Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een eikenhouten schouwklokje in Henri II-stijl. In werkende stat, met slinger en sleutel.

Een eikenhouten schouwklokje in Henri II-stijl. In werkende staat, met slinger en sleutel.

Pendule en chêne de style Henri II. En état de marche, avec clé et balancier.
Dim. h: 38 cm
SKU: 1403170331.
Category: Klok.
Auction day: 14 March 2017 19:00
Catalogue #331
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #885

    Een schouwpendule van koper en groen porselein met een wit en verguld decor van bloemen.

    Pendule en porcelaine verte et cuivre à décor de fleurs en blanc et or.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #228

    Een regulateur in eikenhouten kast.

    Régulateur en chêne.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #1102
    J. Shalbert

    Een staande klok in eikenhouten kast met een geëmailleerde wijzerplaat met romeinse cijfers. Gedateerd 1829.

    Horloge de vestibule en chêne. Cadran en émail aux chiffres romains. Datée 1929.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 250
  • #693

    Een pendule van verguld koper, versierd met een allegorische voorstelling op de landbouw. Slinger en sleutel manco.

    Pendule en cuivre doré décorée d’une allégorie sur l’agriculture. Sans clé ni balancier.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #223

    Een wandklok in kast van zwartgelakt hout.

    Pendule murale en bois noirci.
    No longer available
    Dim. l: 132 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #931

    Een tafelklokje van geelkoper en cloisonné met een handgeschilderde afbeelding van een schommelende dame op geëmailleerde plaquettes.

    Pendule à colonnes en laiton et cloisonné à plaquettes en émail peintes à la main.
    No longer available
    Dim. H 44 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #357

    Een regulateur in eikenhouten kast.

    Régulateur en chêne.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #1123
    Le Govig

    Een oeil-de-boeufklok met versieringen van paarlemoer rond de geëmailleerde wijzerplaat.

    Pendule oeil-de-boeuf incrustée de nacre autour du cadran émaillé.
    No longer available
    Dim. 64 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #934

    Een regulateur in houten kast met een geëmailleerde wijzerplaat met romeinse cijfers en bovenaan getooid met een gesculpteerd opzet met een kopje en een steigerend paard.

    Régulateur à cadran émaillé blanc aux chiffres romains, surmonté d’un cheval et d’un masque.
    No longer available
    Dim. h: 124 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #181

    Een rijkelijk versierde wandklok van verguld brons in Renaissancestijl met geëmailleerde Romeinse cijfers.

    Pendule murale richement décorée en bronze doré de style Renaissance. Cadran aux chiffres romains émaillés.
    No longer available
    Dim. l: 93 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #990

    Een zwartgelakte oeil-de-boeufklok, ingelegd met parelmoer en koper.

    Pendule oeil de boeuf en bois noirci incrustée de nacre et de cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #936

    Staande klok van gebeeldhouwd eikenhout in Lodewijk XVI-stijl. Koperen en tinnen wijzerplaat. XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en bois sculpté de style Louis XVI au cadran en cuivre. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #622

    “Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Van den Broek.

    “Composition”. Huile sur toile. Porte une signature: Van den Broek.
    No longer available
    Dim. 78 x 58 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #922
    Paul Sonck
    Period: 1891-1975

    “Landschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    “Paysage d’hiver”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #490
    Lima

    Een handtasje en twee verschillende kleurrijke handgemaakte halssnoeren met zakjes en één gsm zakje. Artesania Mujer Matsigenka.

    Petit sac à main et deux colliers aux petits sacs et un sac à portable. Artesania Mujer Matsigenka.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #516

    Een gefineerde vitrinekast in Lodewijk XV-stijl met een handgeschilderd landschapsdecor met personages en versierd met bronsbeslag.

    Vitrine en bois de placage de style Louis XV décorée d’un paysage animé peint à la main. Montures en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 169 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #982

    Een paar kandelaars van verguld brons met vier lichtpunten en op drie leeuwenpootjes.

    Paire de candélabres en bronze doré à quatre lumières reposants sur trois griffes de lion.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #329
    Albert Saverys

    “Winters landschap”. Een lithografie naar een werk van Saverys. Gesigneerd en genummerd 101/350 buiten de plaat.

    “Paysage hivernal”. Litho signée Roger Hebbelinck et numérotée 101/350 hors planche.
    No longer available
    Dim. 47 x 62 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #652

    “Winterlandschap”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.

    “Paysage Hivernal”. Huile sur toile. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 71 x 57 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #999

    Twee voorstellingen van Napoleon Bonaparte van meerkleurig porselein. De kleinste gemerkt van Capodimonte, de andere van Sitzendorf.

    Deux représentations de Napoléon Bonaparte en porcelaine multicolore. La plus petite est marquée de Capodimonte, l’autre de Sitzendorf.
    No longer available
    Dim. h: 21 & 28 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #1066

    Een bijzettafeltje gedecoreerd met parelmoer en ivoor.

    Table d’appoint décorée de nacre et d’ivoire.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #532

    “Naaktstudie”. Houtskool en gouache op papier. Zonder signatuur.

    “Etude d’un nu”. Fusain et gouache sur papier. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 46 x 60 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #642

    “Vogels in een fruitboom”. Gouache op zijde.

    “Oiseaux dans un arbre fruitier”. Gouache sur soie.
    No longer available
    Dim. 84 x 55 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #277

    Een lot van vier zijden sjaaltjes en een blouse bezet met kraaltjes.

    Quatre châles en soie et une blouse aux petites perles.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Veiling van 14, 15 & 16 maart 2017

De veiling is volledig - 1130 loten online De catalogus is te downloaden in .pdf en .xls

14 March 2017 19:00
15 March 2017 19:00
16 March 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 March 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More