Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een eikenhouten meubel met gesculpteerde versieringen in en rond de twee deuren.

Een eikenhouten meubel met gesculpteerde versieringen in en rond de twee deuren.

An oak piece of furniture with sculpted decorations in and around the two doors.
Dim. 120 x 128 x 60 cm
SKU: 1804230476.
Auction day: 19 April 2023 19:00
Catalogue #476
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #240

    Een 18 karaats wit en geelgouden hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.

    An 18 karat white and yellow gold pendant set with diamonds with a combined weight of +- 1.50 ct.
    No longer available
    Dim. 2,07 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #537

    Vijf diverse grote schotels van veelkleurig porselein met verschillende decors. Chinees werk. Onderaan gemerkt. Kleine letsels.

    Five various large dishes of multicolored porcelain with different decors. Chinese work. Marked at the bottom. Minor injuries.
    No longer available
    Dim. Ø 36 à 29,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #217
    Val Saint-Lambert

    Een geslepen kristallen vaas, dubbel gemerkt. Midden 20e eeuw.

    A crystal vase, double marked. Mid 20th century.
    No longer available
    Dim. H: 27 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #498

    Een gevarieerd lot postzegels. Twee kleine album met gestempelde en postfrisse Belgische zegels. Een doos met Postfolders met ingekleefde zegels, meestal met eerstedagstempel, jaren 60-70. Een doos met losse zegels, diverse landen. Vier diverse albums met een varia Belgische postzegels. Drie albums “Safe Dual”, jaren 80 weinig gevuld, 1968-1974 vrij compleet.

    Lot de timbres variés. Deux petits albums avec cachets belges oblitérés et MNH. Une boîte de dépliants de la poste avec des timbres collés, la plupart avec un timbre du premier jour, des années 1960-1970. Une boîte avec des timbres détachés, divers pays. Quatre albums différents avec une variété de timbres belges. Trois albums "Safe Dual", années 1980 peu remplies, 1968-1974 assez complètes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #701

    Een gevarieerd lot postzegels en antieke ansichtkaarten.

    A varied collection of stamps and ancient postcards.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 220
  • #694

    Metalen vintage gynaecologiebank, verstelbaar.

    Metal vintage gyneacology bench, adjustable.
    No longer available
    Dim. h 83 x l 182 x b 49,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #239
    Jules Bovée

    “Straatzicht bij pomp.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Street view at pump.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #667

    Een gesculpteerd houten Hindelooper miniatuur kinderstoeltje.

    A wood sculpted Hindeloopen miniature children’s chair.
    No longer available
    Dim. 68 x 21 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #336

    Een notenhouten bijzetmeubeltje met lade en gallerij. Met bloemdecor.

    A walnut side furniture with drawer and gallery. With floral decor.
    No longer available
    Dim. h 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #528

    Een paar verzilverd metalen kandelaars in Adamstijl.

    Une paire de bougeoirs en métal argenté de style Adam.
    No longer available
    Dim. h: 32,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #132

    “Abraham offert Isaak”. Een eikenhouten hoogreliëf. Een meubelpaneel uit de XVIIde eeuw.

    Abraham sacrifie Isaac. Un haut-relief en chêne. Un panneau de meuble du XVIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 35 x 22,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #607

    Een bruine kruik van steengoed. Gemerkt J.F.

    A stoneware brown jug. Marked JF
    No longer available
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More