Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een eikenhouten meubel met gesculpteerde versieringen in en rond de twee deuren.

Een eikenhouten meubel met gesculpteerde versieringen in en rond de twee deuren.

An oak piece of furniture with sculpted decorations in and around the two doors.
Dim. 120 x 128 x 60 cm
SKU: 1804230476.
Auction day: 19 April 2023 19:00
Catalogue #476
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #489
    De Vocht

    “Bloemenstilleven met Margrieten”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd “De Vocht”.

    "Flower Still Life Daisies". A painting, oil on canvas. Signed "De Vocht".
    No longer available
    Dim. 59 x 72 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #655
    Val Saint Lambert.

    Een kristallen vaas met groen in de massa. Circa 1900.

    A crystal vase with green in the mass. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. 35,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #682

    Een rustiek eikenhouten bijzetstoeltje met gedraaide poten en dwarsverbinding. XVIII de eeuw.

    Une chaise d'appoint rustique en chêne avec des pieds tournés et une entretoise croisée. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. H.86 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #375

    Een vintage design lamp in de vorm van een oranje zeepaardje.

    A vintage design lamp in the shape of an orange seahorse.
    No longer available
    Dim. 60 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #239
    Jules Bovée

    “Straatzicht bij pomp.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Street view at pump.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #560

    Een zilveren zakhorloge 800/1000 waarvan de wijzerplaat versierd is met bloemen. 800‰.

    Montre de gousset en argent, cadran décoré de fleurs.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 250
  • #187

    Een messingen lampenvoet, begin 20ste eeuw. Versierd met putto aan de voet.

    A brass lamp base, early 20th century. Decorated with putto at the foot.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #532

    “Portret van een Gentleman uit Southdown House”. Olieverf op doek (herdoekt). Engelse School omstreeks 1700. (AID1731).

    "Portrait of a Gentleman from Southdown House". Oil on canvas (repainted). English School about 1700. (AID1731).
    No longer available
    Dim. 45 x 36 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #669
    Capodimonte.

    “Koets”. Een grote groep van meerkleurig Italiaans kunststof naar ontwerp van Belcari. Meerdere beschadigingen en teugels manco.

    "Le chariot". Un grand groupe de plastique italien, multicolore conçu par Belcari. Plusieurs dommages et rênes manquantes.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #253
    La Meridiana

    Een glazen vaas met verzilverd voetstuk met organisch reliëf. Onderaan gemerkt “La Meridiana”.

    A glass vase with a silver-plated base with organic relief. Marked on the bottom "La Meridiana".
    No longer available
    Dim. 32 x Ø13cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #233
    Antoon Amorgasti
    Period: 1880-1942

    “Liggende windhond.” Bronzen beeld op groenmarmeren sokkel.

    “Recumbent Greyhound.” Bronze sculpture on a green marble base.
    No longer available
    Dim. h 14,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #59

    “Betere opbrengst” Een decoratieve heruitgave van een reclame-affiche voor Vitafort Gauverit.

    « Betere opbrengst» Une réédition décorative d'une affiche publicitaire pour Vitafort Gauverit.
    No longer available
    Dim. 60 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More