Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een eikenhouten slaapkamer in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een bed (met lattenbodems), een ééndeurs- en een tweedeursgarderobe met spiegels, een kaptafel met spiegels en marmer, twee nachtkastjes met marmeren blad en een wandspiegel.
Een eikenhouten slaapkamer in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een bed (met lattenbodems), een ééndeurs- en een tweedeursgarderobe met spiegels, een kaptafel met spiegels en marmer, twee nachtkastjes met marmeren blad en een wandspiegel.
Een eikenhouten slaapkamer in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een bed (met lattenbodems), een ééndeurs- en een tweedeursgarderobe met spiegels, een kaptafel met spiegels en marmer, twee nachtkastjes met marmeren blad en een wandspiegel.
Een eikenhouten slaapkamer in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een bed (met lattenbodems), een ééndeurs- en een tweedeursgarderobe met spiegels, een kaptafel met spiegels en marmer, twee nachtkastjes met marmeren blad en een wandspiegel.

Een eikenhouten slaapkamer in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een bed (met lattenbodems), een ééndeurs- en een tweedeursgarderobe met spiegels, een kaptafel met spiegels en marmer, twee nachtkastjes met marmeren blad en een wandspiegel.

Une chambre à coucher en chêne, style Louis XV, comprenant un lit ( avec sommiers), une garde-robe à une porte et une garde-robe à deux portes avec miroirs, une table de coiffure avec miroirs et marbre, deux tables de nuit avec tablettes en marbre et un miroir mural.
Dim. 250 x 140 x 50 cm
SKU: 2808180218.
Auction day: 28 August 2018 19:00
Catalogue #218
Estimate: € 400 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #435

    Een Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.

    Tapis turque en laine à motif géométrique. Noué main.
    No longer available
    Dim. 150 x 120 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #793

    Een paar Chinese theetafeltjes van hardhout met koperen beslag.

    Deux tables à thé chinoises en bois dur exotique et montures en cuivre.
    No longer available
    Dim. 56 x 56 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #464
    Beatrijs Lombaerts

    “Lente”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Printemps”. Litho. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 46 x 43 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #346

    Een paar kuipfauteuils in Lodewijk XV-stijl met cannage en met groen fluwelen bekleding.

    Deux fauteuils à sièges baquets style Louis XV , cannage et revêtement en velours vert.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #485
    Art de France.

    Een tafellamp van oranje en blauw glaspasta. Recent werk. Gemerkt.

    Une lampe de table en pâte de verre orange et bleue. Travail récent.
    No longer available
    Dim. H: 55 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #92

    “Begijnhof te Lier met Sint-Margaretastraat”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd P.C. 1930.

    “Béguinage de Lierre et rue Sainte-Marguerite”. Huile sur panneau. Monogrammé P.C. 1930.
    No longer available
    Dim. 45 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #603

    Een grote diepe schaal van meerkleurig Chinees porselein met een decor van edellieden in het plat, op de rand en onderaan.

    Un grand plat profond en porcelaine de Chine polychrome avec décor de gens de noblesse sur la partie plate, le rebord et en dessous.
    No longer available
    Dim. Ø: 47 cm
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #708

    Een paar zeshoekige dekselvazen van Imariporselein, getooid met Fo-honden.

    Une paire de vases hexagonaux en porcelaine Imari, au décor de chiens Fo.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #736

    Een Chinees televisiemeubel van roodgelakt hout met twee kleine paneeldeuren onder een grote, telkens versierd met een uitgestoken decor van personages.

    Meuble de télévision chinois en bois laqué rouge et avec deux petites portes pleines en dessous d’une grande, chaque fois avec un décor de personnages en relief.
    No longer available
    Dim. 137 x 84 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #832

    Een reeks van zeven stoelen van stoomgebogen beukenhout in de stijl van Thonet.

    Une série de sept chaises en hêtre courbé à la vapeur, d’après le style de Thonet.
    No longer available
    Estimate: € 90 / 120
  • #209
    Pieter Gerardus van Os
    Period: 1776 - 1839

    “Romantisch landschap met herders en hun kudde aan een vijver”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Paysage romantique aux bergers et leur troupeau au bord d’un étang”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 37 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #311

    Een lot van drie oude camera’s: - Een platencamera met Compur-sluiter. In werkende staat. Met lederen tas en met platenhouders. - Balda Baldax VP. IN werkende staat. - Coronet “Every distance”. Werkende staat.

    Trois caméras anciennes: - Caméra aux planches avec obturateur Compur. En état de marche et avec etui en cuir et aux conteneurs pour les planches. - Balda Baldax VP. En état de marche. - Coronet “Every distance”. En état de marche.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Augustus 2018

De veiling is volledig - 845 loten. Downloads in pdf en xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

28 August 2018 19:00
29 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More