Similar lots by type
-
#101‘Le Must’ de CartierEen “Concours” klokje van gelakt metaal. In originele doos met certificaat.
Horloge “Concours” en métal laqué. Dans la boîte d’origine avec certificat.No longer availableDim. b: 14 cmEstimate: € 100 / 120 -
#768Fontés à CayluxEen comtoiseklok op stoeltje met geëmailleerde wijzerplaat in een gedreven messingen front-. Met slinger en gewichten.
Comtoise sur sa chaise et au cadran émaillé entouré de laiton repoussé. Avec balancier et poids.No longer availableDim. 43 x 14 cmEstimate: € 80 / 120 -
#425Een oude ronde wandklok. Met slinger en gewichten.
Une vieille horloge murale ronde. Avec pendule et poids.No longer availableDim. 34 diaEstimate: € 40 / 50 -
#787Een tafelklok gefineerd met diverse houtsoorten en met koperen details. Messingen uurwerk met slinger.
Pendule en bois de placage divers et avec détails en cuivre. Cadran et balancier en laiton.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#308Een schouwpendule in houten kast. Medio XXe eeuw. Met slinger en sleutel.
Pendule de cheminée en bois. Milieu du XXe siècle. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 30 / 40 -
#679Een regulateur in houten kast. Met slinger en sleutel.
Régulateur en bois noirci. Avec balancier et clé.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#295Een mahoniehouten staande klok in de vorm van een gerainureerde zuil. Engeland (?), omstreeks 1880.
Horloge de vestibule en acajou en forme de colonne rainuré. Angleterre(?), vers 1880.No longer availableDim. 245 x 60 x 40 cmEstimate: € 400 / 600 -
#76Een recente staande klok met gelakte marqueterie.
Horloge à gaine récente laquée et marquetée.No longer availableDim. h: 190 cmEstimate: € 120 / 200 -
#162Foucart à BruxellesEen vuurvergulde pendule met voorstelling mbt. de jacht boven het uurwerk. Gemerkt in de wijzerplaat. Achterpoten afgebroken. XIXe eeuw. Met slinger en sleutel en onder stolp.
Pendule dorée au feu représentant la chasse. Marque sur le cadran. Pieds arrières manquent. Avec balancier, clé et sous globe.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 280 / 360 -
#692Een replica van een Friese staartklok.
Horloge murale frisonne dite staartklok. Travail récent.No longer availableDim. l: 110 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#74J. De Belder“Zicht op de begijnhofpoort te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue du béguinage de Lierre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#212“Stadsgezicht bij kade.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Vue de ville au quai”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#12“Les accidents de la chasse”. Twee reproducties naar werken van Charles Vernet.
“Les accidents de la chasse”. Deux reproductions d’après Charles Vernet.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#138Een antiek gepolychromeerd houtsnijwerk met een voorstelling van een schoenmaker. Elzas.
Sculpture en bois polychrome représentant un cordonnier. Alsace.No longer availableDim. 35 x 22 cmEstimate: € 180 / 240 -
#578“Vrouwelijk naakt”. Een gestileerd bronzen beeld naar een werk van Chana Orloff uit 1925.
“Nu féminin”. Sculpture en bronze d’après une oeuvre de Chana Orloff de 1925.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#95Een 18 karaats geel gouden geweven armband met een verlengstuk.
Bracelet en or jaune 18 K accompagné d’un allonge.No longer availableDim. 92,28 gEstimate: € 2800 / 3000 -
#72Beaufort“Zicht op de Zimmertoren”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de la tour Zimmer”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#717Een grote verzilverde Engelse vier-armige kandelaar.
Grand candélabre anglais en metal argenté à quatre lumières.No longer availableDim. h: 7 2cmEstimate: € 100 / 140 -
#636Een tweeledige eikenhouten breakfront buffet met onderaan drie paneeldeuren en bovenaan twee paneeldeuren aan weerszijden van een gevitreerde deur en drie laden. Lodewijk XVI-stijl. In 1992 op bestelling gemaakt voor 760.040 BEF (op factuur).
Buffet breakfront à deux corps en chêne, le bas à trois portes pleines, le haut à deux portes pleines et une porte vitrée et trois tiroirs. Style Louis XVI. Produit sur commande en 1992 pour 760.040 BEF (sur facture).No longer availableDim. 205 x 179 cmEstimate: € 200 / 300 -
#591Een paar kindjes van zandsteen.
Une paire d’enfants en pierre de sable.No longer availableDim. 42 x 40 x 65 cmEstimate: € 460 / 480 -
#153AmphoraEen art deco sierkruik van aardewerk met emaildecoratie van een vogel en andere motieven. Onderaan gemerkt.
Vase décoratif art déco en faïence à décor émaillé d’un oiseau et de plantes. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 150 / 200 -
#9Een lot losse miniaturen op ivoor, kadertjes, bolle afdekglaasjes, enz. XIXe eeuw.
Lot de miniatures sur ivoire, sans cadres, des cadres et verres dépareillés etc.No longer availableEstimate: € 120 / 180

