#85MarvinEen 18 karaats geel gouden horloge met geel gouden polsband.
#612Luchter van kristal, glas en koper.
#442Een staande lampenvoet van gesculpteerd eikenhout.
Un pied de lampe en chêne sculpté.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#599Rechthoekige spiegel met vergulde lijst. Kleine letsels.
#301Vaas met vier oren van Vlaams aardewerk. Gemerkt Made in Belgium.
#766Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#721Een handbeschilderd porseleinen bord met surrealistische voorstelling.
#254K.M. Claessens“Waterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#672Oded FeingerschPeriod: °1938“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Composition”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 62 x 84 cmEstimate: € 80 / 120 -
#458Een Sint-Jozef met kind van meerkleurig biscuit. Onder stolp.
Un Saint Joseph avec enfant en biscuit polychrome. Sous cloche.No longer availableDim. h: 46 cm (stolp)Estimate: € 40 / 60