#67Een polychroom gesculpteerde houten Jezus Corpus. XIXe eeuw.
A polychrome wood sculpted Jesus Corpus. XIX century.No longer availableDim. 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#616Een houten vierkante salontafel, Aziatische vormgeving.
#578Val Saint-LambertEen coupe op voet van geslepen en deels rood gekleurd kristal. Met label en onderaan gemerkt.
#292Een houten armchair met madras uitvoering gestoffeerd en gerestaureerd.
#483Een Boeddhistisch bronzen beeldje op houten sokkel.
#57“воскресение Христво, de opstanding van Christus met Maria en talrijke heiligen”. Een Russisch icoon. XIXde eeuw.
“воскресение Христво, the resurrection of Christ with Mary and numerous saints”. A Russian icon. XIXth century.No longer availableDim. 31 x 26,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#519Een paar grijs gebeitste spiegels met rocaillelijst in reliëf.
#124Jan BollaertPeriod: 1958“Gullivers reizen”. Een boek met een schilderswerkje in acrylverf op de achterflap. Gesigneerd en gedateerd op de verso 1995.
#346Een mahoniehouten klaptafel op wieltjes.
A mahogany folding table on wheels.No longer availableDim. h 69 cmEstimate: € 40 / 70 -
#21Paul Knüpfer. “Schottische Sage”. Een grammofoonplaat ter ere van de 25-jarige jubileum Van Keizer Wilhelm II (1888-1913) in oorspronkelijke doos.
Paul Knupfer. "Scottish Saga". A gramophone record in honor of the 25th anniversary of Kaiser Wilhelm II (1888-1913) in original box.No longer availableEstimate: € 50 / 70