#627Drie vaasjes van cloisonné op messing. Met houten sokkeltjes.
#102“Drie koppen”. Inktschets op papier. Toegeschreven aan A. Van Gaesbeeck.
#619Jan BosschaertPeriod: °1957“Aan de rand van de stad”. Een zeefdruk. Gesigneerd en gedateerd 78/100 buiten de plaat.
#268Twee bajonetten omstreeks 1940.
#160Een 18 K witgouden ring bezet met één centrale briljant van +- 0,44 ct. en met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un brillant central de +- 0,44 ct et de diamants baguettes d'un poids combiné de +- 0,12 ct.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 700 / 800 -
#256Een gefineerd niervormige bonheur du jour met drie laden.
#378“De omhelzing”. Een houten beeldhouwwerk.
#281Een designschaal van groen en kleurloos kristal. Gemerkt.
#342Een diorama in veelhoekig koepeltje van glas in lood.
Diorama dans une petite vitrine en vitrail.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200 / 220