#672Een grote geslepen Mechelse spiegel in houten gesculpteerd kader.
A large cut-glass Mechelen mirror in a wooden carved frame.No longer availableDim. 165 x 95cmEstimate: € 100 / 150 -
#621Een lot Afrikaanse kunst, bestaande uit een figuur die een houder boven het hoofd houd. En een ebbenhouten dekselschaal (barst aan bovenrand).
A lot of African art, consisting of a figure carrying a holder above the head. And an ebony lidded bowl (crack at the top edge).No longer availableDim. h 28 cm & L 46 cmEstimate: € 120 / 160 -
#347RouenEen scheerbekken in aardewerk, onderaan gemerkt “Décor-Rouen, Fait-main”.
#402“Moeder en kind”. Een schilderij, olieverf op board. Onleesbaar gesigneerd. Verso opschrift. Lichte beschadiging.
#567Een uit bot gesculpteerd kleine buste van een half gezicht half schedel met baard op standaard, onder glazen stolp met houten plateau.
A small bust carved from bone, depicting half of a face and half of a skull with a beard, on a stand, under a glass dome on a wooden base.No longer availableDim. 17cm & 30 x Ø14cmEstimate: € 150 / 200 -
#605Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +-0,40 ct.+
A pair of 18 kt white gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 2,84 gEstimate: € 850 / 950 -
#209Frans LuycksPeriod: 1923-1997‘Staand naakt, ten voeten uit’, olieverf op doek, gesigneerd in de linkerbovenhoek Fr. Luyckx.
#644Een dekselvaas van Japans porselein met meerkleurig decor van pioenen, bloesems en goudfazanten. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1950.
A lidded vase of Japanese porcelain with multicolored decoration of peonies, blossoms, and golden pheasants. Marked on the bottom. Circa 1950.No longer availableDim. h 31 x Ø 22 cmEstimate: € 35 / 45 -
#350GigueEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 96 x 96 cmEstimate: € 100 / 150