#160Een lange parelhalssnoer bezet met één cognackleurige diamant princess cut in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
#477Hattakitkosol SomchaiPeriod: 1934-2000“Dancer with ball.” Bronzen beeld, met witmarmeren sokkel. In de voet getekend en genummerd 44/100.
Danseur avec ballon. Statue en bronze, avec socle en marbre blanc. Signé dans le pied et numéroté 44/100.No longer availableDim. h 63 cmEstimate: € 250 / 350 -
#67Een polychroom gesculpteerde houten Jezus Corpus. XIXe eeuw.
A polychrome wood sculpted Jesus Corpus. XIX century.No longer availableDim. 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#702Een paar witgepatineerde bijzetstoeltjes in Lodewijk XVI-stijl.
#578Val Saint-LambertEen coupe op voet van geslepen en deels rood gekleurd kristal. Met label en onderaan gemerkt.
#193Een lot zilveren sierlepeltjes, gemerkt. We voegen er twee grote verzilverde lepels aan toe.
A lot of silver decorative spoons, marked. We add two large silver-plated spoons to it.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#369Een vierdelig serveerbestek van verzilverd metaal in een etui.
#137Een paar Franse faience borden.
A cut crystal vase, blue in the mass. Unmarked.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 180 / 200