Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een eikenhouten slaapkamer in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een bed (met lattenbodems), een ééndeurs- en een tweedeursgarderobe met spiegels, een kaptafel met spiegels en marmer, twee nachtkastjes met marmeren blad en een wandspiegel.
Een eikenhouten slaapkamer in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een bed (met lattenbodems), een ééndeurs- en een tweedeursgarderobe met spiegels, een kaptafel met spiegels en marmer, twee nachtkastjes met marmeren blad en een wandspiegel.
Een eikenhouten slaapkamer in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een bed (met lattenbodems), een ééndeurs- en een tweedeursgarderobe met spiegels, een kaptafel met spiegels en marmer, twee nachtkastjes met marmeren blad en een wandspiegel.
Een eikenhouten slaapkamer in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een bed (met lattenbodems), een ééndeurs- en een tweedeursgarderobe met spiegels, een kaptafel met spiegels en marmer, twee nachtkastjes met marmeren blad en een wandspiegel.

Een eikenhouten slaapkamer in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een bed (met lattenbodems), een ééndeurs- en een tweedeursgarderobe met spiegels, een kaptafel met spiegels en marmer, twee nachtkastjes met marmeren blad en een wandspiegel.

Une chambre à coucher en chêne, style Louis XV, comprenant un lit ( avec sommiers), une garde-robe à une porte et une garde-robe à deux portes avec miroirs, une table de coiffure avec miroirs et marbre, deux tables de nuit avec tablettes en marbre et un miroir mural.
Dim. 250 x 140 x 50 cm
SKU: 2808180218.
Auction day: 28 August 2018 19:00
Catalogue #218
Estimate: € 400 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #81
    Hugo Köller, Solingen

    Een Duits jagersmes met een hoornen handgreep. Gemerkt in het lemmet. Met lederen schede.

    Couteau de chasseur allemand à manche en corne. Marque sur la lame. Avec fourreau en cuir.
    No longer available
    Dim. l: 34 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #704

    “Moeder Gods van Kazan”. Russische icoon in tempera op paneel.

    “Vierge à l’Enfant Kazanskaia”. Icône russe en tempera sur panneau.
    No longer available
    Dim. 35 x 25 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #262
    Bernard Charoy
    Period: °1931

    “Meisje met parelsnoer”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 123/150 buiten de plaat.

    ”Fille avec un collier à perles”. Une lithographie. Signée et numérotée 123/150 hors planche.
    No longer available
    Dim. 59 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #750

    Een Chinese houten kist, versierd met gebeeldhouwde scènes van ruiters in de panelen.

    Un coffre en bois de Chine, décorée de cavaliers sculptés dans les panneaux.
    No longer available
    Dim. b: 88 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #646

    Een kleine ovale tafelvitrine, versierd met parketwerk en verguld bronsbeslag.

    Une petite vitrine ovale à la décoration de parquetterie et montures en bronze doré.
    No longer available
    Dim. b: 62 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #381

    Een vaas van kleurloos en mauve kristal. Italiaans werk.

    Un vase en cristal incolore et mauve. travail italien.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #754

    Een art nouveau applique van brons met twee lichtpunten. Kapjes niet origineel.

    Une applique Art Nouveau en bronze à deux points lumineux. Les abat-jour ne sont pas d’origine.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #208
    Louis Vuitton

    Een vintage beautycase.

    Un beautycase vintage.
    No longer available
    Dim. 23 x 21 x 32 cm
    Estimate: € 350 / 400
  • #715

    Een kruisbeeld van gepolychromeerd en goudgepatineerd plaaster met een verzilverde corpus en een voorstelling van het Lam Gods aan de basis. Onder grote stolp.

    Un crucifix en plâtre polychrome et patine doré au corpus argenté et une représentation de l’Adoration de l’Agneau Mystique.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #183
    Emile Louis Picault
    Period: 1833 - 1915

    “Pax et labor”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    ”Pax et labor”. Une statue en bronze. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 440 / 500
  • #90

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 13,92 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #179
    Edgard Wiethase
    Period: 1881-1965

    “Kustlandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd ‘37.

    “Paysage côtier”. Huile sur carton. Signé et daté ‘37.
    No longer available
    Dim. 48 x 58 cm
    Estimate: € 360 / 380
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Augustus 2018

De veiling is volledig - 845 loten. Downloads in pdf en xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

28 August 2018 19:00
29 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More