Other lots in this auction
-
#777Een dekselvaas en een balustervaasje van cloisonné op geel koper, versierd met bloemendecors. Op houten sokkeltjes.
Un vase à couvercle et un vase balustre en cloisonné sur cuivre jaune, décors de fleurs. Sur socles en bois.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#179Een lange wandspiegel met verguld houten lijst, bovenaan versierd met een kuif in Lodewijk XV-stijl.
Trumeau en bois doré surmonté d’une coiffe de style Louis XV.No longer availableDim. 217 x 63 cmEstimate: € 200 / 220 -
#112Frans Van GenesenPeriod: 1887 - 1945“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bruyères”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#307Een lot zilver, bestaande uit een vierdelig nagelsetje, lepeltjes en vorkjes.
Un lot d’argent, comprenant un nécessaire à manucure en quatre pièces, cuillères et fourchettes.No longer availableDim. 565 gramEstimate: € 100 / 120 -
#70Een 18 karaats licht roze gouden ring bezet met een fancy yellow diamant van ± 0,21 ct. I1.
Bague en or rose 18 ct sertie d’un diamant “fancy yellow” de ± 0,21 ct. Qualité I1.No longer availableDim. 4 gEstimate: € 450 / 550 -
#42Een plantenstaander van steengoed, versierd met een meerkleurig reliëfdecor.
Un support pour plantes en faïence, décoration en relief polychrome.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 50 / 80 -
#786Een handgeknoopt Afghaans wollen bidkarpetje.
Une carpette afghane en laine nouée main.No longer availableDim. 155 x 80 cmEstimate: € 40 / 60 -
#469“Zuiders landschap”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 60/99 buiten de plaat.
”Paysage du Midi”. Une lithographie. Signée et numérotée 60/99 hors planche.No longer availableDim. 32 x 39 cmEstimate: € 80 / 100 -
#668Michel HeremanPeriod: 1933 - 2000“Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van gepatineerd aardewerk. Gemonogrammeerd.
”Etre post-apocalyptique”. Une statue en faïence à patine. Monogramme.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 65 / 75 -
#611Een grote schotel van Chinees porselein met een grijs op wit decor van personages en een kraanvogel in een tuin.
Un grand plat en porcelaine de Chine, décor gris sur blanc de personnages et une grue dans un jardin.No longer availableDim. Ø: 47 cmEstimate: € 260 / 280 -
#439Een tafel in Regencystijl op twee voeten, telkens eindigend in drie bronzen leeuwenpoten. Met verlengblad.
Table de style Regency sur deux piétements, se terminant chaque fois en trois griffes de lion en bronze. A rallonge.No longer availableDim. 180 x 90 cmEstimate: € 120 / 160 -
#428Een Oude Duitse helm.
Un ancien casque allemand.No longer availableEstimate: € 50 / 80

