#271villeroy & BochEen groot bord van meerkleurig aardewerk en een bierpul met een brandweerman in het decor.
#533Val Saint-LambertEen paar gegoten kristallen vazen, paars in de massa. Beide gemerkt onderaan.
#182Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Herfstlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
"Paysage d'automne". Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 62 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#560Een eikenhouten koffer. Eerste helft XXe eeuw.
#611Een dekselvaas van meerkleurig Chinees porselein.
Vase à couvercle en porcelaine de Chine multicolore.No longer availableDim. H:40cmEstimate: € 40 / 60 -
#592“Lazare, Veni Foras.” Gravure naar P.P. Rubens. Boëtius à Bolsswert.
#293Een lot van vijf karaffen, waarbij drie glazen en twee geslepen kristallen.
#527Een verguld houten Thaise Boeddha.
#388Een vaasje van kleurloos kristal in een bronzen sokkel.
#31Een Madonna met kind van meerkleurig en verguld Brussels porselein. Omstreeks 1900.
#241GuerinEen aardewerken kan met decor van oogstende Egyptenaren. Onderaan gemerkt, en met wapenschild ‘Puratos’.
Une verseuse en faïence à décor d'Égyptiens moissonneurs. Marqué en bas, et avec armoiries 'Puratos'.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 40 / 60