#138
#60
Een 18 karaats geel gouden broche of hanger bezet met een camee.
#366
Een handgekoopt Afghaans wollen karpet.
#646Hereke
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#234Simonne Beardswood
“Stilleven met bloemen en fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘54.
”Nature morte, fruits et fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée ‘54.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#745
Bague victorienne en or jaune et blanc 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,61 gEstimate: € 350/450 -
#346
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#697
Een rond tafeltje in art decostijl met notenhoutfineer.
Une petite table ronde en bois de placage style Art Déco.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 200/240 -
#771
#88
Een paar kandelaars van grijsgepatineerd hout.
#691Michel HeremanPeriod: 1933 - 2000
“Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van gepatineerd aardewerk. Gemonogrammeerd.
”Etre post-apocalyptique”. Une statue en faïence à patine. Monogramme.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 65/75 -
#561
Geannuleerd
AnnuléNo longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200/240