Other lots in this auction
-
#653
Een witmetalen wijnkoeler met handvatten van hoorn.
Un refroidisseur à vin en métal blanc avec poignées en corne.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 40 / 45 -
#384
“Watermeloen”. Aquarel op papier.
Pastèque. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#559
Een paar Chinese kalligrafische tekeningen op papier. Gesigneerd en met stempel.
Une paire de dessins calligraphiques chinois sur papier. Signés et tamponnés.No longer availableDim. 38 X 96/84 X 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#196
Een verlengbare tafel, vier stoelen en twee armstoelen van gebeeldhouwd en getorst eikenhout. Slijtage aan leder.
Une table à rallonge, quatre chaises et deux fauteuils en chêne sculpté et torsadé. Maroquinerie.No longer availableDim. 77 X 140 X 99 cmEstimate: € 100 / 120 -
#552
Een Jacobean stijl commode in twee soorten hout met vier laden. Enkele sierlijstjes manco.
Une commode en deux essences de bois avec quatre tiroirs. Il manque quelques cadres décoratifs.No longer availableDim. 88 x 98 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#710RFH Czechoslovakia
Een uitgebreid porseleinen servies met meerkleurig bloemendecor en verzilverde rand, bestaande uit 35 grote platte borden, 12 kleine platte borden, 10 diepe borden (één met schilfer), 2 terrines, 2 sauskommen, 2 kleine ovale schaaltjes, één grote ovale schaal, twee grote diepe schotels, een gebakschoteltje en een tazza.
Un service en porcelaine élaboré à décor floral multicolore et bord argenté, composé de 35 grandes assiettes plates, 12 petites assiettes plates, 10 assiettes creuses (une avec flocon), 2 terrines, 2 bols à sauce, 2 petits plats ovales, un grand plat ovale, deux grands plats profonds, un plat de pâtisserie et une tazza.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#61Boch Frères Keralux
Een aardewerken kalebasvaas met meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt en met sticker.
Un vase gourde en faïence à décor floral multicolore. Marqué en bas et avec étiquette.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#75
Een 18 K geelgouden hanger horoscoop Steenbok.
Un pendentif horoscope en or jaune 18 carats Capricorne.No longer availableDim. 3,38 gEstimate: € 120 / 150 -
#439Petrus ValckxPeriod: 1920 - 1996
“Bloemenvaas met spiegelbeeld”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vase à fleurs avec image miroir. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 53 x 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#566
Een mahoniehouten klapsecretaire met vier laden onder het blad en binnenin zes kleine laden en een kastje.
Un secrétaire pliant en acajou avec quatre tiroirs sous le dessus et à l'intérieur six petites tiroirs et un meuble.No longer availableDim. 104 x 107 x 52 cmEstimate: € 100 / 150 -
#588
Een gefineerd houten schrijfmeubeltje met initialen ‘F.R.’ op ingelegd koperen schildje.
Un bureau en bois plaqué avec les initiales 'F.R.' sur un écusson en cuivre incrusté.No longer availableDim. 13 x 23 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#565
Een driedelig kaststel van Delfts aardewerk, versierd met landschaps- en tuindecors en één deksel getooid met een vogel. Diverse beschadigingen. Omstreeks 1770.
Une garniture en trois parties en faïence de Delft, à décor de paysages et de jardins et un couvercle orné d'un oiseau. Dommages divers. Vers 1770.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 50 / 80