Similar lots by type
-
#500
Een Chinees houten buffet met twee deurtjes en drie laden. De flanken versierd met uitgestoken decor van vleermuizen.
Buffet chinois en bois à deux portes et trois tiroirs. Les flancs sont ornés d'un décor sculpté de chauves-souris.No longer availableDim. b: 180 cmEstimate: € 250/400 -
#114
“Rustende soldaten”. Olieverf op doek. Restant van een handtekening rechts onderaan.
"Soldats au repos". Huile sur toile. Reste d'une signature en bas à droite.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 550/600 -
#336
Een klein bijzetkastje met een lade en een opzij rollend deurtje.
Une petite armoire d’appoint avec un tiroir et une porte latérale coulissante.No longer availableDim. 70 x 50 x 35 cmEstimate: € 30/40 -
#15
Een paar houten stoelen met fijn uitgestoken ruggen. Tijdperk Régence; omstreeks 1730-1740.
Une paire de chaises en bois aux dossiers finement sculptés. Epoque Régence; vers 1730-1740.No longer availableDim. H: 97 cmEstimate: € 75/100 -
#586
Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
Une table en acajou avec un plateau profilé.No longer availableDim. 123 x 90 cmEstimate: € 120/140 -
#182
“Personages in een romantisch landschap”. Een vroeg XIXe eeuwse grisailletekening.
« Personnages dans un paysage romantique ». Dessin en grisaille du début du XIXe siècle.No longer availableDim. 19,5 x 29,5 cmEstimate: € 150/250 -
#465
Een notenhouten buffet met twee paneeldeuren, versierd met uitgestoken motieven. Spanje, XVIIe eeuw.
Buffet en noyer à deux portes à panneaux, décoré de motifs sculptés. Espagne, XVIIe siècle.No longer availableDim. 100 x 117 x 53 cmEstimate: € 200/300 -
#510
Een tweeledig Aziatisch hardhouten buffet met onderaan twee deurtjes en vier laden, in het opzet vier laden en twee in twee delen openende glazen deurtjes.
Un buffet en bois dur asiatique à deux niveaux avec deux portes et quatre tiroirs en bas, quatre tiroirs dans le dessus et deux portes vitrées qui s'ouvrent en deux parties.No longer availableDim. 188 x 130 x 49 cmEstimate: € 400/600 -
#196
Een gefineerd afgerond ééndeursmeubel, versierd met inlegwerk in de vorm van siervazen.
Meuble arrondi à une porte en placage de bois, décoré d'incrustations en forme de vases décoratifs.No longer availableDim. 124x49x100 cmEstimate: € 100/120 -
#325
Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding (letsel aan het leder).
Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir (usures au cuir).No longer availableDim. H:105 cmEstimate: € 80/100 -
#445
Een primitief en zeldzaam eikenhouten meubeltje met twee paneeldeuren en met smeedijzeren beslag. Vermoedelijk Noord-Frans, XVIIe eeuw.
Un meuble en chêne primitif et rare avec deux portes à panneaux et ferrures en fer forgé. Probablement Nord de la France, XVIIème siècle.No longer availableDim. 145 x 45 x 55 cmEstimate: € 120/200 -
#324
Een laag D-end tafeltje met een lade in de gordel.
Une petite table D-end basse avec un tiroir en ceinture.No longer availableDim. 47 x 107 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#606
Een oude grammofoonspeler met oude platen. Zwengel en naald ontbreken.
Un vieux joueur de phonographe avec de vieux disques. La manivelle et l'aiguille manquent.No longer availableDim. 105 x 60 x 53 cmEstimate: € 60/80 -
#596
Een verlengbare ovale tafel met gerainureerde tapse poten. Zonder verlengblad.
Une table ovale extensible avec des pieds fuselés. Sans rallonge.No longer availableDim. 133 x 106 cmEstimate: € 60/100 -
#455
Een gefineerde salontafel in art decostijl met geparquetteerd blad.
Une table basse Art Déco en placage avec une tablette parquetée.No longer availableDim. h: 44 cm Ø: 70 cmEstimate: € 220/240 -
#490
Een Aziatisch hardhouten meubel met vier deurtjes en drie laden.
Un meuble asiatique en bois dur avec quatre portes et trois tiroirs.No longer availableDim. 874 x 110 x 50 cmEstimate: € 120/180 -
#332
Twee gebeeldhouwde houten wandreliëfs, waarbij een met voorstelling van Christus en één met voorstelling van Mozes met de tien geboden.
Deux reliefs muraux en bois sculpté, l'un représentant le Christ et l'autre représentant Moïse avec les dix commandements.No longer availableDim. h: 54 & 81 cmEstimate: € 100/120 -
#407
Een zwartgelakt gietijzeren paraplubak.
Porte-parapluie en fonte laqué noir.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 80/100 -
#35
Een paar antieke stoelen met lier in de rug. Tijdperk Empire.
Une paire de chaises anciennes avec lyre à l'arrière. Epoque Empire.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 80/100 -
#205
Een klein, vermoedelijk XIXe eeuws kanon.
Un petit canon vraisemblablement du XIXème siècle.No longer availableDim. L: 95 cmEstimate: € 650/850 -
#626
Een kleine gefineerde commode op tapse poten met vier laden, versierd met ingelegde boord. Een sierlijstje los.
Petite commode en placage sur pieds fuselés à quatre tiroirs, ornée de garnitures marquetées. Une baguette décorative détachée.No longer availableDim. 85 x 56 x 38 cmEstimate: € 100/120 -
#650
Twee piëdestals.
Deux piédestaux.No longer availableDim. h: 100 cm Ø: 30 cmEstimate: € 100/120 -
#425
Een Chinees kastje met vier deurtjes en vier laden en met messingen beslag. Einde XIXde eeuw.
Un cabinet chinois à quatre portes et quatre tiroirs et avec des garnitures en laiton. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. 132 x 91 x 41 cmEstimate: € 200/300 -
#605
Een wandconsole van wortelnootfineer met spiegel. Tijdperk Louis Philippe. Lichte schade aan het fineer.
Une console murale en placage de noyer avec miroir. Epoque Louis-Philippe. Légers dommages au placage.No longer availableDim. 105x40x90 cmEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#641Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen kristal met rood gedubbelde vlakken. Gemerkt.
Vase en cristal taillé à surfaces doublées rouges. Marqué.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 50/70 -
#573
Een paar balustervazen en één kleinere (H. 15 cm) van blauw en wit aardewerk met decor van vogels en bloemen. Delft, omstreeks 1800. Kleine letsels en slijtage.
Une paire de vases balustres et un plus petit (H. 15 cm) en faïence bleue et blanche à décor d'oiseaux et de fleurs. Delft, vers 1800. Dégâts et usures mineurs.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 80/120 -
#146
Een Jacobean Wainscotstijl armstoel van gebeeldhouwd eikenhout. Rijkgesculpteerde rug met rozetten. Gedraaide poten met H-verbinding. Elegant gebogen armleuningen.
Un fauteuil de style Jacobean Wainscot en chêne sculpté. Dos richement sculpté de rosaces. Pieds tournés avec joint en H. Accoudoirs élégamment incurvés.No longer availableDim. H. 111 cmEstimate: € 500/800 -
#4Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
“Impasse Ververs”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 20/150 buiten de plaat.
"L'impasse". Une gravure. Signée et numérotée 20/150 hors planche.No longer availableDim. 25 x 19 cmEstimate: € 70/100 -
#317Val Saint Lambert
Een schotel met schaal van kleurloos glas beide met verzilverd montuur. Gemerkt.
Un plat avec un bol en verre incolore, tous deux avec des cadres argentés. Marqué.No longer availableDim. Ø: 23 & 31 cmEstimate: € 35/45 -
#556
Een XVIIe eeuws gepolychromeerd houten heiligenbeeldje op console. Bijgevoegd een recenter houten beeldje van Sint-Jozef met kind.
Une statue de saints en bois polychrome du XVIIe siècle sur console. Ainsi qu’une statue en bois plus récente de Saint Joseph avec enfant.No longer availableDim. h: 25 & 20 cmEstimate: € 250/400 -
#177
Een partij dessertlepeltjes en-vorkjes en twee paar visvorken en messen van overwegend Nederlands zilver, 2de gehalte, evenals een taartschep met datumletter H. Zevendertig stuks. (één lepeltje gebroken).
Un lot de cuillères et fourchettes à dessert et deux paires de fourchettes et couteaux à poisson, principalement en argent hollandais, deuxième montant, ainsi qu'une pelle à tarte avec date lettre H. Trente-sept pièces. (une cuillère cassée).No longer availableDim. 530 gEstimate: € 200/250 -
#233René Storms
Een smeedijzeren lampenvoet, versierd met meerdere rozen. Gesigneerd en gedateerd 2019.
Un pied de lampe en fer forgé, décoré de plusieurs roses. Signé et daté 2019.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80/120 -
#257Royal Dux
“De houtsprokkelaarster” Polychroom aardewerken beeld. Gemerkt met roze driehoek.
« La Ramasseuse de Bois » Sculpture en faïence polychrome. Marquée d'un triangle rose.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 120/200 -
#514Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur le port". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 94 cmEstimate: € 120/200 -
#208
Vier antieke Chinese vazen van grijs geglazuurd steengoed. Kleine beschadigingen en randslijtage.
Quatre vases chinois anciens en grès émaillé gris. Dégâts mineurs et usure des bords.No longer availableDim. H. 17 à 13 cmEstimate: € 100/160 -
#112
“Dreefzicht in de herfst.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
"Allée en automne." Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 69 x 59 cmEstimate: € 80/120