Other lots in this auction
-
#531
Japans kamerschermpje met vier panelen met messingen en parelmoer inlegwerk. Middenstukken beschadigd in de decoratie.
Un paravent japonais à quatre panneaux, incrustations en laiton et nacre.No longer availableDim. H. 80 cmEstimate: € 200/240 -
#664J.J. Toulon
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd. kleine beschadigingen,
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée. Quelques petits dégâts.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 100/160 -
#524
“Bloemenvaas”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: “Bando”.
”Vase à fleurs”. Huile sur carton. Porte la signature: “Bando”.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 120/160 -
#728
Een lot porselein, bestaande uit een grote schaal en een kommetje met lepel van met een Cantondecor en een vierkant schaaltje van Limoges.
Un lot de porcelaine, comprenant un grand plat et un bol avec une cuillère décor Canton et un petit plat carré de Limoges.No longer availableDim. ø: 13 - 37 cmEstimate: € 40/60 -
#489
“Compositie”. Zeefdruk op papier. Draagt een handtekening “Delaunay”.
“Composition”. Sérigraphie sur papier. Porte une signature “Delaunay”.No longer availableDim. 52 x 52 cmEstimate: € 80/120 -
#291
Een schotel van Duits porselein met een handgeschilderd zicht op Temse in het plat.
Un plat en porcelaine d’Allemagne avec un décor peint à la main dans le plat, vue sur Temse.No longer availableDim. Ø 41 cmEstimate: € 30/40 -
#269
“La mère bien aimée”. Een XIXe eeuwse gravure naar een werk van J.B. Greuze.
”La mère bien aimée”. Une gravure du XIXième siècle, d’après une oeuvre de J.B. Greuze.No longer availableDim. 56 x 73 cmEstimate: € 100/120 -
#332Dirk BaksteenPeriod: 1886 - 1971
“Na de regen II”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 35/50 buiten de plaat.
“Après la pluie II”. Eau forte. Signée et numérotée 35/50 hors planche.No longer availableDim. 23,5 x 31 cmEstimate: € 80/100 -
#494G. Jansen
“Vogel”. Wasco op papier. Gesigneerd.
“Oiseau”. Wasco sur papier. Signé.No longer availableDim. 20 x 29 cmEstimate: € 80/120 -
#676
Een ronde tafel van mahoniehout op een centrale getorste poot, eindigend in drie leeuwenpoten.
Une table ronde en acajou sur un pied central torsadé finissant en trois griffes de lion.No longer availableDim. Ø: 105 cm h: 75 cmEstimate: € 180/240 -
#547
“Geisha”. Netsuké van gebeeldhouwd ivoor. Japan, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
“Geisha”. Netsuké en ivoire sculpté. Japon, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80/100 -
#138
Een grote schouwpendule van opengewerkt messing, versierd met guirlandes van vruchten. XIXe eeuw. Met slinger en sleutel.
Une grande pendule de cheminée en laiton ajouré, décoration de guirlandes et fruits. Avec clé et balançoire.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 100/120