Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een eikenhouten meubel met gesculpteerde versieringen in en rond de twee deuren.

Een eikenhouten meubel met gesculpteerde versieringen in en rond de twee deuren.

An oak piece of furniture with sculpted decorations in and around the two doors.
Dim. 120 x 128 x 60 cm
SKU: 1804230476.
Auction day: 19 April 2023 19:00
Catalogue #476
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #496

    Een eiken houten commode met 3 laden.

    An oak chest of drawers with 3 drawers.
    No longer available
    Dim. 93 x 131 x 59 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #442
    Toshihide
    Period: 1863 - 1925.

    “De verbazing over de kracht van de krijger Benke als kind”. Een Japanse houtsnede, triptiek. Gesigneerd en gedateerd 1908.

    "L'émerveillement devant la force du guerrier Benké dans son enfance". Une gravure sur bois japonaise, triptyque. Signée et datée 1908.
    No longer available
    Dim. 35x70cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #23

    Een geglazuurd aardewerken bierpul met tinnen deksel en handvat. Gedecoreerd met blauw geglazuurde ruiten.

    A glazed earthenware beer mug with pewter lid and handle. Decorated with blue glazed windows.
    No longer available
    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #511
    Luisa Battaglia

    Een design glazen bureautafel met chroom onderstel. Model “Metropolis” door Luisa Battaglia.

    A design glass bureau table with a chrome base. Model Metropolis by Luisa Battaglia.
    No longer available
    Dim. 76 x 150 x 75 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #400

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,20 ct.

    An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of 0.20 ct.
    No longer available
    Dim. 5,35 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #665
    Murano

    Een Murano vaas met rood in de massa.

    A Murano vase with red in the mass.
    No longer available
    Dim. 34 x Ø 14 cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #106

    Een houten gepatineerde toonbank met verschillende hoogten en tabletten. (AID5852)

    A patinated wooden reception counter with different heights and shelves. (AID5852)
    No longer available
    Dim. 105 x 170 x 90 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #5

    Een lot van 9 cloisonne eitjes op houten sokkel met divers decor versierd en grootte.

    A lot of 9 cloisonne eggs on a wooden base with various decorations and sizes.
    No longer available
    Dim. 9 cm
    Estimate: € 45 / 50
  • #139
    Salvador Dali

    “Gala regardant son propre corps”. Kleurenlitho. Genummerd 235/295 in potlood en gesigneerd met goudstempel. Herkomst Espace Dali, Montmartre.

    « Gala regardant son propre corps ». Lithographie en couleurs. Numéroté 235/295 au crayon et signé au tampon or. Origine Espace Dali, Montmartre.
    No longer available
    Dim. 56 x 45 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #43

    Een gesigneerde foto met dedicatie van Frank Sinatra - voor de ‘Sinatra Society of Belgium.’ We voegen er een clip-art kader aan toe. Gedateerd 1981.

    A signed photo with dedication of Frank Sinatra - for the 'Sinatra Society of Belgium.' We add a clip-art frame to it. Dated 1981.
    No longer available
    Dim. 23 x 17 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #504

    “De verleiding.” Olieverf op paneel. Vernis beschadigd.

    "The temptation." Oil paint on panel. Varnish damaged.
    No longer available
    Dim. 29 x 23 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #322
    Roemer

    Een lot van 6 Roemer glazen met rood in de massa, circa 1900.

    A lot of 6 Roemer glasses with red in the mass, circa 1900.
    No longer available
    Dim. 13 cm
    Estimate: € 50 / 75
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More