#622“2 kreeften”. Een schilderij, olieverf op doek.
"2 lobsters." A painting, oil on canvas.No longer availableDim. 38 x 48cmEstimate: € 80 / 120 -
#271Een lot strips, bestaande uit 15 De Rode Ridder, 8 Rik Ringers, 10 De Geuzen en 20 gemengde titels.
A lot of comics, consisting of 15 De Rode Ridder, 8 Rik Ringers, 10 De Geuzen, and 20 mixed titles.No longer availableEstimate: € 75 / 125 -
#384Een Art Deco dienschaal met porseleinen blad. Breukje in hoek van de omranding.
An Art Deco serving dish with a porcelain top. Small chip in corner of the border.No longer availableDim. 26 x 43cmEstimate: € 40 / 60 -
#500Hermès ParisEen armband bezet met email. Gemerkt en in originele doos.
#681Een vintage houten paard en kar speeltuig.
#294René Marie DujardinPeriod: 1913-2002“Bloemenstilleven in zwarte vaas.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Flower still life in black vase." Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#120Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with two brilliant-cut diamonds with a combined weight of approximately 1 ct.No longer availableDim. 7 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#691Een ovaal houten salontafel met onderschap.
#492Floris Jespers“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd links onderaan.
"Composition". Mixed technique on paper. Signed bottom left.No longer availableDim. 48 x 33 cmEstimate: € 300 / 400 -
#588Een Chinees porseleinen dekselpot, blauw-wit met figuren in het decor.
A Chinese porcelain lidded jar, blue and white with figures in the decor.No longer availableDim. 147 x Ø24cmEstimate: € 80 / 120 -
#587MuranoEen Murano vaas uit meerkleurig glaspasta. Onderaan gemerkt.
#419Een spiegel met een verguld houten kader.
A mirror with a gilded wooden frame.No longer availableDim. 71 x 41cmEstimate: € 60 / 90