Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een eikenhouten meubele met twee maal twee deuren, versierd met cassettes in Spaanse stijl. Als basis vroeg XVIIIe eeuws.

Een eikenhouten meubel met twee maal twee deuren, versierd met cassettes in Spaanse stijl. Als basis vroeg XVIIIe eeuws.

Meuble en chêne à quatre portes, superposées deux par deux. Ornementation dans le goût Espagnol. Probablement construit à partir d’éléments du XVIIIe siècle.
Dim. 164 x 144 x 55,5 cm
SKU: 2508200226.
Categories: Meubel, XVIIIe eeuw.
Auction day: 25 August 2020 19:00
Catalogue #226
Estimate: € 400 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #678

    Een goudgepatineerd houten bijzettafeltje in Lodewijk XVI-stijl.

    Table d'appoint en bois de style Louis XVI patiné or.
    No longer available
    Dim. 38 x 64 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #725

    Een ovale tafel met kantelbaar blad en op wieltjes.

    Table ovale à abattant et sur roulettes.
    No longer available
    Dim. b: 118 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #745

    Een ovale kersenhouten tafel met vijf bijpassende stoelen met groen fluwelen zit. Met verlengblad.

    Une table ovale en merisier avec cinq chaises assorties avec assise en velours vert. Avec rallonge.
    No longer available
    Dim. 150 x 120 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #760

    Een gefineerd mahoniehouten kaarttafeltje met vilten blad.

    Table à jeux en placage d’acajou, tablette recouverte de feutre.
    No longer available
    Dim. 42 x 78 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #786

    Een witgepatineerd boudoirstoeltje met blauw fluwelen bekleding.

    Chaise de boudoir laquée blanche recouverte de velours bleu.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #687

    Een hoekkastje - barmeubel met roterend deurtje boven een lade.

    Petite encoignure servant à bar avec une porte tournante en dessus d’un tiroir.
    No longer available
    Dim. 98 x 58 x 38 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #369

    Een bloembak, versierd met Delftse tegels. Op voet.

    No longer available
  • #695

    Een antieke Franse mahoniehouten canapé.

    Canapé ancien en acajou. Travail français.
    No longer available
    Dim. b: 186 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #732

    Een houten hoekkastje met één deur en één lade.

    Petite encoignure ouvrant à une porte et un tiroir.
    No longer available
    Dim. 105 x 73 x 44 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #676

    Een wortelnoten naaitafeltje met openklapbaar blad.

    Table à ouvrage en ronce de noyer à tablette abattante.
    No longer available
    Dim. h: 79 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #770

    Een notenhouten wandconsole.

    Console en noyer.
    No longer available
    Dim. b: 76 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #766

    Een rond bijzettafeltje op gebogen poten.

    Table d’appoint ronde sur pieds courbés.
    No longer available
    Dim. Ø: 50 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #780

    Een gefineerd mahoniehouten naaitafeltje met liervormige poten. Te restaureren

    Table à ouvrage en placage d’acajou aux pieds en forme de lyre. A restaurer.
    No longer available
    Dim. 35 x 51 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #715

    Drie antieke met leder beklede armstoelen in Lodewijk XVI-stijl. Op te frissen.

    Trois fauteuils rembourrés en cuir ancien de style Louis XVI. À rafraîchir.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #776

    Een ovaal mahoniehouten naaitafeltje met zes compartimenten binnenin.

    Table à ouvrage ovale. Intérieur à six compartiments.
    No longer available
    Dim. 73 x 58 x 41 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #680

    Een kleine klapsecretaire met een lade boven het blad en onderaan een open compartiment, twee kleine laden en een deurtje.

    Petit secrétaire à abattant avec un tiroir en dessus de la tablette et un casier, deux petits tiroirs et une porte en dessous.
    No longer available
    Dim. 138 x 65 x 41 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #790

    Een verlengbare ronde eikenhouten tafel op vier gebogen poten. Met verlengblad.

    Table ronde en chêne sur quatre pieds courbés. Avec allonge.
    No longer available
    Dim. Ø: 110 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #735

    Een Elisabethan stoeltje van deels gedraaid eikenhout.

    Une chaise élisabéthaine en chêne partiellement tourné.
    No longer available
    Dim. H. 93 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #685

    Een sobere eikenhouten dekenkoffer.

    Coffre à linge en chêne.
    No longer available
    Dim. 73 x 130 x 66 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #740

    Een rond bijzettafeltje met onyxen blad, gedragen door messingen Maenaden.

    Guéridon rond à tablette en onyx portée par des Maenades en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #705

    Een eikenhouten hoekkastje met een lade en twee gebogen en geribbelde deurtjes. Nederland, omstreeks 1830.

    Encoignure en chêne avec un tiroir et portes arrondies à lattes. Pays-Bas vers 1830.
    No longer available
    Dim. h: 132 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #756

    Een fraai notenhouten bijzettafeltje op drie poten.

    Jolie table d’appoint en noyer sur trois pieds.
    No longer available
    Dim. Ø: 65 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #750

    Een paar gebeeldhouwd notenhouten stoelen met gecapitoneerde rug. Op wieltjes (1 manco).

    Paire de chaises en noyer sculpté à dossiers capitonnés. Sur roulettes (1 manque).
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #730

    Een notenhouten armstoel, bekleed met fluweel. Op wieltjes.

    Fauteuil en noyer recouvert de velours. Sur roulettes.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #323

    Een fluwelen voorhang met acanthusmotieven en de onderkant versierd met kwastjes.

    Draperie en velours aux motifs d’acanthes, le bas tressé.
    No longer available
    Dim. 422 x 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #586
    Afghan

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 300 x 200 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #591

    Een paar kindjes van zandsteen.

    Une paire d’enfants en pierre de sable.
    No longer available
    Dim. 42 x 40 x 65 cm
    Estimate: € 460 / 480
  • #271

    “Vrouw met zwanen”. Een art deco groep van zamak op sokkel van arduin en rood marmer.

    “Femme aux cygnes”. Groupe art déco en régule sur socle en pierre de taille et marbre rouge.
    No longer available
    Dim. l: 52 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #711
    Guérin

    Een bolle vaas van steengoed met meerkleurig glazuur. Onderaan gemerkt.

    Vase sphérique en grès à glaçure polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #340

    Een 18 karaats wit gouden broche bezet met parels en saffiertjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.

    Broche en or blanc 18 ct sertie de perles et de petits saphirs ayant un poids total de ± 0,36 ct.
    No longer available
    Dim. 9,90 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #70

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,65 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,35 ct. Eén steentje ontbreekt.

    Bague en or jaune et blanc 18 K sertie de brillant ayant un poids total de ± 0,65 ct et de rubis ayant un poids total de ± 0,35 ct. Une petite pierre manque.
    No longer available
    Dim. 8,82 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #417

    Een paar messingen kandelaars in neogotische stijl met vijf kaarsenhouders.

    Paire de candélabres de style gotique en laiton, chaque fois à cinq lumières.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #447

    Een antieke houten hoedenvorm.

    Forme de chapeau en bois.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #460

    Twee zakhorloges - Montre Chemin-de-fer - met gegraveerde decors op de rugzijde. Eén gemerkt A. Rosskopf & Cie., de andere F. E. Rosskopf. Met chatelaines.

    Deux montres de gousset. “Montre Chemin-de-Fer” avec décor gravé. L’une marquée A.Rosskopf & Cie, l’autre F.E. Rosskopf. Avec châtelaines.
    No longer available
    Dim. Ø: 5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #281
    Hermes, Paris

    Een lederen heuptasje (11 x 14 cm), een paar dameshandschoenen en een lederen bandje. In doos.

    Sac banane en cuir (11 x 14 cm), une paire de gants et une ceinture en cuir. Dans une boîte.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #110
    American Waltham Watch

    Een 14 karaats geel gouden zakhorloge gegraveerd met rozen. Einde XIXe eeuw.

    Montre de poche en or jaune 14 K décorée de roses gravées.
    No longer available
    Dim. 148,78 g 5,5 cm
    Estimate: € 1800 / 2400
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Augustus 2020

De veiling is volledig - 800 loten. Downloads verkrijgbaar op de downloads pagina. Tentoonstelling van zaterdag 22 tot zondag 23 augustus van 11.00 tot 18.00

25 August 2020 19:00
26 August 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 August 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More