Similar lots by type
-
#206Een verlengbare tafel met tapse poten.
Une table extensible avec des pieds fuselés.No longer availableDim. 77 x 220 x 105 cmEstimate: € 200 / 300 -
#537Een eikenhouten eenpersoonsbed.
Un lit simple en chêne.No longer availableDim. 218 x 83 cmEstimate: € 60 / 80 -
#539Een paar mahoniehouten stoelen, versierd met drie ringen in de rug en met sober ingelegd biesje.
Paire de chaises en acajou, décorées de trois anneaux dans le dossier et d'une sobre garniture marquetée.No longer availableDim. H:90cmEstimate: € 40 / 60 -
#185Een verguld houten wandconsole in rococostijl met een wit marmeren blad.
Console en bois doré rococo. Tablette en marbre blanc.No longer availableDim. 96 x 117 cmEstimate: € 400 / 600 -
#236Een eikenhouten wandtafel. Omstreeks 1900.
Une table murale en chêne. Vers 1900.No longer availableDim. 61 x 134 x 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#694Een laag grenenhouten bureautje met twee laden.
Petit bureau bas en pin à deux tiroirs.No longer availableDim. 69 x 117 x 69 cmEstimate: € 60 / 100 -
#176Een eikenhouten vitrinekast met drie paneeldeuren onderaan.
Une vitrine en chêne avec trois portes à panneaux en bas.No longer availableDim. 230 x 205 x 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#126Elastoform PolstermöbelEen paar elektrisch verstelbare en oplaadbare relaxzetels van beige leder.
Une paire de fauteuils inclinables électriquement réglables et rechargeables en cuir beige.No longer availableDim. 118 x 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#186Een eikenhouten Hollandse tweedeurskast met onderaan twee grote en twee kleine laden, de kap versierd met gebeeldhouwde bloemen.
Une armoire hollandaise à deux portes en chêne avec deux grands et deux petits tiroirs dans le bas, le dessus décoré de fleurs sculptées.No longer availableDim. 250 x 195 x 65 cmEstimate: € 200 / 300 -
#475Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.
Un secrétaire pliant en chêne avec un tiroir sous la tablette.No longer availableDim. 100 x 82 x 52 cmEstimate: € 120 / 180 -
#156Een Hollandse vitrine van gefineerd notenhout met onderaan negen laden en met spiegel in de kap.
Une vitrine tombeau hollandaise en placage de noyer avec neuf tiroirs en bas et un miroir dans le centre sous la coiffe.No longer availableDim. 240 x 175 x 45 cmEstimate: € 300 / 400 -
#698Een verlengbare ronde eikenhouten tafel op vier gebogen poten. Met verlengblad.
Table ronde à allonges en chêne reposant sur quatre pieds galbés. Avec un rallonge.No longer availableDim. Ø: 110 cmEstimate: € 40 / 60 -
#106Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
Une table en acajou avec un plateau profilé.No longer availableDim. 123 x 90 cmEstimate: € 120 / 140 -
#689Een XIXde eeuws tinnen kinderserviesje. In houten wandvitrine.
Un service d'enfants en étain du XIXe siècle. Dans une vitrine murale en bois.No longer availableDim. 51,5 x 45 x 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#226Een eikenhouten wandtafel met balusterpoten vooraan. XVIIe eeuw.
Une table murale en chêne avec pieds balustre à l'avant. XVIIème siècle.No longer availableDim. 75 x 130 x 61 cmEstimate: € 240 / 320 -
#146Een eikenhouten tweedeursmeubel met sober versierde deuren. XIXe eeuw.
Un meuble à deux portes en chêne aux portes sobrement décorées. XIXème siècle.No longer availableDim. 185 x 197 x 66 cmEstimate: € 120 / 200 -
#585Een verlengbare ovale tafel met gerainureerde tapse poten. Zonder verlengblad.
Une table ovale extensible avec des pieds fuselés. Sans rallonge.No longer availableDim. 133 x 106 cmEstimate: € 60 / 100 -
#575Een gebeeldhouwde armstoel in Lodewijk XVI-stijl. Bekleding te vervangen.
Fauteuil sculpté de style Louis XVI. Couverture à remplacer.No longer availableDim. H:85 cmEstimate: € 50 / 70 -
#136Een eikenhouten meubel in Louis-Philippestijl met vier paneeldeuren en een lade en doucine.
Un meuble en chêne de style Louis-Philippe avec quatre portes à panneaux et un tiroir en doucine.No longer availableDim. 147 x 107 x 48 cmEstimate: € 60 / 80 -
#166Een eikenhouten garderobe in Régencestijl met drie gemouleerde deuren.
Armoire en chêne de style Régence à trois portes moulurées.No longer availableDim. 199 x 188 x 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#545Een eikenhouten piëdestal met roterend blad.
Guéridon en chêne à plateau tournant.No longer availableDim. 55 cm x 50 cm x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#697Een paar gebeeldhouwd houten stoelen in barokke stijl, versierd met meerminnen bij een wapenschild en met getorste spijlen en poten. Bekleed met groen fluweel. Eén beschadigd.
Paire de chaises en bois sculpté de style baroque, décorées de sirènes par un blason et de barreaux et pieds torsadés. Doublé de velours vert. Un endommagé.No longer availableDim. H:123cmEstimate: € 120 / 200 -
#209Een eikenhouten eendeurskastje met gesculpteerde en zwartgelakte versieringen.
Meuble à une porte en chêne aux décors sculptés et laqués noirs.No longer availableDim. 85 65 x 42 cmEstimate: € 50 / 70 -
#485Een driedelig mahoniehouten salongarnituur met gecanneerde zit, bestaande uit een zitbank en twee stoelen. Eén zit beschadigd.
Un ensemble de salon en acajou trois pièces avec siège canné, composé d'un canapé et de deux chaises. L'un est endommagé.No longer availableDim. 90 x 125 cm h: 95 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#583Een scheerbekken van veelkleurig porselein. Imari, omstreeks 1900.
Un bassin à raser en porcelaine multicolore. Imari, vers 1900.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#52Tuur De RijbelPeriod: 1927 - 1937“Zeilbootjes nabij de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Voiliers près de la côte". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 60 / 100 -
#288Een Frans aardewerken scheerbekken. Arthes of Montigny-sous-Perreux, omstreeks 1800.
Bassine à raser en faïence française. Arthes de Montigny-sous-Perreux, vers 1800.No longer availableDim. 21 x 27 x 6 cmEstimate: € 55 / 60 -
#167A. TrefoloniArt deco beeldje van een meisje als clown gekleed. Brons en albast. Op marmeren voetje. Jaren dertig. Gesigneerd A. Tréfo.
Figurine Art Déco d'une jeune fille déguisée en clown. Bronze et albätre. Sur socle en marbre. Les années 30. Signé A. Trefo.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 500 / 600 -
#403Een design bureaulamp van zwart metaal en glas. Model ‘Memphis’ door Robert Sonneman & George Kovacs.
Une lampe de bureau design en métal noir et verre. Modèle 'Memphis' de Robert Sonneman & George Kovacs.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 100 / 150 -
#56Een gefineerd toilettafeltje met een spiegel onder het blad en met een lade. Eén biesje aan de zijkant beschadigd.
Une coiffeuse en placage avec un miroir sous le plateau et un tiroir. Une garniture sur le côté est endommagée.No longer availableDim. 62 x 52 x 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#452“Bloementuin.” Gemengde techniek op board. Draagt monogram.
"Jardin de fleurs." Technique mixte sur carton. Monogramme.No longer availableDim. 61 x 84 cmEstimate: € 80 / 120 -
#27Twee verschillende coupes, waarbij één in blauw en één in rood geslepen kristal.
Deux tailles différentes, une en cristal bleu et une en cristal rouge.No longer availableDim. h: 10 & 13 cmEstimate: € 100 / 120 -
#112Piet LippensPeriod: Gentbrugge 1890-1981“Winters zicht op de molen van Latem”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue d'hiver du moulin de Latem". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 58 cmEstimate: € 150 / 200 -
#311Een lot van twee kleine reliekhoudertjes en een groter reliekschrijn. XIXe eeuw. Pootje afgebroken. We voegen er een doosje met schildpad binnenin aan toe.
Lot de deux petits reliquaires et un plus grand reliquaire. XIXème siècle. Jambe cassée. Nous ajoutons une boîte avec une tortue à l'intérieur.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 35 / 50 -
#110Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,19 ct.
Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 1,19 ct.No longer availableDim. 20,63 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#609Chantal Marneffe“Composities met blauw, zwart en rood”. Vier olieverfschilderijen op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1999.
"Compositions avec du bleu, du noir et du rouge". Quatre peintures à l'huile sur toile. Signées et datées 1999 au verso.No longer availableDim. 40 cm x 40 cmEstimate: € 100 / 120

