Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een eikenhouten meubel met gesculpteerde versieringen in en rond de twee deuren.

Een eikenhouten meubel met gesculpteerde versieringen in en rond de twee deuren.

An oak piece of furniture with sculpted decorations in and around the two doors.
Dim. 120 x 128 x 60 cm
SKU: 1804230476.
Auction day: 19 April 2023 19:00
Catalogue #476
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #633
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen vaas met groene accenten. Onderaan gesigneerd.

    A cut crystal vase with green accents. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #351
    Garnier Liqeurs

    Een aardewerken fles in de vorm van een duif. K.L.E.M. Container made in Italy 1972.

    An earthenware bottle in the shape of a dove. K.L.E.M. Container made in Italy 1972.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #183
    Royal Copenhagen

    Twee cilindrische vazen van veelkleurig porselein, de ene door Berre Jessen, de andere door Marianne Johnson. Onderaan gemerkt.

    Two multicolored porcelain cylindrical vases, one by Berre Jessen, the other by Marianne Johnson. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 19 & 20 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #474
    Jef Sempels

    “Groen portret”. Een schilderij, gemengde techniek op papier, onderaan gesigneerd “Jef Sempels”.

    Green Portrait. A painting, mixed media on paper, signed on the bottom "Jef Sempels".
    No longer available
    Dim. 34 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #478

    “Top Gun”. Filmaffiche voor de film met Tom Cruise uit 1986. Franse versie. Gevouwen.

    "Top Gun". Movie poster for the movie with Tom Cruise from 1986. French version. Folded.
    No longer available
    Dim. 160 x 115 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #158

    Een zwart marmeren 3-delige pendule met vergulde leeuwenhoofden versierd.

    A black marble 3-piece mantel clock decorated with gilded lion heads.
    No longer available
    Dim. 49 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #139
    Salvador Dali

    “Gala regardant son propre corps”. Kleurenlitho. Genummerd 235/295 in potlood en gesigneerd met goudstempel. Herkomst Espace Dali, Montmartre.

    « Gala regardant son propre corps ». Lithographie en couleurs. Numéroté 235/295 au crayon et signé au tampon or. Origine Espace Dali, Montmartre.
    No longer available
    Dim. 56 x 45 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #194
    Charel Cambré

    Een paar karikatuurschetsen in potlood en viltstift. Gesigneerd en gedateerd ‘92.

    A pair of caricature sketches in pencil and felt-tip pen. Signed and dated '92.
    No longer available
    Dim. 30 x 23 & 28 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #142

    Een houten Boulle commode met 2 laden. Zwart met goudkleur beschilderd en met ornamenten versierd.

    A wooden Boulle commode with 2 drawers. Painted black with gold color and decorated with ornaments.
    No longer available
    Dim. 87 x 128 x 58 cm
    Estimate: € 475 / 525
  • #193

    Een lot zilveren sierlepeltjes, gemerkt. We voegen er twee grote verzilverde lepels aan toe.

    A lot of silver decorative spoons, marked. We add two large silver-plated spoons to it.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #491

    Zes postzegelalbums, waarvan 3 “Leuchtturm” met Belgische zegels. Van de eerste jaren tot 1979 en 3 “Lindner” met Belgische zegels,van 1940 tot 1964 postfris, enkele mooie reeksen en vellen. Behoorlijk gevuld, in goede staat.

    Six albums de timbres, dont 3 "Leuchtturm" avec timbres belges. Des premières années à 1979 et 3 "Lindner" avec des timbres belges, de 1940 à 1964 MNH, quelques beaux jeux et feuilles. Bien rempli, en bon état.
    No longer available
    Estimate: € 220 / 260
  • #591

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein. Gedecoreerd met centrale figuren.

    A pair of Chinese porcelain ginger jars. Decorated with central figures.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More