#642Drie diverse bolle vazen van Chinees aardewerk.
Three various convex vases of Chinese pottery.No longer availableDim. H. ca 12,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#77Een paar cassolettes van zamak, rijkelijk uitgevoerd barok decor met Amor en Psyche. Op arduinen voet.
#31Een Lodewijk XVIde-stijl verzilverd metalen kandelaar gemonteerd als lamp.
A Louis XVIth style silver plated metal candelabra mounted as a lamp.No longer availableDim. h 52,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#241“De Omhelzing.” Houten sculptuur van een man en een vrouw.
“The Embrace.” Wooden sculpture of a man and a woman.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 80 / 100 -
#378Een set van twee spekstenen vaasjes met twee en drie niveaus.
#116Een notenhouten Art Deco design eetkamertafel met uitschuifbaar gedeelte.
#460Een 18 karaats witgouden ring bezet met kleine briljantjes en een saffier van +- 0,40 ct.
An 18 carat white gold ring set with small brilliants and a sapphire of +- 0.40 ct.No longer availableDim. 3,40 gEstimate: € 200 / 250 -
#486Een houten secretaire met wit gebeitste look. 2 laden met 6 laden binnenin.
#183Royal CopenhagenTwee cilindrische vazen van veelkleurig porselein, de ene door Berre Jessen, de andere door Marianne Johnson. Onderaan gemerkt.
Two multicolored porcelain cylindrical vases, one by Berre Jessen, the other by Marianne Johnson. Marked at the bottom.No longer availableDim. 19 & 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#469“Chinese ruiter te paard, Kuan Yung Chang, generaal uit de 5e Dynastie”. Wit op zwarte steendruk. Gemerkt. De oorspronkelijke plaat dateerde uit de XIIe eeuw.
#47Lot van 12 blauw-wit en gekleurde tegels, diverse taferelen w.o. driemasters, dieren- en mythische figuren, geschat 18e-19e eeuws.
Lot of 12 blue-white and colored tiles, various scenes including three masters, animal and mythical figures, estimated 18th-19th century.No longer availableDim. 12,5 x 12,5cmEstimate: € 100 / 150