d’acajou de style Louis-Philippe. Fin XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 148 x 100 x 46 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #185

    Een notenhouten tweedeurs garderobe in Louis Philippestijl.

    Une garde-robe à deux portes en noyer, style Louis Philippe.
    No longer available
    Dim. 205 x 110 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #612

    Een verlengbare eikenhouten tafel met balusterpoten en het blad versierd met parketwerk.

    Table en chêne à rallonges. Pied balustres et tablette en parquetterie.
    No longer available
    Dim. 130 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #602

    Een Georgian linenpress van mahoniehoutfineer met gebogen front, versierd met inlegwerk. Onderaan twee grote en twee kleine laden. Engeland, eind XVIIIe eeuw.

    Presse à linge en placage d’acajou d’époque Georgian au front galbé et incrusté. Le bas à deux grands et deux petits tiroirs. Angleterre, vers 1800.
    No longer available
    Dim. 192 x 111 x 48 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #608

    Een commode tombeau van zwartgelakt hout in Lodewijk XV-stijl met twee laden en een zwart marmeren blad.

    Commode tombeau en bois laqué noir de style Louis XV ouvrant à deux tiroirs et à tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. b: 102 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #609

    Een commode tombeau van zwartgelakt hout in Lodewijk XV-stijl met twee laden en een zwart marmeren blad.

    Commode tombeau en bois laqué noir de style Louis XV ouvrant à deux tiroirs et à tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. b: 102 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #616

    Een Chesterfield twee- en éénzit van gecapitonneerd groen leder. Slijtage.

    Un canapé deux places et un fauteuil recouverts de cuir vert capitonné. Modèle Chesterfield. Usures.
    No longer available
    Dim. b: 165 & 110 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #595

    Een bureau van zwartgelakt hout met imitatieschildpad en verguld bronsbeslag in de stijl van Boulle.

    Bureau en bois laqué noir et en imitation d’écaille dans le style de Boulle. Montures en bronze doré.
    No longer available
    Dim. 153 x 57 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #627

    Een reeks van zes stoelen met getorste poten en lederen bekleding.

    Suite de six chaises de style renaissance aux pieds torsadés et recouvertes de cuir brun.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #581

    Een kamerscherm van goudgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met gedreven lederen panden. XIXe eeuw.

    Paravent en bois doré de style Louis XVI aux panneau en cuir repoussé. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 160 x 150 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #605

    Een houten schildersezel, versierd met gebeeldhouwde guirlandes en barokke dolfijnen (één gebarsten).

    Chevalet en bois sculpté décoré de guirlandes et de dauphins baroque (une fissure).
    No longer available
    Dim. H 210 x B 65 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #622
    Vincent Sheppard

    Een reeks van vier rieten armstoelen uit de ‘Lloyd Loom collection’.

    Suite de quatre chaises en osier de la série “Lloyd Loom collection”.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #614

    Een art nouveau tweedeursvitrine met onderaan twee laden.

    Vitrine art nouveau ouvrant à deux portes au dessus de deux tiroirs.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 220
  • #606

    Een eikenhouten kussenkast met vier deuren, versierd met ingelegde vlakken. Basis XVIIIe eeuw.

    Armoire dite kussenkast en chêne ouvrant à quatre portes aux incrustations en bois noirci. D’origine XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 169 x 154 x 63 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #599

    Een tweeledige Duitse vitrinekast van eikenhout met onderaan twee paneeldeuren naast drie laden. In de paneeldeuren de initialen “JC” & “WR” en gedateerd 1817.

    Vitrine allemande à deux corps en chêne. Le bas ouvrant à deux portes pleines flanquant trois tiroirs. Aux centres des panneaux les initiales JC et WR et la date 1817.
    No longer available
    Dim. 124 x 169 x 50 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #588

    Een tweeledige buffetkast van eikenhout met bovenaan twee gevitreerde deuren en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.

    Vitrine à deux corps en chêne, le dessus à deux portes vitrées, le bas à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. Début du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 197 x 124 x 52 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #235

    Een serie van zes Engelse stoelen van mahoniehout, versierd met inlegwerk.

    Une série de six chaises anglaises en acajou, décoration incrustée.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #626

    Een ronde tafel van mahoniehoutfineer op centrale voet. XIXe eeuw.

    Table ronde en placage d’acajou sur tripode central. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 75 x Ø: 105 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #153

    “Jonge vrouw bij een bron”. Een beeld van bruingepatineerd brons op marmeren voetstuk. Naar een werk van Moreau.

    ”Jeune femme prés de la source”. Une statue en bronze sur socle en marbre. D’après une oeuvre de Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 450 / 650
  • #653

    Een kleine klapsecretaire van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl, versierd met bloemenmarquetterie en bronsbeslag. Binnenin drie laden en een secreet.

    Petit secrétaire à abattant en bois de placage de style Louis XV, décoré de marquetterie aux fleurs et aux montures en bronze. A l’intérieur trois tiroirs et un secret.
    No longer available
    Dim. 92 x 66 x 45 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #420

    Een sobere eikenhouten salontafel met twee klapbladen.

    Une table de salon en chêne sobre avec deux tablettes rabattables.
    No longer available
    Dim. 45 x 120 x 85 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #541

    Een vaas van cloisonné op rood koper.

    Vase en cloisonné sur cuivre rouge.
    No longer available
    Dim. 49 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #645
    Swarovski

    Een lot vogeltjes van geslepen kristal, bestaande uit een nestje met vier kuikens, een pelikaan, een kiwi, twee eendjes, een duif, een pinguïn en twee kleine vogeltjes.

    Lot d’oiseaux en cristal taillé comprenant un nid à quatre poussins, un pélican, un kiwi, un pigeon, un pingouin et deux petits oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 1,5 - 4,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #208

    Een groot bestek van 800‰ zilver, compleet voor twaalf personen en met uitgebreid serveerbestek. Tijdperk art deco.

    Un service à couverts en argent, 800‰. Complet pour douze convives et avec un couvert à service.
    No longer available
    Dim. 8500 g bruto (6535 g zonder messen)
    Estimate: € 1500 / 1800
  • #429

    Twee etsen door Romain Malfliet.

    Deux eaux-fortes par Romain Malfiet.
    No longer available
    Dim. 21 x 26 & 12 x 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #52

    Twee paar olieverfschilderijtjes op paneel, waarbij twee met Hollandse rivierlandschappen en twee bloemenstillevens, resp. gesigneerd “De Clercg” & “Bernard”.

    Deux paires de peintures à huile sur panneau, dont deux avec une représentation de paysages et rivières de Hollande et deux natures mortes aux fleurs, signés resp. “De Clercq” & “Bernard”.
    No longer available
    Dim. 17 x 23 & 11 x 15 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #194
    Jef Van Leemputten

    “Koets met twee paarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Char avec deux chevaux”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 52 x 75 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #335
    Val St. Lambert

    Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit elf rodewijnglazen, twaalf wittewijnglazen en zes aperitiefglazen.

    Un service de verres en cristal taillé comprenant onze verres à vin rouge, douze verres à vin blanc et six verres à apéritif.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 240
  • #159
    Pieter Stobbaerts

    ‘Interieur’. Olieverf op doek. Gesigneerd

    ”Intérieur”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 100 x 80 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #598

    Een partij diverse postzegels in 13 albums. 1. Oude koloniale en exotische zegels. 2. Oude Canada, Brazilië enz. 3. Scouting 1998. 4. België ± 1998 - 2000. 5. Oude, Afrika. 6. Oude, Portugal, Spanje e.a. 7. Congo Vrijstaat, Belgisch Congo, Congo, Zaire e.a. 8. Azië (oude Indische e.a.). 9. Oude, Polen, Eilanden, Koloniaal e.a. 10. Australië, Iran, Irak, Israël enz. 11. Oude, Hongarije, Joegoslavië, Polen e.a. 12. Noord-Afrika e.a. 13. Belgisch koningshuis. Plus enkele Belgische eerstedaguitgaven(..)

    Collection de timbres postes en 13 albums. 1. Timbres coloniaux et exotiques anciens. 2. Canada, Brésil etc. anciens. 3. Scouting 1998. 4. Belgique ± 1998-2000. 5. Anciens timbres d’Afrique. 6. Anciens timbres Portugal, Espagne e.a. 7. Congo Etat Indépendant, Congo, Zaïre e.a. 8. Asie (anciens Inde e.a.) 9. Pologne, Iles, Colonies etc. 10. Australie, Iran, Iraq, Israël e.a. 11. Anciens Hongrie, Yougoslavie, Pologne e.a. 12. Afrique du Nord e.a. 13. Maison Royale Belge. Ainsi que quelques édition(..)
    No longer available
    Estimate: € 260 / 280
View all auction items ›

Veiling van 10 & 11 april 2018

De veiling is volledig - 830 loten. De catalogus is verkrijgbaar op de downloads pagina in .pdf en .xls

10 April 2018 19:00
11 April 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 April 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More