Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een eikenhouten staande klok met werk van tin en messing. Tijdperk Lodewijk XVI.
Louis Brigode à Jumet

Een eikenhouten staande klok met werk van tin en messing. Tijdperk Lodewijk XVI.

Horloge de vestibule en chêne, cadran et mouvement en étain et laiton. Epoque Louis XVI.
Dim. 240 x 45 x 18 cm
SKU: 2508200545.
Category: Klok.
Auction day: 26 August 2020 19:00
Catalogue #545
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #101
    ‘Le Must’ de Cartier

    Een “Concours” klokje van gelakt metaal. In originele doos met certificaat.

    Horloge “Concours” en métal laqué. Dans la boîte d’origine avec certificat.
    No longer available
    Dim. b: 14 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #768
    Fontés à Caylux

    Een comtoiseklok op stoeltje met geëmailleerde wijzerplaat in een gedreven messingen front-. Met slinger en gewichten.

    Comtoise sur sa chaise et au cadran émaillé entouré de laiton repoussé. Avec balancier et poids.
    No longer available
    Dim. 43 x 14 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #425

    Een oude ronde wandklok. Met slinger en gewichten.

    Une vieille horloge murale ronde. Avec pendule et poids.
    No longer available
    Dim. 34 dia
    Estimate: € 40 / 50
  • #787

    Een tafelklok gefineerd met diverse houtsoorten en met koperen details. Messingen uurwerk met slinger.

    Pendule en bois de placage divers et avec détails en cuivre. Cadran et balancier en laiton.
    No longer available
    Dim. H. 35 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #308

    Een schouwpendule in houten kast. Medio XXe eeuw. Met slinger en sleutel.

    Pendule de cheminée en bois. Milieu du XXe siècle. Avec balancier et clé.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #679

    Een regulateur in houten kast. Met slinger en sleutel.

    Régulateur en bois noirci. Avec balancier et clé.
    No longer available
    Dim. l: 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #295

    Een mahoniehouten staande klok in de vorm van een gerainureerde zuil. Engeland (?), omstreeks 1880.

    Horloge de vestibule en acajou en forme de colonne rainuré. Angleterre(?), vers 1880.
    No longer available
    Dim. 245 x 60 x 40 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #76

    Een recente staande klok met gelakte marqueterie.

    Horloge à gaine récente laquée et marquetée.
    No longer available
    Dim. h: 190 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #162
    Foucart à Bruxelles

    Een vuurvergulde pendule met voorstelling mbt. de jacht boven het uurwerk. Gemerkt in de wijzerplaat. Achterpoten afgebroken. XIXe eeuw. Met slinger en sleutel en onder stolp.

    Pendule dorée au feu représentant la chasse. Marque sur le cadran. Pieds arrières manquent. Avec balancier, clé et sous globe.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 280 / 360
  • #692

    Een replica van een Friese staartklok.

    Horloge murale frisonne dite staartklok. Travail récent.
    No longer available
    Dim. l: 110 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #74
    J. De Belder

    “Zicht op de begijnhofpoort te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue du béguinage de Lierre”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #212

    “Stadsgezicht bij kade.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    “Vue de ville au quai”. Huile sur toile. Illisiblement signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #12

    “Les accidents de la chasse”. Twee reproducties naar werken van Charles Vernet.

    “Les accidents de la chasse”. Deux reproductions d’après Charles Vernet.
    No longer available
    Dim. 24 x 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #138

    Een antiek gepolychromeerd houtsnijwerk met een voorstelling van een schoenmaker. Elzas.

    Sculpture en bois polychrome représentant un cordonnier. Alsace.
    No longer available
    Dim. 35 x 22 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #578

    “Vrouwelijk naakt”. Een gestileerd bronzen beeld naar een werk van Chana Orloff uit 1925.

    “Nu féminin”. Sculpture en bronze d’après une oeuvre de Chana Orloff de 1925.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #95

    Een 18 karaats geel gouden geweven armband met een verlengstuk.

    Bracelet en or jaune 18 K accompagné d’un allonge.
    No longer available
    Dim. 92,28 g
    Estimate: € 2800 / 3000
  • #72
    Beaufort

    “Zicht op de Zimmertoren”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de la tour Zimmer”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 90 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #717

    Een grote verzilverde Engelse vier-armige kandelaar.

    Grand candélabre anglais en metal argenté à quatre lumières.
    No longer available
    Dim. h: 7 2cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #636

    Een tweeledige eikenhouten breakfront buffet met onderaan drie paneeldeuren en bovenaan twee paneeldeuren aan weerszijden van een gevitreerde deur en drie laden. Lodewijk XVI-stijl. In 1992 op bestelling gemaakt voor 760.040 BEF (op factuur).

    Buffet breakfront à deux corps en chêne, le bas à trois portes pleines, le haut à deux portes pleines et une porte vitrée et trois tiroirs. Style Louis XVI. Produit sur commande en 1992 pour 760.040 BEF (sur facture).
    No longer available
    Dim. 205 x 179 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #591

    Een paar kindjes van zandsteen.

    Une paire d’enfants en pierre de sable.
    No longer available
    Dim. 42 x 40 x 65 cm
    Estimate: € 460 / 480
  • #153
    Amphora

    Een art deco sierkruik van aardewerk met emaildecoratie van een vogel en andere motieven. Onderaan gemerkt.

    Vase décoratif art déco en faïence à décor émaillé d’un oiseau et de plantes. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #9

    Een lot losse miniaturen op ivoor, kadertjes, bolle afdekglaasjes, enz. XIXe eeuw.

    Lot de miniatures sur ivoire, sans cadres, des cadres et verres dépareillés etc.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Augustus 2020

De veiling is volledig - 800 loten. Downloads verkrijgbaar op de downloads pagina. Tentoonstelling van zaterdag 22 tot zondag 23 augustus van 11.00 tot 18.00

25 August 2020 19:00
26 August 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 August 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More