Other lots in this auction
-
#525Een hanglamp met 2 lichtpunten en glazen lampenkap, hedendaagse uitvoering naar industrieel ontwerp. Gemerkt Ikea.
A hanging lamp with 2 light points and a glass lampshade, contemporary version with an industrial design. Marked Ikea.No longer availableDim. 80 x 75 cmEstimate: € 30 / 40 -
#491Zes postzegelalbums, waarvan 3 “Leuchtturm” met Belgische zegels. Van de eerste jaren tot 1979 en 3 “Lindner” met Belgische zegels,van 1940 tot 1964 postfris, enkele mooie reeksen en vellen. Behoorlijk gevuld, in goede staat.
Six albums de timbres, dont 3 "Leuchtturm" avec timbres belges. Des premières années à 1979 et 3 "Lindner" avec des timbres belges, de 1940 à 1964 MNH, quelques beaux jeux et feuilles. Bien rempli, en bon état.No longer availableEstimate: € 220 / 260 -
#255Een rond bronzen plaquette met Napoleon hierop afgebeeld. Opschrift “Le General Bonaparte”.
A round bronze, sculpted plaque with Napoleon depicted on it. Inscription “Le General Bonaparte”.No longer availableDim. Ø 15 cmEstimate: € 100 / 125 -
#167“Ballerina”. Een bronzen beeld, naar Degas.
"Ballerina". A bronze statue, after Degas.No longer availableDim. 93 x 44 cmEstimate: € 2500 / 2750 -
#247De Kat“Vrouw met bloemenkrans.” n beeld als lampenvoet. Art Deco.
“Woman with garland of flowers.” Bronze statue as a lamp base. Art Deco.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 200 / 300 -
#458Een bronzen beeld van moeder met kind.
A bronze sculpture of a mother with child.No longer availableDim. 18 cmEstimate: € 125 / 175 -
#468“Neptune”. Een zijden foulard. Salvador Dali. Maeva 1987.
"Neptune". A silk foulard. Salvador Dali. Maeva 1987.No longer availableDim. 90 x 85 cmEstimate: € 180 / 220 -
#4WindsorEen lot van 4 houten wheelback Windsor stoelen. Gemerkt JB met ster (“JB van Sciver”)
A lot of 4 wooden wheelback Windsor chairs. Marked JB with star (“JB van Sciver”)No longer availableDim. 90 x 37 cmEstimate: € 180 / 220 -
#536Een kleine notenhouten commode met drie laden met bronzen trekkers. Engeland, tijdperk George I.
A small walnut chest of drawers with three drawers with bronze handles. England, George I era.No longer availableDim. 56 x 92 x 53,5 cmEstimate: € 500 / 800 -
#612Een rechthoekig hanglantaarn uit metaal en glas, met kristallen versierd en rozen ornamenten in het frame. 3 lichtpunten.
A rectangular hanging lantern made of metal and glass, decorated with crystals and rose ornaments in the frame. 3 points of light.No longer availableDim. 68 x 30 x 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#530Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten van +- 0,47 ct.
An 18 carat white gold ring set with diamonds of +- 0.47 ct.No longer availableDim. 2,67 gEstimate: € 500 / 600 -
#142Een houten Boulle commode met 2 laden. Zwart met goudkleur beschilderd en met ornamenten versierd.
A wooden Boulle commode with 2 drawers. Painted black with gold color and decorated with ornaments.No longer availableDim. 87 x 128 x 58 cmEstimate: € 475 / 525

