Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een eikenhouten klapsecretaire in neogotische stijl met twee laden onder het blad. Alle vlakken versierd met briefpaneel.

Een eikenhouten klapsecretaire in neogotische stijl met twee laden onder het blad. Alle vlakken versierd met briefpaneel.

Un secrétaire à abattant en chêne de style néo-gothique à deux tiroirs sous la tablette. Toutes les surfaces décorées d'un panneau en pli de parchemin.
Dim. 141 x 125 x 52 cm
SKU: 2709220106.
Auction day: 27 September 2022 19:00
Catalogue #106
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #271
    villeroy & Boch

    Een groot bord van meerkleurig aardewerk en een bierpul met een brandweerman in het decor.

    Une grande assiette en faïence multicolore et une chope de bière avec un pompier dans le décor.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm Ø 36 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #533
    Val Saint-Lambert

    Een paar gegoten kristallen vazen, paars in de massa. Beide gemerkt onderaan.

    Une paire de vases en cristal coulé, violet dans la masse. Les deux marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h 37 & 33 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #182
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Herfstlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.

    "Paysage d'automne". Huile sur toile. Signée en bas à droite.
    No longer available
    Dim. 62 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #560

    Een eikenhouten koffer. Eerste helft XXe eeuw.

    Un coffre en chêne. Première moitié du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 54 x 122 x 58 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #611

    Een dekselvaas van meerkleurig Chinees porselein.

    Vase à couvercle en porcelaine de Chine multicolore.
    No longer available
    Dim. H:40cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #592

    “Lazare, Veni Foras.” Gravure naar P.P. Rubens. Boëtius à Bolsswert.

    "Lazare, Veni Foras." Gravure d'après PP Rubens. Boetius à Bolsswert.
    No longer available
    Dim. 67 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #293

    Een lot van vijf karaffen, waarbij drie glazen en twee geslepen kristallen.

    Lot de cinq carafes, dont trois en verres et deux en cristal taillé.
    No longer available
    Dim. h: 23 - 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #245

    Een porseleinen jardinière met decor van vogels in bloeiende planten. Chinees werk, eind XXe eeuw. Met bronzen montuur en oren.

    Une jardinière en porcelaine à décor d'oiseaux dans des plantes fleuries. Travail chinois, fin du 20ème siècle. Avec monture et oreilles en bronze.
    No longer available
    Dim. Ø: 28 cm h: 31 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #527

    Een verguld houten Thaise Boeddha.

    Un bouddha thaïlandais en bois doré.
    No longer available
    Dim. h: 69 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #388

    Een vaasje van kleurloos kristal in een bronzen sokkel.

    Un vase de cristal incolore dans un socle en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #31

    Een Madonna met kind van meerkleurig en verguld Brussels porselein. Omstreeks 1900.

    Une Vierge à l'Enfant en porcelaine de Bruxelles multicolore et dorée. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 28,5 cm
    Estimate: € 75 / 110
  • #241
    Guerin

    Een aardewerken kan met decor van oogstende Egyptenaren. Onderaan gemerkt, en met wapenschild ‘Puratos’.

    Une verseuse en faïence à décor d'Égyptiens moissonneurs. Marqué en bas, et avec armoiries 'Puratos'.
    No longer available
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2022

Veiling van 700 loten. Tentoonstelling Vrijdag 23 & Zaterdag 24 September van 10.00u tot 17.00u.

27 September 2022 19:00
28 September 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More