#208Twee in marmer gegraveerde platen, onderaan gesigneerd, naar Cocteau.
Two plates engraved in marble, signed at the bottom, after Cocteau.No longer availableDim. 50 x 41 cmEstimate: € 100 / 120 -
#668Een Murano schaal, blauw in de massa amberkleurig onderaan.
Murano bowl, blue in the mass amber colored at the bottom.No longer availableDim. L 44 cEstimate: € 40 / 60 -
#345Een armstoel in notenhout met bekleding van rode bloemen.
#609Een Afrikaans hardhouten beeld. Beschadiging bovenaan. Kongolees werk.
#689Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
#274Jules KeppensPeriod: 1910 - 1992“Winterlandschap met woonwagens.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Winter landscape with caravans.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#445Een sac-à-perles luchter van koper en kristal met externe lampen.
#15“Guangxu”. Houten beeldje van een oude man met perziken. Chinees werk.
#19Urbain Gerlo“Begijnhof.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#16WindsorEen houten Windsor armchair, 19e eeuws.
#198Een paar bronzen boeksteunen in de vorm van olifanten.
A pair of bronze bookend figurines of elephants.No longer availableDim. 27 x 18 cmEstimate: € 425 / 475