#633Burswood Stratocaster
Een elektrische gitaar met esdoornen nek en kop. Met gitaartas.
#517Goum
#162
“Stilleven met fruit” Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
« Nature morte aux fruits » Huile sur panneau. Illisiblement signé.No longer availableDim. h59cm x b78cmEstimate: € 280/320 -
#589Chris Verheyen
“Symboliek met dollars”. Lithografie. Gesigneerd, gedateerd 1976 en genummerd 1/3.
"Le symbolisme avec des dollars". Lithographie. Signée, datée 1976 et numérotée 1/3.No longer availableDim. 66 x 44 cmEstimate: € 80/120 -
#44Jan Van den Berghe
“Boszicht.” Olieverf op board. Gesigneerd.
"Vue sur la forêt." Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. h28,5 x b37cmEstimate: € 60/100 -
#182Adèle KoekkoekPeriod: 1838-1919
“Vrouw bij de haard”, olieverf op doek, gesigneerd.
« Femme près de l’âtre », huile sur toile, signée.No longer availableDim. h73cm x 98,5cmEstimate: € 120/200 -
#290
Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een fantasiesteen.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'une pierre fantaisie.No longer availableDim. 9 gEstimate: € 150/200 -
#107Vic Gentils
Triptiek van brons, genummerd 173/197, gesigneerd.
Triptyque en bronze, numéroté 173/197, signé.No longer availableDim. 23x12.5 cmEstimate: € 175/225 -
#212August Van SteenackerPeriod: 1890 - 1965
“Landelijk dorpje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd.
"Village de campagne". Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 80/100 -
#671Rik Delrue
Beeld in Royal Boch, “Fast Affection Bear”, ontwerp Rik Delrue, gemerkt.
Statuette en Royal Boch, "Fast Affection Bear", design Rik Delrue, poinçonnée.No longer availableDim. H: H: 28 cmEstimate: € 10/20 -
#184
“Gevecht in de herberg.” Olieverf op doek. 18de eeuws werk, herdoekt.
"Bataille dans l'auberge." Huile sur toile. Travail du 18ème siècle, retoilée.No longer availableDim. 86 x 70 cmEstimate: € 500/800 -
#315Leuchtenburg Germany
Dienkom porselein, gemerkt onderaan.
Bol de service en porcelaine, marqué sur le fond.No longer availableDim. Ø26cmEstimate: € 35/55