#270Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
#433Een overgedecoreerd Chinees porseleinen bord met bloemendecor en vergulde accenten. Oude restauratie aan de rand. 18de eeuws.
An over-decorated Chinese porcelain plate with floral design and gilt accents. Old restoration on the edge. 18th century.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#246Een mahoniehouten Empire secretaire, bekroond met koperen ornamenten. 1 lade bovenaan, uitklapbare schrijfklep midden en tweedeurs kast onderaan. 1 handvat houdertje bij bovenlade ontbreekt.
#333Een ovale koperen dienschaal met geëtst decor van fruit en een centrale vaandel.
An oval copper serving dish with etched decoration of fruit and a central banner.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 25 / 35 -
#83Een fruithouten premium koekoek jachtklok. Diverse jachtelementen in houtsnijwerk oa hertenkop, jachthoorn, gehangen fazant en haas. 2 koekoek deurtjes met figuurtjes, label zijkant met melodie vermelding “O du lieber Augustin” en “Auch du wirst mich einmal betrügen”. Vermoedelijk, Zwarte Woud, uit de uurwerkschool van Furtwangen.
A fruitwood premium cuckoo hunting clock. Various hunting elements in wood carving, including a deer's head, hunting horn, hung pheasant and hare. 2 cuckoo doors with figures, label on the side with melody mention "O du lieber Augustin" and "Auch du wirst mich einmal betrügen". Presumably, Black Forest, from the clockwork school of Furtwangen.No longer availableDim. 75 x 45cmEstimate: € 100 / 150 -
#448Een Art Deco 3-delig klokstel schouwgarnituur van licht groen porselein. Met afgebeeld Roodkapje en de Wolf. Klokje gemerkt “Made in France”.
An Art Deco 3-piece clock set mantelpiece made of light green porcelain. With depicted Little Red Riding Hood and the Wolf. Clock marked "Made in France".No longer availableDim. 23 en 13,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#413Een gedreven Chinese messingen koro gedecoreerd met mythische taferelen en draken als handvaten. Onderaan gemerkt met zegel.
#699Een danspaar, een jongetje met en hond en een meisje met een gans. Drie beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
#435Een bronzen beeldje van een gevleugelde Ventiaanse leeuw met boek op marmeren voet. Naar de leeuw van San Marco.
#259Albert René Zimmerman“Meander bij herfst.” Olieverf op doek. Toegeschreven achteraan, onleesbaar gesigneerd. Craquelé in het doek.
“Meander in autumn.” Oil on canvas. Attributed on the back, illegibly signed. Crackle in the cloth.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 80 / 120