#62Jef Van Leemputten“Hoevezicht na de regenval.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#61Een zilveren kelkvaasje met glazen binnenvaas en gedreven zilveren pillendoosje met plantendecor.
A silver chalice vase with glass inner vase and hammered silver pill box with plant decor.No longer availableDim. 112,45 g - 800‰ - h 15 & Ø 5,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#575Een houten marqueterie kast met 3 laden en marmeren blad. Zwart met goudkleur beschilderd en met ornamenten versierd.
#259Albert René Zimmerman“Meander bij herfst.” Olieverf op doek. Toegeschreven achteraan, onleesbaar gesigneerd. Craquelé in het doek.
#505Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
#177Een bruin lederen reiskoffer. (AID694).
#608Een Chinese porseleinen vaas, versierd met planten decor. Onderaan gemerkt, op houten staander.
#360Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct. Met draaivorm.
An 18 carat white and yellow gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.16 ct. With a rotating shape.No longer availableDim. 6,03 gEstimate: € 300 / 350 -
A vintage earthenware vase. West Germany, marked on the bottom.No longer availableDim. 18 x Ø 12 cmEstimate: € 30 / 40