Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een eikenhouten meubel met gesculpteerde versieringen in en rond de twee deuren.

Een eikenhouten meubel met gesculpteerde versieringen in en rond de twee deuren.

An oak piece of furniture with sculpted decorations in and around the two doors.
Dim. 120 x 128 x 60 cm
SKU: 1804230476.
Auction day: 19 April 2023 19:00
Catalogue #476
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #160

    Een lange parelhalssnoer bezet met één cognackleurige diamant princess cut in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.

    A long pearl necklace set with one cognac colored princess cut diamond set in silver with a combined weight of +- 0.70 ct.
    No longer available
    Dim. l: 60 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #349

    Een grijsgepatineerde houten kerkstoel met hoge rug en rieten zit.

    Chaise d'église en bois patiné gris avec un dossier haut et une assise en osier.
    No longer available
    Dim. H:116cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #477
    Hattakitkosol Somchai
    Period: 1934-2000

    “Dancer with ball.” Bronzen beeld, met witmarmeren sokkel. In de voet getekend en genummerd 44/100.

    Danseur avec ballon. Statue en bronze, avec socle en marbre blanc. Signé dans le pied et numéroté 44/100.
    No longer available
    Dim. h 63 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #67

    Een polychroom gesculpteerde houten Jezus Corpus. XIXe eeuw.

    A polychrome wood sculpted Jesus Corpus. XIX century.
    No longer available
    Dim. 42 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #702

    Een paar witgepatineerde bijzetstoeltjes in Lodewijk XVI-stijl.

    Paire de fauteuils d'appoint de style Louis XVI à patine blanche.
    No longer available
    Dim. H: 83cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #376

    Een rond houten uitklapbaar kaarttafeltje met schuif en vilten bekleding. Lichte gebruiksporen.

    A round wooden folding card table with slide and felt covering. Light signs of use.
    No longer available
    Dim. h: 71 cm Ø 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #609

    Een Afrikaans hardhouten beeld. Beschadiging bovenaan. Kongolees werk.

    Une statue africaine en bois dur. Dégât vers le haut. Travail congolais.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #578
    Val Saint-Lambert

    Een coupe op voet van geslepen en deels rood gekleurd kristal. Met label en onderaan gemerkt.

    A coupe on foot of cut and partly red colored crystal. With label and marked on the bottom.
    No longer available
    Dim. H. 15 cm, Ø 21,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #193

    Een lot zilveren sierlepeltjes, gemerkt. We voegen er twee grote verzilverde lepels aan toe.

    A lot of silver decorative spoons, marked. We add two large silver-plated spoons to it.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #369

    Een vierdelig serveerbestek van verzilverd metaal in een etui.

    A four-piece serving cutlery made of silver-plated metal in a case.
    No longer available
    Dim. Ø 29,5 - H. 36 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #137

    Een paar Franse faience borden.

    A pair of French faience plates.
    No longer available
    Dim. Ø 31,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #243
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen vaas, blauw in de massa. Niet gemerkt.

    A cut crystal vase, blue in the mass. Unmarked.
    No longer available
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 180 / 200
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More